Robią nas w konia: REFERENDUM Komorowskiego – odwracacz uwagi od istoty sprawy

Reklamy

Komentarzy 7 to “Robią nas w konia: REFERENDUM Komorowskiego – odwracacz uwagi od istoty sprawy”

 1. mgrabas Says:

  Robią nas w konia: Afera taśmowa a rzeczywistość-wojna gangów IIIRP #59

 2. mgrabas Says:

  ROTHSCHILDOWIE PRZEJĘLI KONTROLĘ NAD POLSKĄ

  http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/07/rothschildowie-przejeli-kontrole-nad-polska/

 3. mgrabas Says:

  Koniec z krytyką władzy! Nowelizacja ustawy o zgromadzeniach publicznych cichaczem przegłosowana

  http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/2145-koniec-z-krytyka-wladzy-nowelizacja-ustawy-o-zgromadzeniach-publicznych-cichaczem-przeglosowana


  „kfakfa said

  2015-08-07 (piątek) @ 09:58:39

  ustawa 1066 -można strzelać do kobiet w ciąży ,aj waj i do przodu.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/08/07/koniec-z-krytyka-wladzy-nowelizacja-ustawy-o-zgromadzeniach-publicznych-cichaczem-przeglosowana/#comment-503829

  „Rzecznik Praw Gojów said

  2015-08-07 (piątek) @ 21:56:04

  A co do tematu wątku:

  „Po drugiej stronie oceanu były naczelny dowódca NATO i swojego czasu kandydat na prezydenta USA Wesley Clark pokazał swoje prawdziwe oblicze stwierdzając, że nie zgadzający się z polityką rządową Amerykanie powinni być odseparowani ze społeczeństwa i umieszczeni w obozach.
  W wywiadzie dla CNN stwierdził “W czasie II wojny światowej, gdy ktoś popierał nazistowskie Niemcy kosztem Stanów Zjednoczonych to nie mówiliśmy, że to jest wolność słowa tylko umieszczaliśmy ich w obozie. Byli to jeńcy wojenni. Tak więc, jeśli te osoby są zradykalizowane i nie popierają Stanów Zjednoczonych, i są nielojalne wobec Stanów Zjednoczonych, to co do zasady mają do tego prawo. Naszym prawem i naszym obowiązkiem jest oddzielenie ich z normalnego społeczeństwa na czas trwania konfliktu. Myślę, że będziemy musieli być coraz bardziej zdecydowani w tej kwestii.”

  Clark twierdzi, iż takie działania są niezbędne dla walki z Rosją ale i również z grupami terrorystycznymi takimi jak ISIS mimo, iż w lutym 2015 stwierdził w wywiadzie telewizyjnym, iż grupa ta została stworzona przy wsparciu głównych sojuszników USA. ”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/angloamerykaski_system,p41096374

  Ciekawe, kiedy nad Wisłą wyjdą z postulatem budowy obozów koncentracyjnych dla „nieprawomyślnych” Polaków?”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/08/07/koniec-z-krytyka-wladzy-nowelizacja-ustawy-o-zgromadzeniach-publicznych-cichaczem-przeglosowana/#comment-503992

  „AlexSailor said

  2015-08-08 (sobota) @ 07:59:35

  Przypomnę, że podobne prawo, a nawet ostrzejsze, wprowadzono w lipcu w Hiszpanii.
  Przypadek???
  Nie pa przypadków, są tylko znaki.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/08/07/koniec-z-krytyka-wladzy-nowelizacja-ustawy-o-zgromadzeniach-publicznych-cichaczem-przeglosowana/#comment-504053

  „21.revers said

  2015-08-08 (sobota) @ 14:18:17

  ad19

  Obozy juz sa w Starych Kiejkutach na Mazurach, Szymanach a takze spora grupa hipermarketow ze zmienna funkcjonalnoscia.

  Rowniez cichaczem rozgrywaja sie walki w PO o miejsce na listach wyborczych, zwlaszcza po aferze podsluchowej, publikacji Stonogii, wielu politykow obawia sie o swoje miejsce
  przy korycie na wiejskiej. Stad goraczkowe zacieranie sladow po dokumentach w sieci przez prokurature podlegla PO , zmiany kolejnosci nazwisk na listach wyborczych PO.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/08/07/koniec-z-krytyka-wladzy-nowelizacja-ustawy-o-zgromadzeniach-publicznych-cichaczem-przeglosowana/#comment-504124


  Polskie Dzieci Odbierane Siłą Przez POlskie Gestapo!!!

  „Opublikowany 26.01.2015
  Już 300 porad rocznie udzielają wolontariusze czuwający przy telefonie wsparcia dla rodziców, którym aparat państwowy odebrał dzieci z powodu ubóstwa – informuje „Nasz Dziennik”.

  Co piąte dziecko zostaje odebrane rodzicom i trafia do placówki zastępczej z powodu trudnej sytuacji materialnej rodziny

  Dwa lata temu Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców uruchomił Telefon Wsparcia dla Rodziców, gdzie mogą otrzymać pierwszą pomoc. Jest on odpowiedzią na zatrważające zapisy w nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie z 10 czerwca 2010. W ich następstwie m.in. dzieci można odbierać rodzicom bez wyroku sądu.

  Te rodziny potrzebują wsparcia a nie prześladowania – mówi Tomasz Elbanowski ze Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców.

  • Co piąte dziecko jest odbierane tylko z tego powodu, że rodzice są biedni. To jest ogromny wstyd. My, jako Fundacja, nie chcemy poprzestać tylko na krytykowaniu tego, ale chcemy pomagać. Rodzice zgłaszają się do nas w różnych sytuacjach. Czasami jest to zaraz po tym, jak się zainteresuje nimi jakaś instytucja i nie wiedzą, co robić. Dziwią się, że jest taka sytuacja, że mają jakiś kłopot, a już się mówi o odebraniu dzieci, albo, że sprawa trafiła już do sądu ponieważ jest jakieś nieporozumienie ze szkołą. Urzędnicy, zamiast rozwiązywać problem, kierują sprawę do sądów. Rozmawiając albo pomagając rodzinie mówimy, że – przede wszystkim – nie można panikować. Po drugie, mówimy, jakie są doświadczenia innych rodzin, jakie dokumenty zebrać, jak rozmawiać z kuratorem, pracownikiem socjalnym, w sądzie, żeby ta sytuacja nie zakończyła się katastrofą. Oczywiście, im wcześniej rodzina się zgłosi, tym łatwiej jest pomóc – zaznacza Tomasz Elbanowski.

  Ustawa wprowadziła system kontroli rodziny, w którym powołano sieć zespołów interdyscyplinarnych, którym wolno zbierać wszelkie dane na temat rodziny podejrzanej o przemoc. Nadała setkom tysięcy urzędników, bez merytorycznego przygotowania w tym obszarze, uprawnienia do zakładania rodzinom „Niebieskich Kart” już w razie powzięcia domniemania o stosowaniu przemocy.”

  „witomir skomentował(a) film w YouTube.
  Udostępniony publicznie – 15.06.2014

  +theEskit
  „Problemem w Polsce nie jest władza czarna (kościół), a czerwona.”
  Tak, ale!
  Władzę czerwoną w Polsce wypromowała ówczesna władza czarna.
  W latach osiemdziesiątych już po stanie wojennym ówczesny Prymas Polski Józef Glemb wpiął obrazek Matki Boskiej pod klapę marynarki ówczesnemu przywódcy solidarności Lechowi Wałęsie, który to obrazek niby ukradkiem przez odchylenie klapy marynarki pokazywał Wałęsa przed kamerami telewizyjnymi. Następnie ten posłaniec czarnej władzy w roku 1989 przy okrągłym stole sprzedał Polskę czerwonej hołocie. Czyli dzisiejszy rząd czerwonej hołoty mamy za wstawiennictwem czarnej hołoty.

  +theEskit
  „Kiedy to zrozumiecie, że kościół nie miałby żadnych dofinansowań, gdyby władza świecka była normalna?”
  Nie ma tu czego rozumieć.
  Czerwona hołota z wdzięczności za wstawiennictwo dofinansowuje czarną hołotę.

  Cudowna Kraina

  Wałęsa „Bolek” donosił na kolegów

  Zemsta „Bolka”

  KneSSejm popełnił zbrodnię ludobójstwa głosując za obowiązkowym szczepieniem

  http://piotrbein.wordpress.com/2015/08/07/knessejm-popelnil-zbrodnie-ludobojstwa-glosujac-za-obowiazkowym-szczepieniem/

  „(…) Andrzej Dziąba: Panie Krzysztofie [Cierpisz]! Proszę się nie zniechęcać. Prawdą jest, że Duda reprezentuje żydowskie interesy w Polsce. Nie należy spodziewać się po nim niczego dobrego, ale 100 dni szansy na podjęcie zapowiadanych działań można mu udzielić. To akurat zbiegnie się z terminem wyborów parlamentarnych, które niczego pozytywnego nie wniosą. Będziemy mieli jasną sytuację. Kto jeszcze będzie się łudził, że prezydentura Dudy i rządy PiS coś istotnie zmienią, będzie musiał poradzić sobie z tym problemem. (…)”

  źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2015/08/08/prezydent-andrzej-duda-list-otwarty-o-prezydenture-bez-zydow/

  • mgrabas Says:

   „Data publikacji: 2015-09-07 13:00

   Ordo Iuris podejmuje interwencję w sprawie ośmiorga dzieci odebranych rodzicom w Pruchniku

   Kolejny raz urzędnicy pomocy społecznej odebrali dzieci zdrowiej rodzinie w trudnej sytuacji materialnej. Instytut Ordo Iuris, z pomocą profesjonalistów współpracujących z Programem Interwencji Procesowej, zapewnia pomoc prawną rodzinie z Pruchnika w województwie podkarpackim, rozbitej wskutek działań pracowników ośrodka pomocy społecznej, którzy odebrali w kwietniu tego roku ośmioro rodzeństwa.

   Oficjalnym powodem tej krzywdzącej urzędniczej ingerencji były złe warunki mieszkalne, panujące w domu rodzinnym, skromne dochody rodziców oraz problemy zdrowotne matki.

   Dzieci zostały rozdzielone i umieszczone w dwóch różnych domach dziecka. Na dodatek, rodzice spotykają się z utrudnieniami w widzeniu najmłodszego, dwuletniego dziecka, przebywającego obecnie w rodzinie zastępczej.

   Jak wynika z wywiadu lokalnego, przeprowadzonego przez współpracownika Instytutu mec. Wojciecha Kaszałowicza, warunki mieszkalne rodziny wymagają poprawy, jednak nie są katastrofalne i z całą pewnością właściwszą pomocą byłoby wsparcie materialne udzielone rodzinie. Małżeństwo cieszy się dobrą opinią wśród sąsiadów, może liczyć na pomoc wielu osób, w tym dyrektora lokalnego gimnazjum. Dobre, czułe i pełne miłości relacje między rodzicami a dziećmi widać było podczas ich spotkania w domu dziecka.

   Najbliższa rozprawa odbędzie się już w środę 9 września. Będą na niej przesłuchiwane m.in. osoby zaangażowane w pomoc poszkodowanej rodzinie, w tym jej sąsiedzi. Pełnomocnikiem rodziców jest współpracownik Instytutu Ordo Iuris, radca prawny Wojciech Kaszałowicz, pozostający w stałym kontakcie z Ordo Iuris i uprawniony do udzielania szerszej informacji o sprawie.”

   źródło: http://www.ordoiuris.pl/ordo-iuris-podejmuje-interwencje-w-sprawie-osmiorga-dzieci-odebranych-rodzicom-w-pruchniku,3661,i.html


   od mg: Ordo Iuris – informacje: http://www.ordoiuris.pl/informacje,883,0,1,i.html

 4. mgrabas Says:

  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/25/rotszyldziaki-rzadza-polska/

 5. mgrabas Says:

  zboczeniec, karierowicz i dziennikarka z esbeckim rodowodem są lansowani w telewizji kierowanej przez wrogie Polakom żydowskie interesy w katolickim kraju gdzie prezydentami zostają albo żydzi, albo tubylcy mający żydowską żonę, albo supernumerariusz Opus Dei mający żydowską żonę, która go pilnuje żeby podpisywał wszystko to i tylko to co oni chcą, by przybliżyć depopulację 90% ludzkości i Nowy Porządek Świata idealnego, bez Jezusa Chrystusa, w którym ludzie są bogami, żyjący jak chcą i sami decydujący o dobru i złu, bez względu na prawdę i skutki

  oglądający telewizję tubylcy w zbliżających się „wyborach” oczywiście pójdą – ODDAĆ IM „swój głos” i dlatego znów zostaną „wybrani” – ICH LUDZIE, bo tubylcy uwierzyli, że „wybory” organizowane przez władze okupujące od lat Polskę i ją doprowadzające do ruiny „to obywatelski obowiązek”, „na kogoś trzeba zagłosować”, „trzeba wybrać mniejsze zło” i to dzięki samemu udziałowi w ICH „wyborach” tylko i wyłącznie ICH LUDZIE znów zostaną „wybrani” i będzie jeszcze „lepiej”, bo znowu, przez sam udział w takich „wyborach”, ZAMIAST WIĘKSZEGO DOBRA, znów zostanie poparte „mniejsze” Z Ł O, bo gdyby w drodze „wyborów” możliwe było obalenie ich władzy, to „wybory” zostałyby natychmiast uniemożliwione, jak to się dzieje z petycjami tubylców o referenda w najważniejszych dla tubylców sprawach, gdzie miliony podpisów są WYRZUCANE DO KOSZA przez „legalną władzę”, beż ŻADNYCH dla niej konsekwencji ze strony bezbronnych tubylców oglądających kłamliwą telewizję

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s