Bez politycznej świadomości Polaków nie będzie narodu i państwa

TV specjalnie dobieranymi, sensacjami, „wiadomościami”, opiniami, „wyborami” itp. „faktami medialnymi”, nieustannie nas bombardują, skłócają i okłamują, po to ODWRACAĆ NASZĄ UWAGĘ, a wystarczy WYŁĄCZYĆ telewizor i WŁĄCZYĆ myślenie, WYCIĄGAĆ wnioski i ZAANGAŻOWAĆ SIĘ OSOBIŚCIE w działania na rzecz uświadomienia Rodaków o ISTNIENIU problemu i jego ŹRÓDŁACH!

Ktoś przez dziesięciolecia skutecznie nas przekonuje, że „od nas nic nie zależy” i że wszystko co powinniśmy robić to brać udział w „wyborach” i godzić się na wszystko, co „musimy”?

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

1CAi0XsŻeby podjąć walkę z zagrożeniami jakie nas Polaków czekają, należy dobrze poznać przyczyny, sposoby i ludzi, którzy za wszelką cenę próbują ujarzmić Polskę i Polaków. A tę walkę o Niepodległą Polskę musi podjąć cały Naród, gdyż już w tej chwili Polska nie jest niepodległa i nie jest niezależna! – „Bez strachuAlbin Siwak

View original post 71 słów więcej

Reklamy

Komentarzy 14 to “Bez politycznej świadomości Polaków nie będzie narodu i państwa”

 1. mgrabas Says:

  „by paziem | 21 Czerwiec 2015 · 22:37

  Matka Polka Kopacz kontra matka Polka Szydło

  W minioną sobotę uraczono Polaków dwiema konwencjami partyjnymi, PO i PiS, które de facto przerodziły się w socjotechniczny show Kopacz versus Szydło.

  Obie panie przybrały wizerunek zatroskanych matek Polek, których drugą naturą ma być równocześnie wizerunek walecznych amazonek. Scenarzyści wizerunkowi poszli nawet jeszcze dalej i odwołali się do chwytów rodem z pop kultury (Szydło odwołująca się do sloganu agenta 007) i tak modnego szablonu korporacyjnego businesswomen – dynamicznej, dowcipnej, puentującej chłopobaby.

  Pani premier i pani „premier” wystąpiły jak na gali rozdania Oskarów, w świetle fleszy, w dyskretnych acz starannych makijażach, z elementami kobiecej biżuterii, otoczone młodymi janczarami i zapowiadane na wybieg jak bokserzy przed ustawionym starciem o pas mistrzowski. Pytanie tylko jakiej kategorii?!

  Wystąpienia obu dam utrzymane były w estetyce zdefiniowanej przez doradców -jako ulubiona przez konsumentów telenoweli, konkursów piękności i kabaretowej konferansjerki.

  Pozostaje jednak pytanie czego dowiedzieli się obywatele od obu „celebrytek” na temat stanu państwa i społeczeństwa oraz sposobów jego poprawy, a także miejsca Polski w Europie i świecie, obecnie i w przyszłości? W zasadzie niczego.

  Na potrzeby dialogu ze społeczeństwem i przeszłymi wyborcami obie „celebrytki” przybrały mimikrę matek Polek, zatroskanych o polskie rodziny, młode pokolenie i sprawy socjalne.

  Nie usłyszeliśmy natomiast niczego na temat sytuacji międzynarodowej, polskiej polityki zagranicznej, chorego systemu finansowo-bankowego – zarówno w wymiarze światowym, jak i krajowym. Nie doczekaliśmy się także wypowiedzi na tematy „ tak nie sexy” jak gwarancje dla polskiej własności ziemi i zasobów naturalnych, jak sposoby przezwyciężenia katastrofy demograficznej i deindustrializacji Polski oraz odejścia od statusu neokolonialnego Polski.

  Zatem w minioną sobotę zobaczyliśmy następny po kampanii prezydenckiej odcinek telenoweli politycznej pt. „Saga okrągłego stołu” oraz zapowiedź nowego serialu pt. „POPiS w ranczo na Wiejskiej”, a wszystko po to, abyśmy po wyborach parlamentarnych obudzili się w kraju-raju K.U.K.I.Z., czyli Kraju Ulubionym Kurew I Złodziei.

  Oczywiście chodzi o kurwy polityczne, czyli osobników płci obu, z upodobaniem uprawiających zawód sprzedawania swojego dobrego imienia za krótkotrwałą satysfakcję wymierną w pieniądzu.

  PZ

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/21/matka-polka-kopacz-kontra-matka-polka-szydlo/

 2. mgrabas Says:

  „Dariusz Kosiur

  22 Czerwiec 2015 o 11:00

  Nie ulegajmy złudzeniom, że teraz PiS lub Kukiz z JOW-ami będą naszym lekarstwem na III Żydo-RP. Wyciągnijmy wnioski z 26 lat żydowskich, syjonistycznych rządów i budowy III Żydo-RP

  Musimy zdać sobie jasno sprawę, że odbudowa polskiego przemysłu (a szerzej: gospodarczy rozwój) w aktualnej sytuacji politycznej Polski jest absolutnie nie możliwa – jakikolwiek rozwój blokowany jest przez:

  warunki członkostwa RP w UE (np. likwidacja polityki celnej, limity produkcyjne, limity CO2, nakazy likwidacji wielu gałęzi przemysłowych itd.), a po traktacie lizbońskim już otwarty dyktat UE (czyli faktycznie dyktat żydostwa anglosaskiego),

  konstytucję RP zabraniającą rządowi RP prowadzenia polityki pieniężnej kraju. Tę politykę realizuje NBP w podległości względem rotchildowskiej finansowej oligarchii, a więc jakakolwiek inwestycja w kraju czyni nas jeszcze biedniejszymi, bo obciąża niespłacalnym kredytem.

  Poparcie dla członkostwa Polski w UE wyrażają wszystkie polityczne partie i organizacje funkcjonujące w oficjalnych żydo-mediach – PiS także. Żeby uzyskać suwerenność gospodarczą, potrzebna jest suwerenność polityczna, a o tym żadna z tych syjonistycznych partyjek nie wspomina, bo też i inne są ich rzeczywiste cele.

  Bardzo łatwo dziś krytykować żydo-rządy Tuska i Kopacz, ale oceniający go negatywnie PiS nie ma, bo nie może mieć innej wizji (utraciłby natychmiast wsparcie mocodawców).
  Warto pamiętać, że podatek liniowy – marzenie Tuska -, wprowadził faktycznie rząd PiS (95% podatników płaci 18% podatek, a niewielka reszta teoretycznie 32%, bo w praktyce w większości przypadków jest to 19% – a zatem to podatek liniowy !!!). Zatem, ciężar finansowania budżetu oraz bogatych żydowskich korporacji, banków i żydostwa spadł na barki najbiedniejszych Polaków – w czym duża zasługa PiS.

  UWAGA!
  Jesteśmy jedynym państwem w UE, w którym łączna wartość podatków PIT oraz pośrednich płaconych przez podatników indywidualnych przewyższa w budżecie wartość podatków od przedsiębiorstw.

  PiS jest przeciwne wprowadzaniu € UE, ale tylko ze względu na aktualną sytuacją kryzysową gospodarki Zachodu – w rzeczywistości ich sprzeciw wynika z faktu, iż kryzys dotyka bardziej $ USA niż € UE. Jest to, więc wspieranie wyłącznie interesów żydostwa anglosaskiego, a nie interesów polskich.
  Pamiętajmy, że traktat lizboński był negocjowany, podpisany i ratyfikowany przez L.Kaczyńskiego, co nie obyło się bez wiedzy J.Kaczyńskiego.

  Traktat lizboński zobowiązuje Polskę do stosowania kary śmierci wobec chcących dokonać zamachu na obecny demokratyczny system żydo-władzy oraz wprowadza możliwość użycia broni wobec protestujących przeciw zachodniej (żydowskiej) demokracji. Zatem, trzeba być niespełna rozumu, żeby zaufać antypolskim kanaliom z PiS i z każdej innej żydo-partii.

  „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś
  i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość„

  – premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
  na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

  “I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni“

  – prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.”

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/21/matka-polka-kopacz-kontra-matka-polka-szydlo/comment-page-1/#comment-4067


  „Dariusz Kosiur

  22 Czerwiec 2015 o 19:31

  Doradca Andrzeja Dudy: wejście do strefy euro? Jak najszybciej!
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=12041&Itemid=56

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/21/matka-polka-kopacz-kontra-matka-polka-szydlo/comment-page-1/#comment-4084

 3. mgrabas Says:

  „Dodał: HP
  24.06.2015.

  23 Czerwiec 2015

  Wygnali z Polski Polaków, by osiedlić neobanderowców

  Niejaki Bartosz Marczuk mówi, że mamy… „moralny obowiązek” (sic!) przyjmowania Ukraińców w Polsce. „Pomoc w osiedlaniu się i integrowaniu Ukraińców w Polsce leży w naszym interesie” – twierdzi.

   a

  a

  Po uprzednim wypędzeniu z Kresów południowo-wschodnich milionów i zamordowaniu 200 000 Polaków, zajęciu ogromnych połaci terytorium Polski i grabieży siedmiu wieków naszej historii i kultury mówienie nam o „moralnym obowiązku” jest zdumiewające.

  A dziś – po wypędzeniu z Polski przez kolejne ekipy rządowe 5 000 000 Polaków z powodu braku pracy i perspektyw zastanawia, czyj jest to interes? Z pewnością nie jest to interes Polski. Poza tym, nie wiem, jaką moralność ma red. Marczuk na myśli w stosunku do tych, którzy ludobójców Polaków – Banderę, Szuchewycza etc. uważają za swój wzór i narodowych bohaterów – wg ostatnich statystyk takiego zdania jest grubo ponad połowa obywateli Ukrainy!

   a

  a

  Nic dziwnego, skoro banderyzm jest wpajany odgórnie już na poziomie elementarzy w podstawówkach, zaś podstawa ideologii banderyzmu „Nacjonalizm” Doncowa jest lekturą w szkołach średnich. Jedyny moralny obowiązek, o którym może być mowa w odniesieniu do Ukrainy dotyczy Polaków żyjących na Kresach II i I Rzeczypospolitej. Dziwnym trafem o nich Marczuk i jemu podobni: Kowal, Berdychowska, Sycz, Kuchciński, Bury etc. nie wspominają.

  Prof. Bogusław Paź

  Źródło: http://prawy.pl/felieton/9752-wygnali-polakow-by-osiedlic-neobanderowcow

  Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wygnali-z-polski-polakow-by-osiedlic-neobanderowcow-2015-06

  ——————————–

  Bardzo ciekawe i zastanawiające, iż nikt, a bynajmniej nie spotkałem się, z ujawnieniem o prawdziwym pochodzeniu wierchuszki OUN-UPA. Przecież nie jest już tajemnicą, że tacy liderzy tej organizacji jak Bandera czy Szuchewycz byli pochodzenia żydowskiego, a to jest bardzo ważna sprawa. To właśnie „odpowiednie” pochodzenie przywódców tej zbrodniczej organizacji wyjaśnia, dlaczego tak natarczywie popierają banderowców władze w Polsce tzw. „elity” żydowskiego pochodzenia. – Mają wspólny cel…

  Następna sprawa – żydzi nigdy nie oskarżają banderowców o antysemityzm. A to świadczy, że działają – i banderowcy i międzynarodowi żydzi po tej samej stronie! Są to bardzo ważne sprawy, o których szczególnie Polacy powinni wiedzieć, i sami powinni dociekać o więcej szczegółów – St. Fiut

  źródło: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=12061&Itemid=56

 4. mgrabas Says:

  „Posted by Marucha w dniu 2015-07-11 (sobota)

  Weiss contra Braun, czyli żyd żydowi oka nie wykole.

  TV Ring czy o jakoś podobnie brzmiącej nazwie puściła na YT pojedynek pomiędzy dwoma żydami Weiss‘em i Braun`em nt. „problemów” polsko – żydowskich. A raczej, ściśle mówiąc, problemów polskich, jakie żydzi mają w Polsce z Polakami. No bo Polacy problemów żydowskich już od dawna nie mają, gdyż są już i wytresowani, i pozbawieni elementarnej godności do tego stopnia, że zawsze zdążą żydowi ustąpić miejsca bez jakiegokolwiek szemrania, a więc problemu żyda nikt w Polsce nie ma.

  RingTV (…) – Grzegorz Braun vs Szewach Weiss Stosunki Polsko – Żydowskie (09.07.2015)

  (…)”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/07/11/weiss-contra-braun-czyli-zyd-zydowi-oka-nie-wykole/

  „Kfakfa said

  2015-07-11 (sobota) @ 13:19:58

  Ta cała „rozmowa” to tylko „uwiarygodnianie Brauna” ,kolejny plan chazara-mongoła.”

  źródło: http//marucha.wordpress.com/2015/07/11/weiss-contra-braun-czyli-zyd-zydowi-oka-nie-wykole/#comment-497034

  „RomanK said

  2015-07-11 (sobota) @ 13:54:16

  Ja mam tylko jedno pytanie…
  Dlaczego???? Zaden Polak nie podjal tego tematu oprocz pana Baruna>>>>?????
  Wtedy..kiedy temat wyskoczyl jak przyszcz na dooopie…..mimo , ze jakim dziewnym przypadkiem wydrukowano moja na ten temat oponie w wielu gazetach polonijnych i w Polsce…
  NIKT!!!!! Powtarzam NIKT!!!!! Nie zajknal sie ,zeby temat zglebic!!!!!
  ANI parchy ani sarmaty!!!! NIKT!!!!!
  Pozwolcie sobie odkurzyc pamiec….

  Nieporozumienie, czy bezczelna hucpa?

  Po pięćdziesięciu latach powrócił temat rozliczeń i odszkodowań wojennych. Powrócił o tyle, że w formie zwyrodniałej, wykręconej jak żydowski paragraf. Bo oto odszkodowania wojenne, czy powstałe w wyniku wojny wymagane są od Polski- pierwszej i najbardziej poszkodowanej ofiary, a raczej od polskiego Narodu. Oto następuje zwrot mienia gmin wyznaniowych żydowskich w Polsce ich prawowitym włascicielom. I dobrze, Domy Boże i ich mienie powinno slużyc ich wspólnotom wyznaniowym. Już dawno należalo oddac im ich własność, wszędzie tam, gdzie te gminy istnieją, niechby służyły na chwałę Boga Jedynego i dobru ich czlonkow. Dziwi mnie jedynie, że czekano aż tak długo, że nie uczyniono tego wcześniej, skoro tylu ludzi związanych z powojennymi rządami poczuwało się do związków krwi z tymi wspólnotami. A może właśnie dlatego wykazywali oni tyle złej woli, że nie chcieli być łączeni z ludźmi wierzącymi? W każdym bądź razie obecnie sprawa własności gmin żydowskich zdaje się być zalatwioną. Jednakże pomimo tego pan Sułtanik, przewodniczący światowej organizacji syjonistycznej, posuwa się z roszczeniami dalej. Oto, na razie, być może, aby nie spłoszyć „zwierzyny”, w dość mglistej formie sugeruje nie tylko zwrot mienia, nieruchomości, ale i odszkodowania za mienie pozostawione w Polsce, a to już jest zupełnie inna sprawa. Ważna sprawa. Sugeruje on, że broń Boże, nie musi to byc od razu i nie zaraz, ale może gdzies, jakoś rozlożone w czasie na jakieś 50 lat 75 lat, na raty, pomalutku, ale za to stale… No nie, to już nie jest żadna sprawa, to zwyczajna granda i nic innego, tylko wkładanie jarzma, kredytowego chomonta…. Nie, nie tylko na Polskę i nie na jej rząd, ale na wszystkich Polaków, którzy wzieliby w ten sposób na siebie obowiązek spłacania owego zobowiązania, którego nikt nigdy nie zaciagnął w przeszłości, a które może tylko i wyłącznie zaciągnąć polski rząd właśnie teraz w bardzo obecnej i rzeczywistej terażniejszości. Dziś, póki jeszcze czas, zanim Polacy zezwolą, świadomie czy nieświadomie tzw. polskiemu rządowi na przystąpienie do tworzenia nowych faktów i stanów prawnych, zastanówmy się nad paroma elementami tego poważnego zagadnienia.

  Kto, komu, w jaki sposób?

  1.Kto?
  Kto ma prawo do nieruchomości? Według stale jeszcze obowiązujących zasad prawa klasycznego, mającego swe korzenie w Prawie Boskim, czyli naturalnym, prawo to przynależy przede wszystkim wlaścicielowi! Prawo takie przynależy rownież posiadaczowi i to zarówno w złej, jak i dobrej wierze. Po upływie przypisanych prawem terminów -10 lat w dobrej i 20 lat w złej wierze- dotychczasowy posiadacz staje sie właścicielem z mocy prawa i ma prawo do wniesienia o dokonanie wpisu do ksiąg wieczystych swych praw własnosci nabytych na zasadzie zasiedzenia.
  Prawo to przynależy również zstępnym właściciela na zasadach prawa o dziedziczeniu, spadkach i darowiznach. Odnosi się to tak do osób fizycznych, jak i, w pewnym ograniczonym stopniu, osób prawnych. W przypadkach braku takowych do nieruchomosci ma przede wszystkim prawo skarb państwa, który przejmuje pozostawioną, ( tzn. nieruchomość, z której brak opłat świadczeń podatkowych, ubezpieczenia oraz innych slużebności i obciążeń wynikających z prawa wlasności, jak i brak kontaktu, lub niemożliwość kontaktu z włascicielem, czy ustalenia kto jest właścicielem), nieruchomość ze wszystkimi skutkami prawnymi takowego przejęcia. Skarb Państwa od tej chwili dysponuje pozostawioną nieruchomością jako wlasnością ogoólnonarodową i przekazując ją w zarząd i administrację odpowiednim agencjom, czy organom administracji państwowej, wprowadza z powrotem do obrotu, czyniąc ją przedmiotem praw i obowiazków i obiektem wymiaru podatkowego. W Polsce obowiązują wszystkie te prawa od lat i regulują obrót wszystkich nieruchomości na terenie cełego kraju. Dziwi mnie zatem dlaczego niby te same prawa nie mogą obowiązywać kogokolwiek innego? Dlaczego musi się tworzyć nowe prawo? Dlaczego musi się upośledzać wszystkich obywateli Polski uprzywilejowując jedną szczególną grupę, a w zasadzie nawet nie grupę, a organizację o charakterze międzynarodowym, która w Polsce żadnej wlasności nie miała, ani żadnego związku z tymi, którzy je mieli, gdzyż ci w zdecydowanej większości reprezentowali środowiska religijne, ortodoksyjne, chasydzkie, którzy o takich opiekunach, jak syjoniści nie chcieli nawet slyszeć. A, jak czas i historia pokazały, zaś rabin Michael Ber Weissmandel udowodnił, mieli sto procent racji. Jeżeli ktoś miałby już jakieś moralne prawo reprezentowania tych męczenników i ich zstępnych, to chyba jedynie Agudas Israel, a nie nikt inny. Pan Sułtanik natomiast jest sukcesorem i kontynuatorem takich działaczy syjonistycznych jak dr. Weitzman, Nahum Goldman, Greenbaum, Montor i innych. O nikim innym, tylko o nich nich wyraził się rabin Chanoch Krunsik- cyt. ” Miłosierni Żydzi, dzieci miłosiernych rodziców, dlaczego w tej epoce święta rolę ratowania europejskiego Żydostwa scedowaliscie w zbrukane łapy Izaaka Greenbauma?”.

  2.Komu?
  Komu należy sie zwrot własności? Ano każdemu, ktory takowej został pozbawiony bez względu na płeć, pochodzenie, wyznanie, kolor skóry, preferencje seksualne, wyznawane poglądy polityczne, stan cywilny, wiek, etc. Jednym słowem wszystkim, o ile przepisy prawa nie stanowią inaczej. Zatem pierwszym warunkiem odzyskania swojej własności jest udowodnienie, że rzeczywiście takie prawo własności nam przysługuje. A o tym, czy nam przysługuje, czy nie, dowiadujemy się z odnośnych i właściwych przepisów polskiego prawa cywilnego. W sprawach spornych wiążące postanowienie wydaje odpowiedni i właściwy terytorialnie polski sąd, na terenie jurysdykcji którego znajduje się dana nieruchomość. Po stwierdzeniu, że takie prawa przysługują, należy sprawdzić, czy prawa takie istnieją. Tzn. czy do tego czasu nie nastąpiły zdarzenia prawne, w wyniku których prawa wlaściciela wygasły, bądź czy wogóle istnieje dana nieruchomość, do której właściciel zgłasza swoje prawa, bądź czy istnieje w stanie, w którym te prawa mogą dotyczyć tylko jego części, bądź z prawa własności zamieniły się w prawa o innym charakterze, ( np. zmieniły się w prawo do odszkodowania). Obojętnie jak wielu ludzi ma swoje prawa własności do majatków w Polsce, zarówno tych w Polsce mieszkający, jak i nie, zarówno obywateli polskich, jak i obcych, to na pewno żadnego, ale to na prawdę żadnego, prawa do czegokolwiek nie ma ani organizacja reprezentowana przez pana Sułtanika, ani inne światowe organizacje syjonistow. Ich zabiegi i starania zmierzają, według starannie i dobrze przygotowanego planu, do prostego, ale jakże korzystnego dla nich, prawnego rozwiązania. Dążą oni mianowicie do zbudowania pułapki prawnej, polegającej na scedowaniu wszystkich- rzekomych, domniemanych, jak i rzeczywistych- praw właścicieli lub i ich zstępnych, bez żadnego postępowania dowodowego, na „ich” organizacje, bądź specjalnie do tego celu powołaną nową, nazwijmy ją tu, Reprezentację Właścicieli Tylko Żydów- ( RWTZ), która, na podstawie faktów dokonanych i decyzji politycznych, stanie się podmiotem rzeczywistego prawa do własności wszystkich, nominalnie i rzeczywiście przynależnych jej członkom, nieruchomości i mienia tzw. pozostawionego przez ludność żydowską na terenie Polski. Od chwili uznania jej przez rząd polski, Reprezentacja Właścicieli Tylko Żydów posiada nie tylko prawo, ale i roszczenie wymagalne zaspokojenia swego prawa. Stroną odpowiedzialną za zaspokojenie takowego wymagania staje sie rząd Rzeczpospolitej Polski, którego jedynym źródłem zaspokojenia takowego jest dodatkowe opodatkowanie społeczeństwa bądź kredytowanie roszczącego ze wszystkimi takowego kredytowania konsekwencjami.

  3.W jaki sposób?
  Ano w sposób najprostszy, najłatwiejszy, najbardziej szkodliwy i najbardziej krzywdzący biedne, rabowane bez miłosierdzia polskie społeczeństwo. Odbędzie sie to, gdy zostanie dokonane przez rząd Polski mocą decyzji politycznej, czyli dokładnie to, co chce uzyskać pan Sultanik z towarzyszami. Jest to o tyle niesprawiedliwe, wręcz przestępcze, że tworzyłoby to zobowiązania powodujące skutki finansowe za fakty zaistniałe przed 50 laty. Fakty dotyczące dwóch pokoleń wcześniej. Natomiast cieżar opłat ponosiłoby pokolenie wnuków, pra i prapra wnuków, którzy w żadnym stopniu nie nie mieli wpływu na zaistniałe fakty tak, jak dokładnie nie mieli na nie żadnego wpływu ich dziadkowie.Wszystkie skutki prawne, jakie nastapiły w wyniku wojny są prostą konsekwencją agresywnej wojny rozpoczętej z połamaniem wszystkich praw międzynarodowych i zasad zbrodniczą napaścią III Rzeszy Niemieckiej na Polskę. W wyniku tej wojny, pomimo udziału czynnego na wszystkich frontach i ogromnej daniny krwi, Polska wyszła z niej nie dość, że pobita, zrabowana, spalona,zniszczona,okrojona, ale i niesuwerenna. W miejsce należnych odszkodowań i reparacji wojennej, zarówno należnych Skarbowi Państwa, jak i indywidualnym obywatelom oraz osobom prawnym, Polska została potraktowana jak kraj podbity i oddana w pacht ZSRR jako część łupu wojennego. Konsekwencje tego ponosiło polskie społeczeństwo przez 50 lat, w tym samym czasie wszyscy inni, w tym Żydzi, uzyskali od Niemieckiej Republiki Federalnej odszkodowania, (sami Zydzi w wysokosci siegajacej 80 mld dolarów- podaje za Nahumem Goldmanem). Odbudowa Polski i rabunkowa eksploatacja Polski odbywała sią kosztem ogromnej nędzy i wielu lat wyrzeczeń całego polskiego Narodu, za wyjątkiem narzuconej mu obcej warstwy namiestniczej, która, stosując terror, wymuszała posłuszeństwo na narodzie w procesie ogromnego złodziejstwa, nazywanego nacjonalizacją gospodarki. Warstwa ta w tym czasie gromadziła materialne dobra, zawłaszczając te odbierane prawowitym właścicielom i wywożąc za granicę, jak i inwestując w Polsce, sankcjonując złodziejstwo aktami notarialnymi i wpisami do wieczystych ksiag, szykowali sie od dawna do tego, co następuje w ciągu ostaniej dekady, czyli do przepoczwarzenia się z klasy złodziei- poganiaczy w klasę właścicieli- posiadaczy. Rząd reprezentujący koalicję polityczną wywodzącą się i będącą spadkobierczynią owej warstwy oraz kontynuatorką uprawianego przez nią procederu, będzie jak żaden inny skłonnym do podjęcia niekorzystnej decyzji dla Narodu, gdyż wprowadzi to dodatkowy chaos i zamieszanie w sprawach majatkowych, a to pozwoli im na dodatkowe zabezpieczenie mienia, które już przejęli i przejmują nadal w rabunkowym procesie prywatyzacji nomenklaturowej. Uczynią to tym chętniej, gdyż z braku akceptacji społeczeństwa szukają oni możliwości akceptacji na zewnatrz, aby w ten sposób umocnić swoją niezbyt pewną pozycję w kraju. Dlatego też, znajac siłę wplywów kręgów związanych z panem Sułtanikiem, decyzje takowe będzie im podjąć wyjatkowo łatwo i śpieszno.Ponadto wprowadzając tak krzywdzące rozwiazanie dla narodu, uzyskają dodatkowa korzyść, przedstawiając swoją koalicję jako siły postępu i tolerancji, przepełnione duchem filosemickim, versa – ciemne i antysemickie masy Narodu Polskiego półanalfabetów, jak pozwolił sobie nas określić minister Bartoszewski. W taki to sposób będą chcieli dodatkowo skłócić ofiary, zarówno Polakow jak i Żydów, którzy byli jednakowo ciężko poszkodowanymi w wyniku i wojny i sowietyzacji. Takie porozumienie pomiędzy syjonistami i komunistami, wśród których istnieje dość duży procent Jewszekow- (komunistów Żydow), uczyni ich jedynymi beneficjantami największej zbrodni, jaką zna świat w nowożytnej historii. Obie te grupy ,ktore przyczyniły się w znacznym stopniu do gehenny Narodu polskiego i unicestwienia żydowskiego, zawłaszczą w końcu i ich majątek. Nie wolno do tego dopuścić. W dobrze pojętym interesie Polski, Polaków, mniejszości narodowych w Polsce i najbardziej poszkodowanych Żydów i ich zstępnych, powinniśmy domagać się przyjęcia prawnej procedury postepowania wg. istniejącego porządku prawnego tylko i wyłącznie w drodze postępowania cywilnego, bo tylko w ten sposób nastapić może zadośćuczynienie i zwrot zagrabionego majątku i przywrócenie stanu posiadania w sposób sprawiedliwy i porządny. Jestem głęboko przekonany, że domagać tego powinni się wszyscy uczciwi ludzie, zarówno Polacy, jak i Żydzi, którym droga jest Tradycja i Prawo, z którego wywodzi się prawo własności, obrót nieruchomościami i pojęcia takie, jak Rok Sabatyczny i Rok Jubileuszowy.
  Nie pozwólmy, żeby chaos spowodowany przebudową świata przez okrutnych utopistów, którzy nie wahali się poświęcić do realizacji swych celów istnień milionów ludzi, skończył się następną ogromną krzywdą, tym razem zstępnych ofiar, Polaków i Zydów, a winni tych zbrodni i ich zstępni pozostali na placu, jako jedyni zadowoleni beneficjanci zbrodni, używający krwawe łupy jako legalne dziedzictwo i czerpiący z nich siłę i pożytki.

  Roman Kafel
  27 marca, 1996, Dallas”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/07/11/weiss-contra-braun-czyli-zyd-zydowi-oka-nie-wykole/#comment-497054


  od mg: w skrócie http://www.youtube.com/watch?v=Xv1Sz-mHdEg

 5. mgrabas Says:

  „by rzeczpospolitapolska | 16 Lipiec 2015 · 13:19

  Ile razy Polak może być głupi?

  Pyta retorycznie pan Antoni Gut
  w tekście Piotr Rybak pisze do Pawła Kukiza http://antonigut.neon24.pl/post/124161,piotr-rybak-pisze-do-pawla-kukiza . Mam wątpliwości, czy pytanie rzeczywiście nie wymaga odpowiedzi? Dla tej części z nas, która bierze udział w wyborach organizowanych przez żydo-reżimowe władze pytanie z pewnością nie jest retoryczne. Można i trzeba udzielić na nie precyzyjnej odpowiedzi i tę odpowiedź powtarzać tak długo, jak długo trzeba będzie budować polityczną, narodową świadomość.

  A zatem, dokładnie tyle razy Polak będzie głupi, ile razy uwierzy, że jakakolwiek polityczna zmiana jest możliwa poprzez wybory organizowane przez żydo-reżimowe władze i ile razy uwierzy liderom tzw.opozycji – tu dowolny przymiotnik, np. antysystemowej -, lansowanym przez żydo-media.

  Dzisiaj P.Kukiz pożegnał się z dotychczasowymi współpracownikami, którzy wystawili go jako swoją kobyłę najpierw w wyborach samorządowych, a potem prezydenckich – i kobyła „dobrze pobiegła”, czyli wielu Polaków dało się współpracownikom Kukiza ponownie wystrychnąć na dudka. Jednak coraz szersza społeczna wiedza o tym, że ci współpracownicy rekrutują się z UW i z PO, co wskazuje na ich żydowskie, syjonistyczne powiązania, spowodowała, że promotorzy Kukiza zlecili mu rozstać się z nimi i podjąć współpracę z kolejnymi wybrańcami. Kukiz brata się tym razem z żydowską czapką Ruchu Narodowego, partii JKM oraz z ks. T.Isakowiczem-Zaleskim – w ten sposób żydo-reżim dba o wiarygodność Kukiza w oczach Polaka-wyborcy.
  Jednak coraz powszechniejsza w społeczeństwie jest świadomość, że P.Kukiz jest jedynie przynętą, kołem ratunkowym rzuconym przez żydo-reżim samemu sobie, dla ratowania wyborczej frekwencji – dla malejącej części społeczeństwa trwającej w ułudzie, że przecież sami tego chcieliśmy. A jeśli przy okazji uda się wprowadzić JOW tym lepiej dla żydo-reżimu. O nic więcej nie chodzi.

  Nie wiem także, kim jest pan Piotr Rybak błąkający się w różnych społeczno-politycznych inicjatywach. Gdybym z perspektywy dwóch lat społeczno-politycznej działalności pana P.Rybaka miał ją oceniać sądząc po jego wyborach i politycznych przyjaźniach ocena nie wypadłaby zbyt pozytywnie.

  W 2013r. P.Rybak skierował do władz III Żydo-RP list, który zamieściliśmy na naszej stronie – https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/03/platforma-oburzonych-2/(strona została w ubiegłym roku przejęta przez agenturę żydo-reżimu).
  Odpowiedziałem na list Piotra Rybaka, wtedy Przedstawiciela Platformy Oburzonych Pracodawców i Pracowników Polskich. Sprawa nie miała dalszego ciągu i tak długo jak do wspólnych działań polskich przedsiębiorców i polskich (nie żydowskich!) narodowych środowisk politycznych nie dojdzie, obecny stan rzeczy będzie trwał nadal –

   ku radości naszych strasznych braci

  a5

  Polski kapitał i polska narodowa myśl polityczna – wspólne działanie

  „Proszę Was, by mój apel do Was nie zakończył się na tym, że odczytacie go i zostanie wyrzucony do kosza.” (cytat z listu pana Piotra Rybaka)
  Doceniam nie tylko głos Platformy Oburzonych Pracodawców i Pracowników Polskich, reprezentowany tu przez pana Piotra Rybaka, doceniam także Państwa wiedzę i wysiłek zawodowy oraz zaangażowanie tak w sprawy gospodarcze jak i polityczne naszego kraju.
  Dobrze, że tu, na stronie WPS, pojawił się głos polskich przedsiębiorców, reprezentantów polskiej klasy średniej. Dobrze, że mogą spotkać się wiedza i niewątpliwy talent przedsiębiorców, zawodowców w swojej dziedzinie, z przedstawicielami nie tyle polityki, ile politycznego myślenia, myślenia narodowego o całokształcie polityki kraju.
  Razem reprezentujemy to, co przy wspólnym wysiłku może powstrzymać regres naszego Państwa i Narodu we wszystkich sferach ich funkcjonowania i wprowadzić Polskę na drogę autentycznego rozwoju. To jest zadnie trudne i czasochłonne, ponieważ wymaga odbudowy narodowej, politycznej świadomości Polaków. I nie odmienimy Polski w inny sposób, jakąś drogą na skróty. To jest jeden z ostatnich momentów, gdy jeszcze istnieje, gdy jeszcze trwa polska klasa średnia – nieliczni polscy przedsiębiorcy, którzy mogą udzielić wsparcia takiej właśnie inicjatywie: odbudowie narodowej, politycznej świadomości Polaków. To jest właśnie ta praca, którą możemy skutecznie wykonać razem – ale niestety, prawda jest brutalna: nie ma polityki bez pieniędzy.

  Doskonale wiedzą o tym rządzący w Polsce, wiedzą o tym właściciele zachodniego systemu finansowego, dlatego klasa średnia jest niszczona na całym Zachodzie, ale ze szczególnym pietyzmem eliminowana jest w krajach dawnego bloku socjalistycznego, który dostał się pod panowanie USA i realizowanego przez nie antycywilizacyjnego tworu, jakim jest UE.
  Doświadczenie dwudziestu lat uczy, że polityki nie zrobią ani sami przedsiębiorcy, ani ci, którzy bez kapitałowego wsparcia próbują powstrzymać niszczenie naszego Państwa i Narodu.

  Wielu z nas sądzi, że ludzie sprawujący w Polsce władzę to często nieudacznicy, karierowicze, osoby bez kompetencji lub, że do najważniejszych decydentów nie docierają głosy z dołu, od ludzi pracy, od przedsiębiorców, że w następnych wyborach trzeba się zjednoczyć i wybrać tych, którzy głoszą hasła poprawy sytuacji gospodarczej i materialnej itd., itp. W takim błędnym myśleniu trwamy od 1989r., a kraj popada w coraz większą ruinę.

  Przeciętny obywatel nie posiada ekonomicznej wiedzy i nie zauważa, że żaden polityk, żadna partia nie porusza najistotniejszej kwestii dla funkcjonowania całego organizmu państwa: system bankowy powinien być własnością narodową – państwową, niezależną politykę pieniężną musi prowadzić rząd, a cały system finansowy nie może nigdy podlegać światowej żydowskiej finansjerze. Jeśli ten warunek nie pojawi się w politycznym programie i nie będzie spełniony, wtedy tracą sens jakiekolwiek rozmowy o polityce i gospodarce.

  Niestety, kolejna brutalna prawda jest taka, że mamy w Polsce rządy (chodzi o całe zaplecze doradcze, lobbingowe itd.) wybitnych fachowców, ale realizujących program wyniszczania wszystkich sił wytwórczych Narodu, łącznie z samym Narodem. Polska znajduje się pod okupacją światowej finansjery Zachodu i nie ma najmniejszego znaczenia, jaki rząd zostanie wyłoniony po kolejnych „wyborach” Polaków – i tak będzie realizowana cały czas ta sama polityka pod dyktando imperialistycznych zbrodniarzy.

  Zatem, mijają się z celem jakiekolwiek postulaty, prośby, zaproszenia do rozmów, adresowane do rządzących. Z wrogiem, z okupantem, nie dyskutuje się.

  Naszym celem winna być samoorganizacja Narodu i wypracowanie sposobu oraz wybór właściwego politycznego momentu dla przejęcia władzy przez przedstawicieli Narodu Polskiego.
  O tym trzeba myśleć już dzisiaj, ponieważ system żydowskiego kapitalizmu i zachodniej „demokracji” pogrąża się w zapaści i ich koniec jest coraz bliższy – używając porównania można powiedzieć, że zbliżamy się do analogicznej sytuacji jak w 1918r., ale tym razem nie jesteśmy na taką okazję przygotowani.

  Dariusz Kosiur


  Wystąpienia na spotkaniu 10 sierpnia 2013r.w Łodzi zorganizowanym przez NSZZ Solidarność i Instytut Spraw Obywatelskich ( INSPRO)

  „Oburzeni obywatele” – neosolidarnościowa droga donikąd pod skrzydłami amerykańskich fundacji 915

  Wystąpienie Piotr Rybak – INSPRO – zjazd Platformy oburzonych Łódż 2013.08.10

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/16/ile-razy-polak-moze-byc-glupi/

  • mgrabas Says:

   Grand Theft Poland – Max Kolonko MaxTV

   Opublikowany 26.01.2014

   Duda i co dalej – Max Kolonko Mówi Jak Jest

   Mariusz Max Kolonko : islamscy imigranci z Afryki w Polsce

   Imigranci z Afryki do Polski – koniecznie zobacz!!!!

   Dr.David Duke: Skutki mieszania ras ludzkich oraz kultur

   Opublikowany 23.10.2013
   BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów Indian oraz Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami. Pozdrawiam serdecznnie

   UWAGA!!! Większość konfliktów wojennych oraz etnicznych wewnątrz krajów multikulturowych wynika z wieloetniczności, a najspokojniejsze państwa na świecie to państwa monogamiczne rasowo i kulturowo! Ponadto tam gdzie ścierają się ze sobą różne rasy i kultury tworzą się getta gdzie szerzy się przestępczość!
   Podam przykłady: Ludobójstwo w RPA na białych europejczykach, których murzyni zabili 68.798 od 1994 r.. Rozpad Czechosłowacji. Wojna na Bałkanach po rozpadzie Jugosławii. Wojna północ południe w USA. Konflikty rasowe w USA. Ludobójstwo plemienia Hutu na plemieniu Tutsi ok. 1100.000 zabitych. Żydowska okupacja Palestyny i 60 letni konflikt w strefie gazy itp.. Liczne getta oraz konflikty rasowe w Brazylii, USA, Londynie, Francji i Szwecji, następnie wojujący i robiący zamachy terrorystyczne islamiści, którzy nawołują do islamizacji oraz dżihadu.

   Jesteśmy białymi murzynami w środku Europy! – tłumaczy Andrzej Pochylski

   Opublikowany 24.04.2015

   Plan kolonizacji milionem imigrantów z Afryki Polski ułożony w Brukseli – tłumaczy Pochylski Andrzej

   Opublikowany 24.04.2015

   • mgrabas Says:

    „20 SIERPNIA 2015 04:15 KOMENTARZY: 8 AUTOR: KRAKAUER”

    Europa nie chce i nie potrzebuje odmiennych kulturowo imigrantów

    Po ostatnich wydarzeniach w Saksonii widać, że Niemcy nie chcą już więcej imigrantów na swojej ziemi. W ostatnich dniach doszło do regularnej bitwy mieszkańców z Policją, ludzie nie chcieli się zgodzić na przekształcenie byłego supermarketu znanej sieci handlowej w schronisko dla niechcianych i niepotrzebnych w ich opinii do niczego imigrantów. Wypowiedzi najwyższych przedstawicieli władz Belgii po zagrożeniu terrorystycznym w pociągu na międzynarodowej trasie to apel o wprowadzenie ponownych kontroli granicznych. Słowacja nie chce odmiennych kulturowo imigrantów. Węgrzy budują mur, a ich premier w Parlamencie Europejskim do ludzi, którzy zarzucają mu ksenofobię, a nigdy w życiu nie podróżowali samochodem bez klimatyzacji mówi o tym, że w tzw. Kosowie nie ma wojny, dlaczego więc ma być zmuszany do przyjmowania jego mieszkańców? Wydarzenia na granicy Grecko-Macedońskiej pokazują z jak bezwzględnym cynizmem ze strony części imigrantów mamy do czynienia, otóż ci ludzie nie wahają się wystawić dzieci i kobiet z dziećmi na rękach naprzeciwko szpaleru policji porządkowej. Jak można komuś takiemu udzielić statusu uchodźcy? Do czego jeszcze ci ludzie są zdolni, jeżeli nie chronią własnych dzieci? Pomijając już kwestię jak można z małymi dziećmi udać się pieszo do Europy!

    W coraz większej ilości miejsc bytowania imigrantów w Europie dochodzi do rozruchów, niepokojów. Ci ludzie domagają się wysokiego statusu socjalnego, chociaż nie mają do tego żadnego mandatu, poza faktem zbiorowego przybycia do Europy. Szokują przypadki przepędzania, prześladowania lub nawet mordowania Chrześcijan, przez innych tzw. uchodźców odmiennych kulturowo. To już nie są pojedyncze przypadki, do sytuacji krytycznych z osobami odmiennymi kulturowo dochodziło nawet w Czechach. Sytuacja w okolicach Calais przypomina kryzys humanitarny.

    Sytuacja jest trudna, ponieważ europejscy politycy są przeważnie idiotami, którzy zapominają o własnej tożsamości oraz o tym, kto na nich głosuje. Proszę zwrócić uwagę, że nie robi się badań opinii publicznej na temat przyjmowania imigrantów, nawet w uginających się pod ich naporem Niemczech takie badania nie są ujawniane. Nie jest tajemnicą dla nikogo, że Europejczycy – jak Europa długa i szeroka, przeważnie nie chcą odmiennych kulturowo imigrantów w swoim otoczeniu. Wystarczy poczytać fora internetowe pod głównymi informacjami mainstreamu poszczególnych krajów. Ludzie negują całą politykę imigracyjną swoich rządów, a w najbliższym czasie jak padnie Schengen, albowiem żadne poważne państwo nie może sobie pozwolić na to, żeby maszerowały przez jego terytorium liczne grupy obcych kulturowo, nieznających języka – przybyszy. To ludzie się poczują dotknięci – jak to? Dlaczego? Co się stało? Tymczasem problem leży w złym pojmowaniu poprawności politycznej głównie w Niemczech i nieudolności głównie włoskich i greckich służb granicznych.

    Problem nabędzie nowego znaczenia jak zrobi się zimniej. Już obecnie widać, że lato rekordowych temperatur w Europie się właśnie kończy, co zupełnie zmieni sytuację. Przede wszystkim uchodźcy będą umierać na drogach i polach, którymi przechodzą, jeżeli nikt im nie pomoże. Co będzie z tymi koczującymi obecnie pod drzewami, w parkach? Prawdopodobnie również zamarzną i niektórzy umrą jak będzie zimno. Przecież nawet we Włoszech lub Grecji temperatura zimą nie pozwala na swobodne bytowanie na zewnątrz. Czy rządy europejskie zgodzą się na koczowiska Afrykańczyków i innych odmiennych kulturowo imigrantów na terenie ich właściwości państwowej, czy też zaproponują tym ludziom alternatywę?

    Nie ma rozwiązania dla sytuacji, jeżeli się nie uszczelni granic zewnętrznych, tych ludzi będzie więcej. Stanowią problem demograficzny, polityczny i kulturowy, jak również swoją obecnością prawdopodobnie stanowią statystyczne ryzyko zwiększenia prawdopodobieństwa wystąpienia aktów terroryzmu. Zdaniem wielu granice muszą być uszczelnione – mury, druty, nie ma wyjścia. Tylko w ten sposób, do kolejnych chętnych dojdzie, że nie da się po prostu wejść do Europy tak jak w tej chwili, że to nie jest możliwe. Podobnie potrzebne jest natychmiastowe odstawianie wyłowionych z morza ludzi – na brzeg, z którego przybyli w Afryce lub Turcji. Wielu postuluje, że obecnych w Europie trzeba odsyłać samolotami do miejsc pochodzenia. Nie ma bowiem alternatywy – zdaniem wielu komentarzy nie ma dla tych ludzi miejsca w Europie, prawie na pewno można stwierdzić, że żadne społeczeństwo ich nie chce. Przynajmniej jak na tą chwilę, to nie widać, żeby ktoś ich chciał. Nie mówimy tutaj o pełnej hipokryzji polityce niektórych rządów. Mówimy o odczuciach społeczeństw.

    Rozpatrując sprawę od strony humanitarnej – jak wyznaczyć granicę przyjmowania imigrantów? Czy Europa ma przyjąć każdego, żeby się nie narazić na zarzut rasizmu? Śmiało – ile milionów Afrykanów, ile milionów Arabów, ile milionów Afgańczyków – mamy przyjąć w Europie? Śmiało proszę podać granicę i powiedzieć, co z tymi ludźmi zrobić i kto za to wszystko i czyim kosztem zapłaci? Proszę pamiętać, prawo nawet potrzebujących prawdziwych imigrantów do azylu nie można oznaczać podeptania prawa obywateli do zachowania tożsamości i co najważniejsze bezpieczeństwa. Ponieważ odmienni kulturowo imigranci, co do zasady się nie integrują i nie chcą się integrować, ze społeczeństwami przyjmującymi – nie ma potrzeby, żebyśmy jako Wspólnota ryzykowali tak, jak doświadczone terrorem niektóre społeczeństwa zachodnie.

    W Polsce, kraju z którego chce wyjechać połowa młodych ludzi, a renty na poziomie 774 zł są powszechne – zdaniem większości społeczeństwa w ogóle nie ma mowy o przyjmowaniu kogokolwiek, w tym także azylantów odmiennych kulturowo, ze względu na zagrożenie terrorystyczne. Polacy uważają, że mają prawo do własnej tożsamości i prawo do ochrony bezpieczeństwa we własnym kraju. Zdaniem wielu nie chcemy tutaj takich wydarzeń jak w znanym markecie z wyposażeniem dla domu w Szwecji, gdzie odmienny kulturowo imigrant ze względu na strach przed odebraniem statusu azylanta –zabił i ranił ludzi, albowiem wiedział, że czeka go za to wygodne szwedzkie więzienie i pomoc socjalna jak z niego po kilkunastu latach wyjdzie! Podobnie zdaniem wielu nie chcemy tutaj odmiennych kulturowo imigrantów, którzy będą planowali masowe zabijanie ludzi w pociągu z broni maszynowej lub strzelali do dziennikarzy, nawet jak narysują i opublikują najbardziej idiotyczne i obrazoburcze karykatury Sacrum! Na podstawie obowiązującego prawa należy stwierdzić, że w Europie nie ma miejsca dla ludzi myślących w ten sposób, zwłaszcza dla obcych, albowiem własnych radykałów wszelkiej maści nam nie brakuje. Ktoś w końcu musi powiedzieć stop dotychczasowej polityce, zwłaszcza że trzeba mieć świadomość, że te ruchy ludności to prawdopodobnie zaplanowana i stymulowana inwazja ze strony tzw. państwa islamskiego na Europę.

    Uwaga we wszelkich działaniach jest bardzo ważne przestrzeganie obowiązującego prawa – w retoryce przeciwko nielegalnym imigrantom, nie ma miejsca na jakiekolwiek nawet sygnalizowanie jakiejkolwiek formy ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji. Właśnie to ksenofobia i nietolerancja są największymi sprzymierzeńcami tych, którzy tak walczą o poprawność polityczną, a przez to przyczyniają się czynnie do trwania obecnego stanu rzeczy. Można nazywać rzeczy po imieniu, bez retoryki, która formalnie w ramach obecnego paradygmatu języka debaty publicznej jest stygmatyzująca dla jej wyraziciela. Poza tym, naprawdę wszelkie formy ksenofobii to wyraz słabości, a dominująca większość wcale nie jest słaba. proszę o tym pamiętać i nie dać się zwieść różnej maści nieodpowiedzialnym krzykaczom, którzy w swoim przekazie są jednoznaczni i prymitywni. W Europie nie ma tolerancji dla ksenofobi, rasizmu i jakiejkolwiek formy nietolerancji, tym się szczycimy i właśnie w imię tych wartości, odmienni kulturowo nielegalni imigranci będą zgodnie z prawem odsyłani do miejsc skąd przybyli lub miejsc pochodzenia. Natomiast, ci co ich tu pchnęli nie zmienią naszego stylu życia i naszego umiłowania wolności. Tu naprawdę nie chodzi ani o kolor skóry, ani o religię! Tu chodzi o tożsamość i rozumienie wartości. Mamy prawo oczekiwać i domagać się, że każdy kto prosi w Europie o schronienie wyrzeka się ksenofobii, rasizmu i nietolerancji – także wobec np. niewierzących lub osób korzystających z wolności słowa i swobody wypowiedzi np. przez rysowanie dowolnych karykatur Sacrum, chociaż to ohydne jest i prymitywne. Mamy prawo oczekiwać, że ludzie przybywający tutaj uznają nasze wartości. Niestety jednak w przypadku znacznej większości odmiennych kulturowo tak nie jest i po tym jak wygląda pobyt im podobnych w Europie Zachodniej od dwóch lub trzech pokoleń, mamy prawo obawiać się że tak nie będzie nigdy. Nikt nie morze korzystać z wolności – zarazem odmawiając jej innym. Tylko o to chodzi – o nic więcej. Ponieważ nie można nikogo segregować ze względu na rasę, religię, pochodzenie, płeć, poglądy polityczne, czy sposób uprawiania seksu – należy deportować wszystkich, którzy nie uzyskają legalizacji pobytu zgodnie z obowiązującymi procedurami. Tu nie ma żadnej nienawiści, żadnej ksenofobii i nie ma dla nich miejsca – jedynie domagajmy się przestrzegania prawa. Najpierw naszego prawa do życia w bezpiecznym i tożsamym światopoglądowo społeczeństwie!

    Jeżeli europejska klasa polityczna się nie zreflektuje i nie zmieni polityki, jak również nie będzie chronić ludzi przed zagrożeniem, jakie potencjalnie stanowią obcy, to bardzo szybko do władzy zostaną wybrani tacy ludzie, że kwestia ostatecznego rozwiązania problemu tzw. uchodźców w ogóle nie będzie moralnie rozważana. Dla dobra nas wszystkich, a przede wszystkim tych nieszczęsnych ludzi, nad których dramatem trzeba się pochylić ze zrozumieniem najważniejsze jest to, żeby wrócili do swoich krajów. Jeżeli można, to trzeba im pomóc medycznie i finansowo, jak również każdy przypadek rozpatrywać indywidualnie, jednak trzeba trzeźwo oceniać fakty. Nie można pobłażać przypadkom ludzi, którzy wykorzystują nieletnich do przepychania się prze kordon policji!”

    źródło: http://obserwatorpolityczny.pl/?p=34466


    „20 SIERPNIA 2015 04:15 KOMENTARZY: 8 AUTOR: KRAKAUER

    Zimą musimy być przygotowani na ewentualność przyjęcia miliona uchodźców z Ukrainy

    Sytuacja na Ukrainie eskaluje, jej władze robią wszystko żeby tylko utrudnić porozumienie wewnątrz ukraińskie, jak również na wszelkie możliwe sposoby włączyć Rosję do swojego konfliktu. Budowa zapór ziemnych, ciągłe prowokacje dotyczące statusu Krymu, czy też nadal w żaden sposób nie udokumentowane twierdzenia o rosyjskim zaangażowaniu w wojnę w Donbasie i inne liczne nieprzyjazne, czasami wręcz wrogie Rosji akty (jak porywanie jej obywateli będących rzekomymi szpiegami itp.) – to wszystko jednoznacznie wyraża dążenie do odnowienia konfliktu, w wariancie rozszerzonym. Prawdopodobnie ktoś w Kijowie bardzo by chciał wojny z Federacją Rosyjską.

    Dodatkowo władze Ukrainy wcale nie cieszą się monolitycznym poparciem swojego społeczeństwa. W siłę rośnie partia pani Tymoszenko, a blok prezydenta Poroszenko i związana z nim partia pana Jaceniuka tracą poparcie wraz z każdą trudną reformą, czy też może raczej kolejną aferą, która wychodzi na światło dzienne i pomimo blokady w mediach dowiadują się o niej zwykli Ukraińcy. Szczególnie groźne są dla władz w Kijowie organizacje paramilitarne, ponieważ mają one krew na rękach, a ich przywódcy są w stanie wskazać osoby odpowiedzialne za poszczególne decyzje, jak również i sam proces podejmowania decyzji o pacyfikacji Donbasu. W miarę jak bardzo te organizacje będą się radykalizować, jak również aktywizować na swoim zapleczu, gdzie nie jest tajemnicą, że część z nich żyje z działalności przestępczej – tym gorzej i mniej stabilnie będzie na Ukrainie. Mówi się nawet o kolejnym Majdanie, który miałby spowodować, że Naród Ukrainy odzyskałby władzę nad własnym krajem, zagarniętą przez oligarchów.

    Na to wszystko nakłada się dramatyczna sytuacja ekonomiczna na Ukrainie. Zubożenie społeczeństwa jest totalne, głód zagląda w oczy bardzo wielu osobom na Ukrainie, co szczególnie kontrastuje z rosnącymi fortunami krwawych oligarchów i ich popleczników, którzy w ramach systemu feudalnego, który decyzjami pana prezydenta Poroszenki de facto został na Ukrainie zalegalizowany – mogą decydować o ludzkim życiu, często w wymiarze miast, gdzie mają fabryki, jak również i regionów, w których prezydent powierzył im władze. Tymczasem zwykli Ukraińcy mają podwyższane ceny za energię, usługi komunalne, przerwy w dostawie prądu, wody, gazu, komunikacja miejsca w wielu miastach staje się czymś luksusowym, leczenie w szpitalu to koszmar, w ogóle wizyta u lekarza to poważny problem. W skali makro przekłada się to na prawdopodobieństwo wystąpienia ognisk epidemii i innych tego typu niebezpiecznych zdarzeń.

    W wyniku ponad roku nielegalnych rządów nowych władz na Ukrainie, większość społeczeństwa ukraińskiego cierpi i żyje biednie, a ich rodacy i krewni w Donbasie są zabijani. To jest prawda o rządach oligarchów na Ukrainie, to jest rzeczywisty obraz dzisiejszego dramatu jaki rozgrywa się na Ukrainie.

    Jeżeli tam wydarzy się coś groźnego np. awaria w elektrowni atomowej, albo wybuchnie epidemia, ewentualnie dojdzie do buntu i kontrrewolucji, czy też eskalacji konfliktu na inne regiony – to możemy się spodziewać dużej fali uchodźców. Powinniśmy być jako kraj przygotowani do bezpiecznego przyjęcia około miliona Ukraińców, którzy mogą próbować przedostać się do Polski, w wyniku wydarzenia się kolejnego aktu dramatu na Ukrainie.

    Póki się da coś wybudować, ze względu na pogodę – powinniśmy wziąć przykład z Węgier i odpowiednio umocnić granicę, tak żeby nie dało się jej przekroczyć po prostu idąc. Chodzi o to, żeby ewentualne fale uchodźców przyjmować w sposób uporządkowany i dający się kontrolować. Nie ma mowy na pozwolenie powtórzenia się scenariusza, który znamy z Calais lub innych miast Zachodu, gdzie nielegalni imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu budują koczowiska i swobodnie poruszają się wszędzie tam, gdzie tylko mogą wejść.

    Bez przygotowania planu, wydzielenia sił i środków oraz zgromadzenia zapasów, nie mamy co myśleć o spokojnej zimie w razie wydarzenia się tam kolejnego aktu dramatu. To, że to wszystko nie jest za darmo, jest oczywistością i nie można się niczemu dziwić, ale od kiedy to bezpieczeństwo jest za darmo?

    Jeżeli coś zostanie nie wykorzystane, można to przekazać na Ukrainę, jako pomoc, albo rozdać ubogim. Samo ćwiczenie dla naszych służb z przyjęcia około miliona uchodźców, byłoby bezcenne.”

    źródło: http://obserwatorpolityczny.pl/?p=34361

    http://prostozmostu.net/swiat/polska-co-roku-bedzie-przyjmowac-imigrantow-tak-zadecydowali-merkel-i-hollande

    http://pikio.pl/australia-od-7-miesiecy-nie-przyjela-ani-jednego-imigranta/

    • mgrabas Says:

     „Czeski prezydent Milosz Zeman wypowiedział się na temat petycji podpisanej przez grupę naukowców, którzy opowiadają się za zapewnieniem godnych warunków życia imigrantom. Według Zemana, każdy z sygnatariuszy dokumentu powinien w takim razie wziąć do swojego domu uchodźcę. (…)”

     źródło: http://autonom.pl/?p=13337

 6. mgrabas Says:

  źródło: http://grypa666.wordpress.com

 7. mgrabas Says:

  http://socjalnacjonalista.wordpress.com/2015/10/05/anonymous-do-polakow-o-uchodzcach-operacja-psychologiczna-na-olbrzymia-skale-2/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s