My Polacy, nie chcemy „rządów” Żydów – na terytorium POLSKI

My Polacy, nie chcemy „rządów” Żydów – na terytorium POLSKI

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

e0319e72373c00fe0ab942d5138ccaba,2,0
Krystyna Trzcińska: nie ma większego i mniejszego zła. Zło jest zawsze złem.

View original post 17 349 słów więcej

4 myśli w temacie “My Polacy, nie chcemy „rządów” Żydów – na terytorium POLSKI

 1. „Posted by Marucha w dniu 2015-05-20 (środa)

  Syn niebezpiecznego kolaboranta, syjonisty, kłamcy, fałszywego profesora zarabia ok.30 tysięcy miesięcznie – dzięki antypolskości tatusia.

  Nazywa się Władysław Teofil Bartoszewski, ma 59 lat, jest synem Władysława Bartoszewskiego seniora i od 2014 roku, pełni stanowisko wiceprezesa państwowej spółki Exatel (pl.m.wikipedia.org/wiki/Exatel). Z pensją ok. 25-30 tys. zł.

  Brakuje tylko rozwidlonych języków wysuwających się z niedomkniętych jadaczek.

  Brakuje tylko rozwidlonych języków wysuwających się z niedomkniętych jadaczek.

  Mało kto wie, że z usług tej firmy korzystało WSI, Grom, FBI i CIA oraz FSB… Wszystkie polityczne, militarne i bankowe ustawki, przekręty…, realizowane są dzięki uprzejmości Exatela.

  Co spowodowało, że syn Bartoszewskiego otrzymał posadę wiceszefa spółki, i jaki ma zakres obowiązków? Nie wiadomo, bowiem biuro prasowe firmy nie odpowiada na pytania (szefa można zawsze zdjąć, a wiceszef się przyczai i przeczeka…).

  Według prof. Antoniego Kamińskiego, specjalisty ds. korupcji, firma powinna jak najszybciej rozwiać wątpliwości dotyczące wyboru Bartoszewskiego juniora na wiceprezesa firmy.

  Powinna publicznie odpowiedzieć: jak doszło do wyboru, jakie ma kompetencje i ile zarabia. W innym przypadku spekulacje wokół syna Bartoszewskiego będą się mnożyć.

  Na czele Exatela stał w tym czasie Marcin Jabłoński (obecnie Radosław Woszczyk – p.o. prezesa zarządu), były wiceminister spraw wewnętrznych w rządzie Donalda Tuska i działacz lubuskiej Platformy Obywatelskiej.

  Spółka jest operatorem telekomunikacyjnym i zajmuje się transmisją danych m.in. dla polskich służb specjalnych, armii, Ministerstwa Obrony Narodowej, a także dla największych polskich firm.

  Blisko 100-procentowym udziałowcem Exatela jest Polska Grupa Energetyczna, kontrolowana przez Skarb Państwa.

  Syn Bartoszewskiego, jest z wykształcenia historykiem, był wykładowcą na Oxfordzie (sprawdzamy jego powiązania z klubem Bullingdona, po znajomości Panie Sikorski, masońska mafia trzyma się dobrze i w Polsce i na Ukrainie … http://archiwaipn.hvs.pl/radoslaw-sikorski-322-czaszka-pis…/ – [link nie działa – admin]
  … a wcześniej pracował m.in. w Credit Suisse i w PGE Domu Maklerskim.

  Syn agenta Mossadu, wtyki ambasady Izraela, szpiega … zajmuje się kluczowymi formami obronności podbitego przez syjonistów państwa!

  Polską zaraza nie jest żydostwo (bo to wymysł portali prawicowych, lewicowych, katolickich kształtowany od 1850 roku), ale syjonizm, globalizm i masoneria kultywująca kłamstwo historyczne, społeczne i osobowe. Tego nie należy tolerować, nie należy tego gloryfikować, ale chwasty trzeba wyrywać z całymi wielopokoleniowymi korzeniami. [Ujj, jakaż obrona żydostwa… tak jakby „syjonizm, globalizm i masoneria” to nie były produkty żydowskiej umysłowości. Zabawne. – admin]

  Popatrzcie na tych, którzy nam grożą w komentarzach, ci idioci poprzez własną głupotę i zaślepienie oddają państwo wrogowi w imię strachu, posady, poprawności politycznej, partyjnej i wynagrodzenia.
  [Niekoniecznie oddają wrogowi. Oni sami są wrogami. – admin]

  Atakujemy Bartoszewskiego od 2005 roku, ale idioci czytający tylko Wyborczą i nadruki na opakowaniach z papierem toaletowym, nie dostrzegą nawet raka wielkości stadionu. Każdy z was, może już przyszykować sobie paszport i wyjechać do Rosji, USA, Niemiec, Anglii czy Izraela…

   

  A tych, którzy dziś wspierają PiS i PO oraz inne partie kastowe postaramy się wyleczyć i dostosować do nowych warunków społecznych. Wybory są dla chorych umysłowo niewolników pragnących sobie co cztery lata wybrać nowych panów z sugerowanej listy sondażowej, to tylko psychologia wywierania presji .

  Bartoszewski vel Bartman, kłamca historyczny, polonofob zablokował pośmiertnie przyznanie orderu Orła Białego dla rtm. Pileckiego.

  Więcej o Bartoszewskim seniorze, który uważał, że Polacy upamiętniający rocznice powstania warszawskiego to ochrzczony motłoch.

  http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-archiwa-ipn/
  http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-vel-bartman-kolaborant-archiwa-ipn/

  Poniżej trochę dokumentów.

  [Zamieszczone dokumenty są nieczytelne. Kto chce, może wejść na oryginalny artykuł – admin]

  http://archiwaipn.hvs.pl

  Jest oczywiste, że Bartoszewski junior ma takie same kompetencje do zarządzania firmą Exatel, co jego przeklętej pamięci tatuś do zarządzania przedsiębiorstwem LOT.
  Admin

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/05/20/syn-niebezpiecznego-kolaboranta-syjonisty-klamcy-falszywego-profesora-zarabia-ok-30-tysiecy-miesiecznie-dzieki-antypolskosci-tatusia/

  Polubienie

  1. „13 marca 2019, 15:05

   Exatel – narodowy operator 5G?


   Fot. Jerzy Łabuda/Wikipedia Commons/CC 4.0

   Telekomunikacyjny operator EXATEL podczas wczorajszego spotkania z dziennikarzami zaprezentował autorski model budowy sieci 5G, która ma objąć swoim zasięgiem 100% powierzchni Polski. Wartość projektu #Polskie5G (PL5G) wyceniono wstępnie od 2,04 mld (przy założeniu wykorzystania istniejącej już infrastruktury) do ponad 5 mld złotych (przy konieczności budowy całości infrastruktury).

   Projekt oparty został na współpracy w ramach konsorcjum Exatela jako operatora oraz 4 największych sieci operatorów telekomunikacyjnych. W zarządzenie konsorcjum oddane zostanie całe pasmo 700MHz, pozostałe pasma mają zostać przekazane operatorom do samodzielnego operowania i pozyskania w ramach aukcji. Exatel nie wyklucza również możliwości dołączenia do współpracy spółek energetycznych i przewozowych.

   Założenia projektu #Polskie5G obejmuje budowę, operowanie oraz rozwój na terytorium Polski hurtowej infrastruktury technicznej dla sieci 5G zgodnie z trendem „network sharing” oraz przy założeniu:

   stworzenia wspólnej sieci dostępowej dla wszystkich operatorów korzystających z infrastruktury,
   zachowanie odrębności sieci rdzeniowej i warstwy usługowej,
   synergii częstotliwości dla operatorów obecnie posiadający częstotliwości dla technologii 2G/3G/4G. Pozwoli to na łączenie częstotliwości tych operatorów z częstotliwością operatora hurtowego 5G co ma zwiększyć konkurencję na rynku.
   Do licznych zalet proponowanego rozwiązania zaliczono między całkowitą integrację sieci 5G co ma przełożyć się bezpośrednio na wysokie wykorzystanie pasma oraz optymalizacja kosztów infrastrukturalnych. Projekt pozwoli również na opcjonalne uruchomienie Bezprzewodowej Sieci Łączności Rządowej.

   Jak wskazywano podczas spotkania budowa sieci 5G stanowi kluczowe znaczenie nie tylko dla cyberbezpieczeństwa kraju, ale również dla bezpieczeństwa publicznego w kontekście komunikacji pomiędzy służbami. Exatel w roli narodowego operatora stanowiłby nie tylko instytucję odpowiedzialną za poprawne funkcjonowanie sieci, współpracę podmiotów zrzeszonych w konsorcjum, ale również reprezentowałby interes narodowy. Exatel, niebędący operatorem mobilnym stanowiłby również bezstronne ciało do godzenia interesów wszystkich stron. Warto zaznaczyć, że kontrola państwa nad pasmem 700 MHz jest kluczowa w kontekście prognoz dla rozwoju technologii IoT.

   Projekt jest już po pierwszych konsultacjach m.in. z Ministerstwem Cyfryzacji i UKE a także po pierwszych rozmowach z operatorami. Na ten moment nie są znane ramy czasowe trwania projektu oraz potencjalna data jego rozpoczęcia. Jak zaznaczyli przedstawiciele Exatela, do rozpoczęcia prac i projektowania wdrożenia projektu wymagana będzie regulacja na poziomie ustawowym.

   Sylwia Gliwa”

   źródło: http://www.cyberdefence24.pl/exatelnarodowy-operator-5g

   „13 października 2017, 15:40

   Prezes Exatela dla CyberDefence24.pl TV: Exatel jest wszędzie tam, gdzie zlokalizowana jest infrastruktura krytyczna (CYBERSEC 2017)

   O roli Exatela w zapewnieniu bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej oraz działalności spółki QBiTT mówi dla Cyberdefence24.pl prezes firmy Exatel Nikodem Bończa-Tomaszewski.

   Musimy pamiętać, że 75 % przychodów Exatela pochodzi z rynku komercyjnego i misją naszej firmy jest obecność wszędzie tam gdzie jest infrastruktura krytyczna, krytyczna z punktu widzenia sektora energetycznego, finansowego a także z punku widzenia sektora obronnego czy sektora bezpieczeństwa wewnętrznego. – Nikodem Bończa-Tomaszewski – prezes firmy Exatel.

   http://r.dcs.redcdn.pl/file/o2/defence24/SkanerC24/2017-10/Boncza-Tomaszewski/Boncza-Tomaszewski.mp4

   CyberDefence24″

   źródło: http://www.cyberdefence24.pl/prezes-exatela-dla-cyberdefence24pl-tv-exatel-jest-wszedzie-tam-gdzie-zlokalizowana-jest-infrastruktura-krytyczna-cybersec-2017

   Polubienie

 2. „BY RZECZPOSPOLITAPOLSKA 1 CZERWIEC 2015 · 18:20

  Lista syjonistów z III Żydo-RP, którzy nie wjadą do Rosji

  340857-LargeBrawa dla władz Rosji !!!

  Na czarnej liście Kremla znalazło się 18 funkcjonariuszy żydo-reżimu IIIRP, którzy nie będą mieli prawa wjazdu do Rosji. Lista została przekazana przez Rosjan przedstawicielstwu Unii Europejskiej w Moskwie.

  Syjoniści i rusofobi IIIRP nie wjadą do Rosji

  Poniżej zdjęcia i nazwiska syjonistów i skrajnych rusofobów III Żydo-RP, których Rosja w ramach całkowicie uzasadnionej retorsji (za podobną listę Rosjan, którym żydo-reżimy Zachodu nie udzielą pozwolenia wjazdu do rządzonych przez siebie państw) nie chce widzieć na swoim terytorium. Żydowskie towarzystwo zapomniało chyba o starym polskim powiedzeniu: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie i bezczelnie udaje zdumionych słuszną rosyjską reakcją.

  Pamiętajmy, że żydo-reżimy Zachodu chcą zmusić Rosję do uznania nie tylko żydowskiej rebelii na Ukrainie, ale także do uznania jako aktu zachodniej demokracji obalenia legalnie wybranego prezydenta W.Janukowycza i powołania żydowskiego reżimowego rządu Ukrainy mordującego cywilną ludność, wtłoczenia Ukrainy do syjonistycznego obozu UE i do zainstalowania na jej terenie baz NATO, czyli militarnej siły syjonistycznego imperium USA.

  Na szczęście Rosja dysponuje odpowiednimi środkami, które pozwalają jej nie tylko nie wyrażać zgody na szerzenie się wokół swoich granic syjonistycznego imperializmu Zachodu – głównie USA, ale także, żeby się temu skutecznie przeciwstawić. Taką politykę władz Rosji nasze Stowarzyszenie WPS całkowicie podziela i popiera życząc Rosyjskiemu Narodowi oraz Jego władzom sukcesu w walce z zachodnim, syjonistycznym zagrożeniem.

  Lista syjonistów i rusofobów

  Wyjątkowo skrajni syjoniści i rusofobi opisani kolorem niebieskim, szczególnie zajadli oznaczeni dodatkowo czerwoną gwiazdką (*).

  Bogdan Borusewicz

  – Bogdan Borusewicz – marszałek Senatu ***

   

  Jerzy Buzek

  – Jerzy Buzek – eurodeputowany *

   

  Ryszard Czarnecki – Ryszard Czarnecki – wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

   

  gen Andrzej Fałkowski – gen. dyw. Andrzej Fałkowski – Polski Przedstawiciel Wojskowy przy Komitetach Wojskowych NATO i Unii Europejskiej w Brukseli.

   

  Anna Fotyga – Anna Fotyga – eurodeputowana, przewodnicząca parlamentarnej Podkomisji​ Bezpieczeństwa i Obrony *

   

  Maciej Hunia

  – Maciej Hunia – szef Agencji Wywiadu

   

  Paweł Kowal

  – Paweł Kowal – przewodniczący rady krajowej Polski Razem, były eurodeputowany ***

   

  Stanisław Koziej– gen. Stanisław Koziej – szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

   

  gen. Radosław Kujawa

  – gen. Radosław Kujawa – szef Służby Wywiadu Wojskowego

   

  Robert Kupiecki– Robert Kupiecki – podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowego

   

  Ryszard Legutko – Ryszard Legutko – eurodeputowany

   

  Adam Lipiński – Adam Lipiński – poseł

   

  Marek Migalski– Marek Migalski – politolog, były eurodeputowany

   

  Agnieszka Pomaska– Agnieszka Pomaska – posłanka

   

  Jacek Saryusz-Wolski – Jacek Saryusz-Wolski – eurodeputowany, zastępca przewodniczącego Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych ***

   

  Marek Siwiec – Marek Siwiec – były eurodeputowany

   

  gen. Marek Tomaszycki – gen. Marek Tomaszycki – Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych

   

  Zbigniew Włosowicz– Zbigniew Włosowicz – zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego

  Dariusz Kosiur”

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/01/lista-syjonistow-z-iii-zydo-rp-ktorzy-nie-wjada-do-rosji/

  Polubienie

  1. „Posted by Marucha w dniu 2015-06-02 (wtorek)

   Uwagi internautów na temat Pawło Kowala

   Pawło Kowal, żydobanderowskie ścierwo żerujące w Polsce, doczekał się celnych komentarzy polskich internautów, które poniżej, minimalnie zredagowane, zamieszczamy.

   Komentarze umieszczono pod artykułem:
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/pawel-kowal-spodziewalem-sie-ze-moge-trafic-na-czarna-liste-kremla/lkgstw

   Zwróćcie Państwo uwagę na przenikliwość Kowala: „Spodziewałem się, że mogę trafić na czarną listę Kremla”.
   Podobnie mógłby powiedzieć np. bandyta: „Spodziewałem się, że mogą za mną wysłać list gończy”.
   Admin


   Autor: ~antybandera
   Kowal jest jednym z najbardziej aktywnych orędowników Prawego Sektora i neobanderowców w Polsce. Mały, obły, bez szyi, z krótkimi nogami, z nieogoloną, czerwoną, gębą, jako żywo przypomina wyglądem bandytę z UPA napadającego na Polaków, Cyganów i Zydów. Brak tylko siekiery lub wideł w łapach. Ten wróg Polski słowami tak samo szkodzi Polakom, jak tamte hordy, które od roku wspólnie z poplecznikami z Kijowa, gloryfikuje. We mnie ten szkodnik Polski, budzi odrazę.

   Autor: ~Polska
   Towarzysz Paweł „Bandera” Kowal ma chyba miękko w spodenkach.
   Jak widzimy, nasz lokalny Banderowiec ma pewne problemy z pogodzeniem się z faktem, iż jego nazwisko pojawiło się na Czarnej Liście Kremla. Facet dokładnie wie, z czym to się wiąże. Jeśli ktoś trafi na czarną listę IV Rzeszy Europejskiej, to co najwyżej może ten fakt przytaczać jako anegdotę na imprezach ze znajomymi, ale Czarna Lista Federacji Rosyjskiej to już zupełnie co innego.

   Jakie są konsekwencje bycia Zdrajcą Narodów Słowiańskich? Osoby z tej listy są „spalone” w całej Azji, nikt z nimi nie będzie rozmawiał, nikt im ręki nie poda; możliwe, że pan Kowal będzie miał dożywotni zakaz wstępu do Rosji, Chin, Kazachstanu, Indii, Białorusi, może nawet Japonii. Będzie osobą niemile widzianą w USA jako osoba „brzydko pachnąca” czyli problemowa, obarczona ciężkimi przewinieniami; podobnie będzie pojmowany w krajach Starej Unii.

   Węgry, Czechy, Słowacja być może będą go przyjmować na swoim terytorium, ale będzie postrzegany w kategoriach problemu. Jako polityk ten człowiek jest skończony na arenie międzynarodowej. Do końca swoich dni będzie miał za plecami „ogon”, który będzie kontrolował każdy jego ruch. Nikt w „mediach głównego nurtu” nie raczył wam powiedzieć, że w Moskwie Czarna Lista jest oznaczeniem szkodników; leży ona obok Listy Wrogów Rosji czyli osób traktowanych w kategoriach terrorystów, ze wskazaniem na natychmiastowe rozwiązanie problemu. Z listy pierwszej bardzo łatwo jest dostać się do drugiej.

   Życzymy powodzenia na dalszej drodze „życia”, Towarzyszu Kowal.”

   źródło: http://marucha.wordpress.com/2015/06/02/uwagi-internautow-na-temat-pawlo-kowala/

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s