Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

socjotechnika_obrazek1

„Bywam często na przyjęciach wśród elit IIIRP. I tak się zastanawiam: co zmieniło się w Polsce po 1990r.? NIC się nie zmieniło, wszędzie spotykam te same gęby, co kiedyś.” – Zastanawiał się w żydowskiej TOK FM Żyd, D.Passent.

View original post 612 słów więcej

4 myśli w temacie “Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza

 1. senat „wybrany” metodą JOW właśnie zniweczył wniosek prezydenta i społeczeństwa o referendum w sprawie obniżenia wieku emerytalnego, nie posyłania sześciolatków do szkoły i nie wyprzedawania polskich lasów obcym
  właśnie tego chce okupant: JOW – bo już sprawdziły się znakomicie – w senacie!
  tego samego chce dla sejmu: JOW – a wtedy żadna reprezentacja społeczeństwa nie będzie miała szans dostać się do sejmu dzięki ordynacji wyborczej, konstytucji Kwaśniewskiego vel Stolzmana i władzy uzbrojonej po zęby

  czy jeszcze ktoś czegoś nie rozumie w temacie JOW, „nibyreferendów” i „nibywyborów”, które okupant na swoich warunkach organizuje, „liczy” głosy, ogłasza „wyniki” i „rozstrzyga” spory?


  od mg: oczywiście, że w obecnych warunkach nie zamierzam robić okupantowi frekwencji, bo to „nibyreferendum” to są kpiny z nas Polaków, w których żydowskiemu okupantowi trzymającemu władzę chodzi tylko i wyłącznie o frekwencję

  okupantowi chodzi o to byśmy ODDALI – jemu NASZ głos, NASZĄ wolność, NASZE decydowanie o wszystkich sprawach nas dotyczących

  po to jest robiona propaganda wokół JOW-ów, które są DLA NAS NIEKORZYSTNE, żeby zasłonić to czego okupant nie chce nam oddać, on nie chce zlikwidować PROGÓW wyborczych umożliwiających mu trzymanie władzy za pomocą partii wyposażonych w przywileje, nie chce CAŁKOWITEJ likwidacji dotowania partii, nie chce ODDAĆ nam, Polakom, władzy nad nami

  pytania do prawdziwego REFERENDUM powinny być mniej więcej tak sformułowane:

  1.Czy Polska w obecnej sytuacji ma zamknąć granice dla obcych imigrantów, NIELEGALNYCH oraz ISLAMISTÓW WYDALIĆ i jak najszybciej sprowadzić wszystkich polskich repatriantów chcących wrócić do Ojczyzny i pomagać im w każdy możliwy sposób?

  2.Czy jesteś za zmianą obowiązującego prawa polegającą na zniesieniu możliwości odrzucenia przez organy państwa wniosków o rozpisanie referendum spełniających konstytucyjny wymóg minimalnej ilości podpisów?

  3.Czy mieszkańcy danego rejonu mają mieć prawo wyboru swojego reprezentanta spośród siebie i by to stało się możliwe, czy jesteś za całkowitym usunięciem progów wyborczych dla obywateli Polski?

  4.Czy za szkodliwe lub niezgodne z prawem decyzje urzędnicy państwowi (posłowie, funkcjonariusze, sędziowie, prokuratorzy, lekarze, Prezydent RP itd.) mają ponosić odpowiedzialność majątkową, a nawet karną?

  5.Czy należy okresowo rozliczać władze z działalności i móc je odwoływać?

  6.Czy wprowadzić instytucję referendum internetowego przy pozostawionej, ale zredukowanej ilościowo dotychczasowej możliwości głosowania w lokalach wyborczych?

  7.Czy wprowadzić wymóg decydowania poprzez referenda o istotnych dla rejonu lub/i kraju sprawach (w tym również decydowania o treści i ważności ustaw)?

  Polubienie

 2. Muzułmanie prześladują chrześcijan w obozach dla uchodźców

  http://www.pch24.pl/muzulmanie-przesladuja-chrzescijan-w-obozach-dla-uchodzcow,38507,i.html#ixzz3nRmw9IDE

  Masakra na terenie amerykańskiego college’u. Napastnik strzelał tylko do chrześcijan?

  http://www.pch24.pl/masakra-na-terenie-amerykanskiego-collegeu–napastnik-strzelal-tylko-do-chrzescijan-,38524,i.html

  Policja w Oslo straciła kontrolę nad miastem

  http://wzzw.wordpress.com/2015/09/22/%E2%96%A0%E2%96%A0-policja-w-oslo-stracila-kontrole-nad-miastem/

  Płoną ośrodki dla uchodźców w Niemczech

  http://wzzw.wordpress.com/2015/09/29/%e2%96%a0%e2%96%a0-plona-osrodki-dla-uchodzcow-w-niemczech/

  Cała prawda o imigrantach w Polsce i Europie !!!!

  Precyzyjne pytania dotyczące imigrantów wywołują panikę …

  http://wzzw.wordpress.com/2015/09/29/%e2%96%a0%e2%96%a0-precyzyjne-pytania-dotyczace-imigrantow-wywoluja-panike/

  Soros: UE powinna przyjmować co najmniej milion uchodźców rocznie

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/soros-ue-powinna-przyjmowac-co-najmniej-milion-uchodzcow-rocznie

  Prokuratura może ścigać tych, którzy wykrzykiwali antyimigracyjne hasła!

  http://ndie.pl/prokuratura-moze-scigac-tych-ktorzy-wykrzykiwali-antyimigracyjne-hasla/

  10 tysięcy złotych kary za transparent „Stop islamizacji Polski”

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/267131-10-tysiecy-zlotych-kary-za-transparent-stop-islamizacji-polski

  http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/09/03/kolejne-wybory-znow-wedlug-zydowskiego-scenariusza/

  http://wirtualnapolonia.com/2015/10/03/zbigniew-nieweglowski/

  Polubienie

  1. „Posted on 8 Październik 2015 by Girion

   Połączenia Nowoczesnej z Platformą Obywatelską


   Kto jest kim w nowej partii, która chce na jesieni wejść do Sejmu?

   Monika Rosa:

   „Jedynka” partii Ryszarda Petru na Śląsku (okręg nr 31). Od 2010 r. pracowała w Kancelarii Prezydenta, ostatnio jako zastępca dyrektora w gabinecie prezydenta Bronisława Komorowskiego.

   Dorota Drozd:

   Obecnie odpowiedzialna za Public Relations w partii „Nowoczesna”, asystentka Ryszarda Petru. Wcześniej Drozd zajmowała się PR-em polityków Platformy Obywatelskiej. Jak podał portal newsowi.pl, pracowała m. in. w Centrum Informacyjnym Rządu Donalda Tuska, następnie była ekspertem ds. wizerunku w gabinecie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jest współautorką projektu “Kokardy narodowe w Pałacu Prezydenckim”.

   Adam Szłapka:

   Sekretarz generalny, szef struktur terenowych „Nowoczesnej”. O roli byłego pracownika Kancelarii Prezydenta Komorowskiego w partii mówił jej lider, były bankowiec Ryszard Petru. – Wybierałem [jedynki] spośród osób wcześniej merytorycznie wyselekcjonowanych przez sekretarza generalnego [czyli Adama Szłapkę] – przyznał Petru w wywiadzie dla tygodnika „Do Rzeczy”. W kancelarii Bronisława Komorowskiego Szłapka pracował jako asystent szefa kancelarii prezydenta, Jacka Michałowskiego. Zajmował się m.in. organizacją lokalnych wizyt Komorowskiego.

   Wojciech Kałuża:

   „Jedynka” Nowoczesnej w okręgu rybnickim. Były wiceprezydent Żor (wybrany z ramienia Platformy Obywatelskiej), obecnie radny Rady Miasta. – Rozwodu jeszcze nie ma, nazwałbym to raczej pewną formą separacji – mówił rok temu w rozmowie z portalem zory24.pl, w odpowiedzi na pytanie, czy porzucił Platformę Obywatelską, i tłumacząc związanie się z lokalną „Żorska Samorządnością”. – Platforma jest potrzebna w skali kraju – podkreślał Kałuża.

   Krzysztof Truskolaski:

   „Jedynka” Ryszarda Petru na podlaskiej liście „Nowoczesnej”. Koordynator struktur politycznych partii w regionie. Syn prezydenta Białegostoku, Tadeusza Truskolaskiego, który trzykrotnie został wybrany na stanowiska prezydenta z ramienia, bądź z rekomendacją Platformy Obywatelskiej.

   Mirosław Pampuch:

   Specjalista ds. podatku VAT, w latach 2008-2014 starosta olsztyński, od roku sekretarz Urzędu Miasta Olsztyna. Kandydat numer jeden „Nowoczesnej” do Sejmu z okręgu olsztyńskiego. To nie pierwsze podejście Pampucha do zdobycia mandatu poselskiego. W 2011 r. startował do Sejmu z ramienia Platformy Obywatelskiej.

   maxresdefaultAdam Rogala-Lewicki:

   Pełnomocnik partii Petru w województwie łódzkim. „Jedynka” tej partii w okręgu nr 11. Związany z Platformą Obywatelską od wielu lat, w czerwcu br. formalnie zerwał współpracę z partią. Kandydat PO w wyborach samorządowych 2010 r.

   Jerzy Meysztowicz:

   Działalność polityczną rozpoczynał od Unii Demokratycznej, skąd przeszedł do Unii Wolności, gdzie był członkiem zarządu partii. Z Platformą Obywatelską związany od 2008 r.

   Ryszard Petru u Bronisława Komorowskiego w marcu 2014 r.


   twitter.com/aniajozia

   Ryszard Petru:

   Lider „Nowoczesnej”. Jak wynika z z dokumentów WikiLeaks, był on „nieformalnym doradcą” byłego premiera i prowadził z nim „tajne” rozmowy. Ekonomista od lat związany z różnymi bankami, wcześniej z Bankiem Światowym miał pełnić rolę pośrednika pomiędzy Tuskiem a Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Pytany w czerwcu br. o swoje relacje z Tuskiem, stwierdzić, że „nie chce tego komentować”.

   Przed wybuchem kryzysu finansowego zapewniał w mediach, że zadłużanie się w szwajcarskiej walucie jest idealnym rozwiązaniem. – Mogę pospekulować, że branie kredytów we frankach jest dobrym pomysłem – przekonywał m.in. na antenie TOK FM. Sam swój kredyt we frankach przewalutował już w 2008 r. W 2014 r. Petru na krótko był przewodniczącym rady nadzorczej Polskich Kolei Państwowych.

   Między pierwszą a drugą turą wyborów prezydenckich wsparł osobiście Bronisława Komorowskiego. Na konferencji prasowej 12 maja br. Petru w towarzystwie Komorowskiego chwalił proponowane przez ustępującego dziś prezydenta zmiany w prawie podatkowym. Nazwał pomysły Komorowskiego „krokiem w dobrym kierunku”. Na swoim profilu na Twitterze jeszcze 24 maja, w dniu II tury wyborów, namawiał, by iść na głosowanie i zadzwonić do znajomych, by zrobili to samo.

   W najpopularniejszej wyszukiwarce Google.com przy nazwiskach części powyższych polityków wyświetla się komunikat informujący, że „niektóre wyniki mogły zostać usunięte”.

   Źródło: http://niezalezna.pl/71591-wczoraj-w-po-i-u-komorowskiego-dzis-u-petru-kim-sa-liderzy-nowoczesnej

   źródło: http://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/10/08/polaczenia-nowoczesnej-z-platforma-obywatelska/


   więcej:

   http://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/05/13/pis-syjonistyczna-partia/

   http://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/08/05/komorowski-i-walesa-syjonistyczne-kundle-na-smyczy-usa-i-izraela/

   http://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/09/10/petru-i-kukiz-za-przyjeciem-uchodzcow/

   Polubienie

   1. „Posted by Włodek Kuliński – Wirtualna Polonia w dniu 2015-10-08

    Sejm wybrał pięciu nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego

    Sejm wybrał w czwartek pięciu nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. W głosowaniu przeszły kandydatury wskazane przez PO, PSL i SLD: Roman Hauser, Andrzej Jakubecki, Krzysztof Ślebzak, Bronisław Sitek i Andrzej Sokala.

    Do wyboru nowych sędziów TK doszło dziś mimo, że kadencja obecnych trzech jej członków upływa dopiero w listopadzie, a kolejnych dwóch w grudniu. Głosowanie w tej sprawie przyspieszyła nowelizacja ustawy o TK, którą przygotował były prezydent Bronisław Komorowski. Wymieniona została 1/3 piętnastoosobowego składu Trybunału.Politycy zignorowali apel kandydatki PiS-u na premiera Beaty Szydło, która domagała się odstąpienia od tej decyzji. To psucie polskiego państwa – oceniała wiceszefowa PiS. Wskazała, że jest to wydarzenie bezprecedensowe po 1989 roku.

    • – Trybunał Konstytucyjny, który ma stać na straży konstytucji, który cieszy się ogromnym zaufaniem Polaków zostaje wykorzystany do politycznych, partyjnych interesów PO i PSL. Platforma po przegranych wyborach prezydenckich zmieniła ustawę o Trybunale Konstytucyjny. W tej chwili wykorzystuje te zmiany, które złamały zasady demokratycznego państwa prawa, które są niekonstytucyjne, budzą zastrzeżenia ekspertów, budzą zastrzeżenia przedstawicieli instytucji związanych z sądownictwem, z palestrą – wyliczała poseł Beata Szydło.

    W środę sejmowa komisja sprawiedliwości pozytywnie zarekomendowała pięciu kandydatów na sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Prawo i Sprawiedliwość nie zgłosiło swojej propozycji.

    RIRM”

    źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/10/08/sejm-wybral-pieciu-nowych-sedziow-trybunalu-konstytucyjnego/

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s