Jedyny wybór: komu powierzyć demontaż Polski?

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

imagesRozmowy w WPS przed II turą wyborów w 2010r. Rozpoznaliśmy wyborcza hucpę już 5 lat temu. Narodowy charakter WPS rozpoznały także agendy żydo-reżimu IIIRP i odmówiły nam sądowej rejestracji.

View original post 43 słowa więcej

Reklamy

Komentarze 2 to “Jedyny wybór: komu powierzyć demontaż Polski?”

 1. mgrabas Says:

  „paziem

  18 Maj 2015 o 19:06

  Z prywatnej poczty:

  Na którego przestępcę głosować. Na Dudę czy Komorowskiego?

  Polacy nie mają wyboru. Bo od 1989 roku decydują o wyborze prezydentów, parlamentu, lokalnych samorządów przestępcze kliki, koterie, bandy polityczne sterowane i nadzorowane przez ośrodki zagraniczne, kapitalistyczne. w USA, Brukseli, Izraelu, a w kraju przez Kościół, wspierający głupotę i niewiedzę ,polską ciemnotę. Polacy nie mają żadnego wpływu na życie i losy kraju. Od sierpnia 1980 roku, tzn.. od zakończenia strajków i podpisaniem korzystnych dla społeczeństwa umów z Rządem PRL, a następnie opanowanie kierownictwa związków zawodowych, zwłaszcza NSZZ, i przekształcenia ich w partię polityczną ( ruch społeczny) pod nazwą Solidarność, Polacy utracili jakikolwiek wpływ na losy kraju i nie odzyskali go do dziś. Znany polityk Janusz Korwin Mikke słusznie twierdził , że Polską rządzą bandyci, a obecni posłowie powinni siedzieć w więzieniu a nie w łamach poselskich. Zdrady kraju dokonali m.in. takie lumpy społeczne jak, Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki, Władysław Frasyniuk , Lech i Jarasław Kaczyński , Karol Modzelewski, Adam Michnik… To oni i ich koledzy z podobnych klik zniszczyli ,na polecenie obcych, wrogich Polsce sił, nasz kraj, naszą gospodarkę, ekonomie, kulturę, a większość społeczeństwa wpędzili w nędze lub wypędzili z kraju za chlebem.

  Przedstawicielami zrujnowanego kraju i pozbawienie społeczeństwa wszelkiej nadziei są właśnie

  Bronisław Komorowski i Andrzej Duda.

  MĄDRZY, UCZCIWI POLACY, PRZYZWOICI LUDZIE NIE POWINNI NA NICH GŁOSOWAĆ I POWINNI W TYM DNIU POZOSTAĆ W DOMU !!!

  W pierwszej turze nie wzięło udziału PONAD 15 MILIONÓW uprawnionych do głosowania .

  Dr Leszek Skonka Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu ,Wrocław 18 maja 2015

  Dr Leszek Skonka – Współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu. Członek Prezydium w pierwszym składzie Zarządu Regionu Dolnośląskiego NSZZ. Organizator i prowadzący pierwsze kursy ( jeszcze w czasie strajku) na temat organizowania i działania związkowego, a następnie w MKZ po zakończeniu strajku, dla działaczy i organizatorów nowych związków. Inicjator i organizator Wolnych Związków Zawodowych (WZZ) na Dolnym Śląsku przed sierpniem 1980.

  Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u i upolitycznieniu Związku, zrywaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by Związek nie wychodził poza swój Statut. Za swą postawę pomówiony został przez kierownictwo „Solidarności” publicznie bez jakichkolwiek podstaw o rzekome sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB. Usunięty ze wszystkich funkcji, również ze Związku, którego był współtwórcą, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej przez „Solidarność” kierowaną przez Karola Modzelewskiego i Władysława Frasyniuka. Solidarność wydała zakaz zatrudnienia go na jakimkolwiek stanowiska w kraju, nawet na stanowisku robotnika fizycznego.

  Założyciel i przewodniczący istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu stojący od ponad 25 lat w centrum Wrocławia.”

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/05/18/jedyny-wybor-komu-powierzyc-demontaz-polski/comment-page-1/#comment-3375

 2. mgrabas Says:

  Bajka o politykach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s