Medycyna XXII wieku: bez leków, bez skutków ubocznych.

Instytut Badawczo-Rozwojowy im. dr. R. Volla & Noma Medica Volla
Medycyna XXII wieku i Długowieczność w zdrowiu

Warszawa, Kraków, Katowice, Kalisz, Rzeszów, Szczecin, Poznań, Wrocław, Wadowice, Gdańsk, Gdynia, Zgorzelec.

Ultranowoczesna, kompleksowa diagnostyka EAV/EDT wg metody dr. R. Volla
i dr. H. Schimmela – największy ośrodek w Polsce – do 95% pewności diagnostycznej

MEDYCYNA INFORMACYJNA I DETOKSYKACYJNA – Narzędzia terapeutyczne:

BRT STYMULATORY HOMEOSTAZY, BIOREZONANS, MAGNETOTERAPIA, HOLOGRAFIA W MEDYCYNIE, HOMOTOKSYKOLOGIA KLINICZNA, dieta lecznicza, odżywianie komórkowe, skuteczna profilaktyka przeciwnowotworowa.

KONSULTACJE: STANDARD MEDYCZNY.

USUWAMY SKUTECZNIE, Z GWARANCJĄ SKUTECZNOSCI TERAPII, BEZ LEKÓW,
BEZ ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH:

• borrelia i borelioza, neuroboreliozy,
• schorzenia autoimmunologiczne,
• cukrzyca, uszkodzony metabolizm,
• celiakia, astma,
• wszelkie toksyny i neurotoksyny,
• złe samopoczucie i chroniczne zmęczenie
niewiadomego pochodzenia,
• wirusy w genomie, wszelkie pasożyty,
• grzybice u dorosłych i dzieci,
• wszelkie bakterie i wirusy.

źródło: http://www.medicavolla.eu/download/magneton_max.pdf

Reklamy

Komentarzy 6 to “Medycyna XXII wieku: bez leków, bez skutków ubocznych.”

 1. mgrabas Says:

  http://www.medicavolla.eu/publikacje/

  http://instytutvolla.pl/aktualności/

  http://instytutvolla.pl/


  od mg: na tzw. dniach otwartych (organizowanych dość często w poszczególnych gabinetach medica volla) można kupić poszczególne urządzenia medyczne w niższych niż podawanych na stronie http://140longlife.eu/ cenach – np. MagnetON MAX (za 7900.00 zł) można kupić w czasie dni otwartych za 4400.00 zł (również w systemie ratalnym), ale bez elektrod na ręce (można je sobie dokupić za 290 zł) i w cenie zakupionego urządzenia mieści się również leczenie pod nadzorem instytutu volla, które obejmuje 4 osoby z rodziny (w wyjątkowych przypadkach nawet 5 osób – np. rodziców i 3 dzieci)

  w czasie dni otwartych można wykonać za darmo uproszczoną diagnostykę stanu zdrowia (badanie trwa 5 minut), po wykonaniu której otrzymuje się kilkustronicowy wydruk z wynikami badania (pełne badania są za odpłatnością 180 zł i trwają godzinę)

  • mgrabas Says:

   od mg: poniżej cytuję ciekawy fragment materiału, którego celem była promocja/reklama „lekarstw”, dlatego celowo obciąłem dalszą, typowo reklamową jego część, której nie polecam; przy okazji, nawet tytuł tego materiału zawiera celowy błąd logiczny mający skłonić do walki z objawami zamiast z ich przyczyną (!)

   „(…)

   KRĘGI I WORKI POD OCZAMI, BÓL GŁOWY, NIEŚWIEŻY ODDECH, GRZYBICA SKÓRY, BÓL STAWÓW I MIĘŚNI ORAZ WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI JEST PRZYCZYNĄ INFEKCJI PASOŻYTNICZYCH

   Piotr Paradowski, specjalista ds. infekcji pasożytniczych
   Kierownik Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych. Jest autorem 70 artykułów naukowych i rozpraw na temat parazytologii molekularnej. W tej dziedzinie ma 21 lat doświadczenia.

   Krajowy laboratorium Chorób Pasożytniczych odkrył nową przyczynę halitozy (nieprzyjemny zapach z ust): zarażenie pasożytami. Niedawno zakończone badania donoszą, że zbędne produkty przemiany materii pasożytów są toksyczne i stanowią wylęgarnię bakterii gnilnych w żołądku. Dlatego ludziom zarażonym pasożytami brzydko pachnie z ust.

   O tym medycznym problemie będziemy rozmawiać ze specjalistą Piotrem Paradowskim, Kierownikiem Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych (KLCP).

   – Panie Piotrze, serdecznie dziękujemy za obecność. Zacznijmy od najważniejszej kwestii. Czy to prawda, że większość ludzi w Polsce jest zarażona pasożytami?

   Tak, to prawda. W porównaniu do innych państw, jesteśmy jednymi z krajów o najwyższym stopniu zarażenia chorobami pasożytniczymi. Przyczyn jest wiele. Słabe warunki ekologiczne, brak interwencji ze strony władz czy obojętność ludzi.

   – Panie Piotrze, czy można ufać wynikom badań nad związkiem między zarażeniem pasożytami a przykrym zapachem z ust?

   Nawet kilka lat temu, społeczność specjalistów wierzyła, że nieświeży oddech tworzy się w jamie ustnej. Jednakże najnowsze badania wykazują, że problemy z żołądkiem i wątrobą (które zawsze towarzyszą osobom zarażonym pasożytami) mogą wywoływać przykry zapach z ust. Naukowcy naciskają, żeby tych „normalnych objawów” w żaden sposób nie ignorować. Infekcja pasożytnicza jest w stanie wywołać niemal każdą poważną chorobę.

   Osobiście ufam wynikom badań, które przeprowadzono w naszym laboratorium. Pospolity „nieświeży oddech“ zmienia się w poważną chorobę. Jednakże przyczyną około 92% zgonów jest właśnie zarażenie pasożytami. I nie są to zgony, będące konsekwencją wcześniej przebytych chorób.

   – Mówiąc o pasożytach zazwyczaj myślimy o zwykłych robakach. Czy naprawdę mogą wywołać nieświeży oddech a nawet śmierć?

   Założenie, że pasożyty to jedynie robaki jest z założeniem z góry błędnym. Istnieje ogromna liczba rodzajów pasożytów żyjących w naszych organach wewnętrznych – a ich obecność ma różne konsekwencje. Ponadto takie robaki – dokładniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie wyniszczają nasze jelita, powodując ich powolne rozkładanie i w końcu ich obumarcie. Takie robaki dość trudno zlokalizować i wyniszczyć.

   Oprócz nich istnieją tysiące różnych pasożytów, które mogą żyć w naszych wątrobach, mózgu, płucach, żołądku czy we krwi. Niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast stają się agresorami i zaczynają niszczyć ludzki organizm. Inne pasożyty żyją niespostrzeżone przez nikogo do momentu, gdy ich liczba jest już tak duża, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi poradzić – wtedy człowiek umiera.

   Jednocześnie mogę z całą dozą pewności powiedzieć, że właściwie każdy jest zarażony pasożytami. Największym problemem jest właśnie to, że niektóre z nich bardzo trudno zlokalizować, a gdy efekty zarażenia staja się widoczne – dopiero specjaliści próbują się ich pozbyć. Nawet podczas autopsji obecność pasożytów musi być potwierdzona odpowiednimi testami.

   Powtórzę to, co już wcześniej powiedziałem: tysiące pasożytów może żerować na naszych wątrobach, mózgu, płucach, we krwi i w żołądku. Większość jest naprawdę śmiercionośna. A zwykle zaczyna się od zwykłego nieświeżego oddechu.

   – Czy może Pan podać kilka konkretnych przykładów dla zarażenia pasożytami?

   Kilka? Mógłbym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale może skupię się na tych, które najlepiej pokazują zagrożenia, które niesie ze sobą zakażenie pasożytnicze.

   Po pierwsze, niektóre tasiemce mogą wywołać raka. Poza tym, z formalnego punktu widzenia, to same robaki zaczynają chorować, a nie ich nosiciele. Chore komórki pasożytów rozprzestrzeniają się po organizmie zarażając człowieka. Dzieje się w momencie, w którym larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie przekształcają się one w guzy rakowe, które w bardzo szybkim tempie zatruwają organizm. Śmierć przychodzi w ciągu kilku miesięcy. Jeden z przypadków takiej śmierci miał miejsce w zeszłym tygodniu w klinice przy naszym Laboratorium.
   Na zdjęciu: komórki złośliwego guza nabytego w wyniku infekcji pasożytniczej

   Kolejny przykład, dość częsty, to zarażenie ludzkiego mózgu. Prowadzi to do upośledzenia, psychoz, nagłych stanów wyczerpania lub utraty przytomności, nadmiernych irytacji oraz wahań nastrojów. W bardziej zaawansowanych stadiach, kiedy mózg jest już wypełniony przez pasożyty, przychodzą poważniejsze choroby, które prowadzą niemal we wszystkich przypadkach do śmierci.

   W naszym posiadaniu jest archiwum zdjęć z autopsji, podczas których pasożyty były odnajdywane w różnych organach. Oto kilka zdjęć, ale ostrzegam – są naprawdę przerażające.

   Trzeci przykład to zarażenie pasożytami ludzkiego serca. Według wcześniejszych badań była to niezwykle rzadka choroba. Najnowsze odkrycia wskazują jednak, że robaki sercowe żerują w organizmach około 23% populacji. To niemal co czwarta osoba. W początkowym stadium nie mają żadnego wpływu na organizm, są niemal niewidoczne. Jednak wraz z biegiem czasu ich oddziaływanie na serce jest coraz bardziej widoczne. To właśnie one są przyczyną większości chorób serca. W przypadku zawału serca, są odpowiedzialne za zgony niemal w 100%.

   – Czy są jeszcze inne równie niebezpiecznie konsekwencje zarażenia pasożytami?

   Zdecydowanie. U mężczyzn pasożyty powodują zapalenie gruczołu krokowego, impotencję, gruczolaka, zapalenie pęcherza oraz kamienie nerkowe.
   U kobiet mogą to być bóle i zapalenie jajników, mięśniaki – szczególnie macicy, mastopatię oraz zapalenie gruczołu nadnerczy, pęcherza i nerek. Oczywiście temu wszystkiemu towarzyszy także przedwczesne starzenie się skóry, a co za tym idzie także zmarszczki, worki pod oczami, brodawki i brodawczaki na całym ciele.

   – Jak możemy chronić się przed pasożytami? Czy można się przebadać na ich obecność w organizmie, przyjmować jakieś suplementy diety?

   Niestety, nie ma na razie metody, która z całą pewnością pozwoliłaby zdiagnozować czy w organizmie znajdują się pasożyty czy też ich nie ma. Jednym z powodów jest to, że istnieje tak wiele rodzajów pasożytów (ponad 2000 znanych do tej pory gatunków). Innym jest fakt, że są bardzo trudne do wykrycia. Pełne badanie, które może potwierdzić obecność pasożytów w organizmie można zrobić tylko w kilku miejscach w Polsce i jest ono bardzo drogie.

   Objawy zarażenia pasożytami są następujące:

   • Nieświeży oddech;
   • Alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar);
   • Wysypki i zaczerwienienie skóry;
   • Częste przeziębienia, ból gardła, zatkany nos;
   • Chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz);
   • Częste bóle głowy;
   • Zaparcia lub biegunki;
   • Bóle mięśni i stawów;
   • Nerwowość, bezsenność i zaburzenia apetytu;
   • Ciemne kręgi i worki pod oczami.
   • Grzybica skóry.
   • Hemoroidy.

   Jeśli zauważacie u siebie chociaż jeden z tych objawów, istnieje 99% prawdopodobieństwa, że w Waszym organizmie żerują pasożyty. Należy się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe!(…)”

   źródło: http://globalmagazine24.eu/health/lp/84/revitoxin/a/index_on.html

 2. mgrabas Says:

  Ukryte terapie, cz. 1 – Jerzy Zięba – 15.07.2014

  Opublikowany 15.07.2014

 3. mgrabas Says:

  Jerzy Zięba o sokach z kapusty i z buraka

  Opublikowany 16.11.2016

  http://ukryteterapie.pl/kategoria/suplementy/kapusta-visanto

  http://ukryteterapie.pl/kategoria/suplementy/burak-visanto

  http://www.polacydlapolakow.pl/


  od mg: http://ukryteterapie.pl/kategoria/suplementy

  http://ukryteterapie.pl/kategoria/ksiazki

  http://ukryteterapie.pl/kategoria/inne/strukturyzator-wody-pitnej-visanto

 4. Bazga Krystyna Wrocław, Says:

  Interesuję się zagadnieniami z dziedziny zdrowia, odnośnie pasożytow to słyszałam, że metodą BRT można się pozbyc pasożytów z organizmu, tylko nigdzie nie ma na ten temat potwierdzenia. Proszę o odpowiedź.


  od mg: proponuję skontaktować się ze specjalistami zajmującymi się tą metodą, np. w Rzeszowie: http://medica-volla.pl/medica-volla-rzeszow/ http://medica-volla.pl/vega-test-pasozyty/ http://medica-volla.pl/kontakt/ na pewno dysponują konkretami

 5. Marian Says:

  Znamienne jest to, że o Krajowym Laboratorium Chorób Pasożytniczych nie można znaleźć żadnych informacji. Takowe po prostu nie istnieje w Polsce. Z informacji uzyskanych od prof. dr. Aleksandra Demiaszkiewicza z-cy dyr. ds naukowych Instytutu Parazytologii PAN dowiedziałem się, że nie tylko nie ma takiej placówki to jeszcze nikt nie słyszał o Panu „dr Piotrze Paradowskim” i jego naukowych dokonań. Te wszystkie „leki” proponowane przez tego „lekarza” to jest naciąganie ludzi i wielka ściema.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s