Ks. Roman Adam Kneblewski: Komentarz

„Ponieważ chodzi o śmiertelne zagrożenie dla mojej ojczyzny, mojej cywilizacji, mojego świata.
To nie uchodźcy, lecz najazd mający na celu podbój chrześcijańskiej Europy.
Toteż należy się temu ze wszystkich sił i na wszelkie godziwe sposoby przeciwstawiać.

Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-09″

źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/09/09/ks-roman-adam-kneblewski-apel/

Reklamy

Komentarze 4 to “Ks. Roman Adam Kneblewski: Komentarz”

 1. mgrabas Says:

  „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-09

  Nowy plan KE zwiększa grupę uchodźców, których będzie musiała przyjąć Polska

  Komisja Europejska postanowiła, że Polska będzie jednym z czterech krajów Unii do których ma trafić najwięcej uchodźców. Polsce chce się przydzielić 11,5 tys.

  Wyliczenie to opiera się w dużej mierze na polskim PKB. W takim ujęciu Polska jest jedną z sześciu największych gospodarek unijnych. Pomija to jednak „drobny” detal. Wielkość polskiej gospodarki wynika jedynie z tego, że ulokowano tutaj zachodnie montownie, by ciąć sobie koszty. Zyski z tej „polskiej” gospodarki i tak konsumuje zachodni kapitał. Nawet handel w Polsce nie jest polski, lecz portugalski, niemiecki oraz francuski. W ujęciu nieco bardziej realnym, mierzącym to ile tego produktu przypada na osobę, polska gospodarka jest czwarta – ale od końca, a od początku – 23.
  Liczba 11,5 tys. padła zapewne jedynie po to, by podbić stawkę w negocjacjach, by wytargowanie 6 tys. było uznane za sukces, a 9 tys. za ‚nie klęskę’. W istocie jednak wyliczenie proporcji rozdzielnika oparte na realnym potencjale gospodarki to właśnie okolice 2 tys.

  Wobec powyższego, jeśli propozycję Komisji mielibyśmy potraktować poważnie składamy jeden warunek: zgoda na spolszczenie czyli przejęcie fabryk niemieckich, francuskich itd. działających w Polsce, a na początek zgoda na znaczne zwiększenie ich obciążeń podatkowych. Wówczas, kiedy już przejmiemy niemieckie i francuskie fabryki w Polsce naprawdę staniemy się czwartą gospodarką Unii i będziemy mogli przyjmować czwartą kwotę imigrantów, a niech tam – nawet i trzecią!

  Do tego czasu zalecamy Komisji urealnienie swoich kryteriów i nie oszukiwanie europejskiej opinii publicznej. Pana prezydenta Unii prosimy o interwencję!

  I proszę sobie darować szantaż moralny, gdyż politykę uprawia się realistycznie – sami nas tego nauczyliście, bo kiedyś byliśmy bardziej idealistyczni. A odnośnie moralitetów: a) polska ma jedną z najczystszych moralnie historii własnego kraju, nieporównywalną do krajów zachodnich, b) kwestia uchodźców to tylko kropla w morzu potrzeb tych ludów, która w niczym nie rozwiązuje ani nawet nie łagodzi problemu całości, ma służyć jedynie ululaniu sumienia Europy, że coś się rzekomo zrobiło. Jakoś trzeba wyprać moralnie te brudne zyski zachodnich koncernów.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komisja-europejska-polska-powinna-przyjac-ponad-11-5-tys-uchodzcow/zfl6nz

  Za: racjonalista.pl ”

  źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/09/09/nowy-plan-ke-zwieksza-grupe-uchodzcow-ktorych-bedzie-musiala-przyjac-polska/

 2. mgrabas Says:

  „Ostatnia aktualizacja: 8 września 2015

  Manifestacja „Nie nasze wojny, nie nasza kultura, nie nasi imigranci!”

  17 października Narodowy Front Częstochowa organizuje manifestację przeciwko masowej imigracji pod hasłem „Nie nasze wojny, nie nasza kultura, nie nasi imigranci!”. Jednym z patronów medialnych jest Dziennik Narodowo-Radykalny Nacjonalista.pl.

  W zaproszeniu czytamy m.in.: Nasz kraj jak i cały kontynent staje na krawędzi katastrofy. Europa osłabiona rakiem demoliberalizmu i kapitalistycznego konsumpcjonizmu, przyjmuje z otwartymi rękoma w swoje granice tysiące, jak nie miliony uchodźców z Bliskiego Wschodu. Taki stan rzeczy jest spowodowany konfliktami zbrojnymi na Bliskim Wschodzie, wywołanymi przez europejskich możnowładców, USA, Izrael przy wsparciu wahabickich sojuszników takich jak Arabia Saudyjska. Oprócz tego wiele lat polityki demoliberalnej, która stworzyła projekt multi-kulti w Europie jest kolejną z przyczyn. Multikulturowy terror już można od wielu lat zauważyć na ulicach wielu zachodnioeuropejskich miast: gwałty, morderstwa dokonywane przez imigrantów są na porządku dziennym. Rządy tych krajów nic z tym nie robią i mają za nic krzywdy wyrządzone rodzimym obywatelom.

  My jednak się nie ugniemy! 17 października na ulicach Częstochowy – naszej duchowej stolicy Polski, u stóp Jasnej Góry – jednej z kolebek polskiej jak i europejskiej kultury, wyrazimy głośno swój sprzeciw! To nie nasze bomby spadały w Syrii czy Libii! Dlatego niech nas będzie jak najwięcej i stawmy wszyscy razem opór tym którzy chcą zniszczyć nasz kraj i naszą kulturę! Przyjdź nie bądź obojętny!

  Częstochowa, Plac Daszyńskiego, 17 października 2015, start o godz. 15.00

  Organizator: Narodowy Front Częstochowa; wydarzenie na facebooku http://www.facebook.com/events/1482769655356491/

  Na podstawie: Informacje nadesłane”

  źródło: http://www.nacjonalista.pl/2015/09/08/manifestacja-nie-nasze-wojny-nie-nasza-kultura-nie-nasi-imigranci/

  • mgrabas Says:

   „Super User

   Obóz Narodowo-Radykalny organizuje demonstrację przeciwko uchodźcom z Afryki i Bliskiego Wschodu.

   Obóz Narodowo-Radykalny organizuje demonstrację przeciwko uchodźcom z Afryki i Bliskiego Wschodu.

   Demonstracja ma się odbyć 12 września na Placu Defilad w Warszawie. „Spotykamy się żeby zaprotestować wobec polityki imigracyjnej państwa polskiego, które nie prowadząc własnej polityki zagranicznej wykonuje zlecenia osiedlania w Polsce obcych nam kulturowo „imigrantów”, nie zważając na interes narodowy” – czytamy na stronie wydarzenia. Inicjatorzy akcji apelują o zjednoczenie się i wspólne wyjście na ulice w celu zamanifestowania niechęci wobec napływających do Europy uchodźców.

   Głównym organizatorem akcji jest Brygada Mazowiecka Obozu Narodowo-Radykalnego, jej członkowie określają ONR jako „organizację zrzeszającą młodych Polaków, którzy cenią sobie tradycyjne wartości oraz walczą z otaczającym nas fałszem i zakłamaniem”.

   Na stronie wydarzenia roi się jednak od nienawistnych komentarzy: „Strzelać do ścierwa”, „Niech się boją i niech wiedzą, że w Polsce i w Rosji dostaną kulkę”, „Przyjecie tych uchodźców to kataklizm dla Europy”.

   Data wydarzenia także nie została wybrana przypadkowo. 12 września przypada rocznica bitwy pod Wiedniem stoczonej pomiędzy wojskami polsko-austriacko-niemieckimi pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego a armią Imperium Osmańskiego pod wodzą wezyra Kara Mustafy. Zwycięstwo wojsk Sobieskiego interpretowane jest często jako moment przełomowy, dzięki któremu udało się zapobiec islamizacji Europy.

   Manifestacja nie została jeszcze oficjalnie zgłoszona, ale jej organizatorzy mogą to zrobić na trzy dni przed wydarzeniem – dowiedział się w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego portal wawalove.pl. – W świetle przepisów polskiej Konstytucji każdy ma prawo do publicznych zgromadzeń – mówił w rozmowie z portalem Bartosz Milczarczyk, rzecznik ratusza. – Pamiętajmy jednak, że każda manifestacja musi mieć charakter pokojowy i nie może łamać przepisów – podkreślił Milczarczyk.

   PAP”

   źródło: http://gazetawarszawska.com/pugnae/2121-oboz-narodowo-radykalny-organizuje-demonstracje-przeciwko-uchodzcom-z-afryki-i-bliskiego-wschodu


   „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-09-09

   Manifestacja: Polacy Przeciw Imigrantom

   Dlaczego manifestujemy?

   1.Imigranci czy uchodźcy?
   Znaczna część przybyszów do Europy nie jest uchodźcami wojennymi, ale imigrantami zarobkowymi. Ponad 70% z nich to dorośli mężczyźni, których przecież od wojny powinno uciekać mniej niż kobiet i dzieci. Według oficjalnych danych około połowa z nich pochodzi z ogarniętej wojną Syrii, co jest liczbą zawyżoną ze względu na trwający handel syryjskimi paszportami. Ponadto, dotychczasowe zachowanie wielu z nich (rozboje, odmawianie wody i posiłków, walki z policją) wskazuje, że nie szukają w Europie bezpieczeństwa, ale zarobku.

   2.Islam.
   Duże skupiska muzułmanów, nawet w państwach chrześcijańskich czy laickich, generują agresję i próby narzucania szariatu (islamskiego prawa) lokalnej społeczności. Dzieje się tak we Francji, Wlk. Brytanii czy Szwecji, gdzie w dzielnicach zamieszkałych w dużej mierze przez mahometan pojawiają się patrole egzekwujące m. in. islamski zakaz picia alkoholu czy skromny (w ich mniemaniu) strój kobiet.

   3.Terroryzm.
   Służby wywiadowcze i eksperci potwierdzają obawy, że w chaosie migracyjnym na tak wielką skalę, mogą przedostawać się do Europy terroryści islamscy. Państwo islamskie groziło tym w przypadku militarnej interwencji w obecnej wojnie domowej w Libii: „Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów”.

   4.To tylko 2 tysiące ludzi?
   Początkowa kwota 2 000 osób, które Polska miała przyjąć wydaje się dziś mało realna. Według najnowszych doniesień francuskiej prasy planem Komisji Europejskiej jest przydzielić Polsce aż 11,5 tys. imigrantów! Na podstawie prawa do łączenia rodzin liczba ta może wzrosnąć kilkukrotnie w ciągu najbliższych miesięcy. Fala migracji do Europy jednak nie ustępuje, a łatwość osiedlenia się na terenie UE i możliwość otrzymywania pomocy socjalnej tylko ją powiększy.

   5.Czyim kosztem?
   Osiedlenie jednej rodziny imigranckiej ma kosztować ok. 12 000 zł. Słyszy się także o planowanym przydzieleniu imigrantom mieszkań komunalnych, w których miały zamieszkać najbiedniejsze polskie rodziny. Nie jest również prawdą, że napływ siły roboczej pobudzi polską gospodarkę, wszak według oficjalnych danych 1,328 mln Polaków wciąż szuka pracy.

   6.Rasizm? Ksenofobia?
   Nie. Nasze zgromadzenie i nasze postulaty nie mają charakteru rasistowskiego. Nie powoduje nami nienawiść do Syryjczyków czy mieszkańców Afryki. Nie uważamy ich rasy za gorszą. Jednocześnie, naszym pierwszym obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo i dobro naszych rodzin i rodaków. Nie możemy ich narażać dla ludzi, którzy chcą w UE dorobić się więcej niż w swoich krajach.

   PRZYPIĘTY POST

   Słuchajcie III RP cofnęła nam zgodę na manifestowanie swoich poglądów. Kneblują nam usta, wprowadzają cenzurę ale MY POLACY SIĘ NIE PODDAMY! Czekajcie spokojnie w gotowości – w tej chwili zastanawiamy się jak rozwiązać sprawę. Będziemy Was informowali na bieżąco o ustaleniach.
   Ważne!!!! Oni nam cofnęli zgodę, zgoda wcześniej na manifestację została wydana i została cofnięta! Media głównego ścieku mówią o tym, że takiej zgody w ogóle nie dostaliśmy.
   W najbliższym czasie opublikujemy oświadczenie.

   Prosimy o masowe udostępnianie!

   ONR Brygada Mazowiecka
   http://www.facebook.com/ONRBrygadamazowiecka?fref=nf

   źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/09/09/manifestacja-polacy-przeciw-imigrantom/

 3. mgrabas Says:

  Polacy z Donbasu boją się, że Polska pomoże obcym, a o nich zapomni

  http://www.tvp.info/21586735/polacy-z-donbasu-boja-sie-ze-polska-pomoze-obcym-a-o-nich-zapomni

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s