Zmiana ustawy o przymusowych „szczepieniach”!

„7/06/2012 ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej

Jarek Kefirek: Zmiana ustawy zakaźnej daje szerokie mechanizmy do przymusowych szczepień, karania więzieniem, dokonywania zakupów przez GIS, i to POZA udziałem ministerstwa zdrowia! trzeba to nagłośnić (…)

Mój komentarz do poniższego: czy to nie jest planowanie jakiejś nowej globalnej pandemii w związku z euro 2012 i olimpiadą w Londynie? Czyli: wypuszczą jakiegoś zmutowanego wirusa i władze (Główny Inspektorat Sanitarny, mafijna instytucja) będą już miały gotowe plany, żeby zaszczepić przymusowo obywateli? Perfidia psychopatów jest odrażająca!

Z forum: Witam serdecznie
zwracam się ze stanowczą prośbą do wszystkich użytkowników naszego Forum. Jest nas ponad 9000 osób, zarejestrowanych użytkowników Forum. Przyjmijmy, że połowa wpisała się przypadkiem albo w zdrożnym celu. Reszta w celu zbożnym.
Jak wiecie, w najbliższym czasie będzie w Sejmowej Komisji Zdrowia omawiany i poddany pod głosowanie
Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Co to znaczy dla wszystkich Polaków, jeżeli ten projekt wejdzie w życie? To znaczy, że jakiś sierżant (główny inspektor sanitarny) przyzna sobie uprawnienia marszałka., czyli władzę absolutną w kwestii zdrowia publicznego.
Minister Zdrowia będzie mógł mu tylko pomachać, i zapłacić za wskazane przez GIS szczepionki, leki, błędne decyzje itp. Prezydent, premier z całym swoim rządem również ani fiknie.
Stan epidemii będzie mógł nasz GISowiec ogłosić wg własnego widzimisię, czyli wskazań zewnętrznych. (zmienia się definicja choroby zakaźnej)
Do wprowadzenia i zastosowania swoich – gisowskich – rozporządzeń nie będzie potrzebował żadnych ustaw prawnych, rozporządzeń ministra MZ, innych regulacji prawnych. O wszystkim zadecyduje i wprowadzi w życie główny GISowiec.
Będzie wprowadzony system SENTINEL, czyli nadzór sanitarny. Ale wszystkie informacje dotyczące chorób zakaźnych, szczepień, powikłań, zdrowia publicznego będą do dyspozycji GISowca. GISowiec będzie decydował, komu i za ile udostępnić wybrane informacje, niemożliwe do zweryfikowania w innym źródle.
Jest plan zniesienia zapisu o opłatach refundacyjnych za zgłaszanie NOP-ów z ustawy, ponieważ jest ich tak mało w skali kraju, zaledwie 1000 rocznie, że można je całkowicie pominąć. Istnieje ryzyko, że to jeszcze bardziej ograniczy ilość zgłaszanych powikłań.
Główny GISowiec daje sobie prawo do wprowadzenia dodatkowych szczepień poza kalendarzem dla dzieci i młodzieży, co oznacza, że obowiązek szczepień może zostać rozszerzony na wszystkich.
Kto wie, może za odmowę szczepienia będzie areszt do 30 dni, kara więzienia lub grzywna do kilkunastu tysięcy złotych. Albo wszystko naraz. Zależy od humoru lokalnego urzędniczyny w terenowym sanepidzie. Czyli co?
Proszę wszystkie osoby, które są zainteresowane zdrowiem swoich dzieci, i oczywiście swoim również,o poświęcenie swojego bardzo cennego czasu w ilości 1-2 godzin, aby poinformować wszystkich posłów i senatorów działających w rejonie zamieszkania o tej podłej nowelizacji.
Tam, gdzie są ci ważni ludzie, a mieszkacie w tym samym mieście, trzeba umówić się z nimi, iść, powiedzieć jak sprawy stoją, i czym się to skończy, jeśli to oleją. Póki co, to są jeszcze normalni ludzie ludzie, tylko pojęcia nie mają, co się święci.
Rozumiem, że jest kopane euro, że są małe dzieci, że koniec szkoły, że będą wakacje. To wszystko jest ważne.
Ale trzeba się zastanowić, że zamiast miałkiego pitolenia na forum o rzeczach cudownie nudnych, konieczne jest wykąpać się, ładnie ubrać, wziąć odpowiednie dokumenty do ręki i spotkać się najbliższym posłem i senatorem. A potem znowu można na forum pitolić i pitolić.
Dlatego proszę Was, odezwijcie się, kto, gdzie, kiedy spotka się z ludźmi, którzy stanowią prawo w Polsce, zupełnie nie czytając i nie znając ustaw, nad którymi pocą się ich niskie czoła.
Wszystkie pytania proszę kierować na priva do mnie- Jeloumen (i tak pewnie przyślecie, bo nie wytrzymacie!) oraz do Aluco.
Odpowiednie dokumenty zostaną przesłane mejlem, żeby było wiadomo co i jak gadać do posłów.
Wściekać się możecie później, teraz do roboty.
Pozdrawiam ciepło – Jeloumen

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2012/06/07/alert-zmiana-ustawy-zakaznej/

36 myśli w temacie “Zmiana ustawy o przymusowych „szczepieniach”!

 1. „1) Szanowni Panstwo, (e-mail od prof. Marii Doroty Majewskiej) Przekazuje tę smutną informację o tragicznej śmierci Tomka wkrótce po podaniu mu szczepionki DT i posiedzeniu sądu w tej sprawie . Ta sprawa nie może być umorzona.

  http://www.monitor-polski.pl/mordercy-szczepionkowi-nadal-bezkarni-kolejne-ofiary/

  2) Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zadecydowała arbitralnie, żeby nie usuwać rtęci ze szczepionek, mimo że jest to jedna z najbardziej toksycznych znanych substancji, odpowiedzialna za trwałe okaleczenie (lub zabicie) milionów dzieci na świecie.

  http://www.monitor-polski.pl/who-nadal-chce-zabijac-dzieci-rtecia/

  3) Nie wszystkie sądy są skorumpowane. Włoski sąd okręgowy w Rimini wydał wyrok w.s. założonej przez rodziców autystycznego dziecka Departamentowi Zdrowia na rzecz oskarżyciela.
  http://www.monitor-polski.pl/wloski-sad-ustalil-ze-szczepionka-jest-przyczyna-autyzmu/

  źródło: StopCodex.pl

  Polubienie

 2. „Obserwuję na blogach ,kolejne powody do “wychodzenia na ulicę” Może by jednak inaczej.? Mamy 460 posłów. Blog z 460 zakładkami na pasku każda dla jednego posła w porządku alfabetycznym.Internauci nie piszą maile i listy ,a osobiście odwiedzają posłów w ramach swych praw obywatelskich.Dostarczają wiarygodne materiały ,na pilny temat,naświetlają sprawę.Relację zdają w zakładce dotyczącej posła. Taki osobisto-internetowy oddech na karku,spowoduje ,że nie będzie już sytuacji,”nie wiedziałem na co głosuję.Dość bicia piany.Pora odzyskać Polskę.”

  źródło: http://polskaodzysk.wordpress.com/2012/06/29/tworzymy-liste

  Polubienie

 3. Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich, czyli prezent rządu dla branży farmaceutycznej kosztem podatników

  Posted by Marucha w dniu 2012-07-01 (niedziela)

  Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.

  Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.

  Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.

  Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki.

  Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid).

  Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.

  Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

  Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

  (Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian)

  Więcej informacji:

  Click to access 293.pdf

  http://www.wykop.pl/ramka/1186159/obowiazkowe-szczepienia-dla-wszystkich-prezent-rzadu-dla-lobby-farmaceutycznego/

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2012/07/01/obowiazkowe-szczepienia-dla-wszystkich-czyli-prezent-rzadu-dla-branzy-farmaceutycznej-kosztem-podatnikow/

  Polubienie

 4. Więźniów KL Polen droga pod prysznic czyli na przymusowe szczepienia

  Wprowadzenie do tematu i pod prysznic z gazem

  Kiedyś przechodziły grubsze oszustwa. Najpierw trzymało się rzesze więźniów w brudzie tak długo, aż zalęgły się wszy, a potem prowadziło na zbiorowy prysznic niby przez pomyłkę puszczając trujący gaz zamiast wody.

  Drugi raz ten numer nie przejdzie, więc jest nowy. Podobny, ale inny. Tworzy się problem, proponuje rozwiązanie, ale bardziej ostateczne niż wynika ze zmyłkowych zapewnień. Tym razem, idąc z duchem miniaturyzacji i modernizacji, naturalne wszy zastąpiono mikrobami wyhodowanymi w laboratoriach, dysze pryszniców — strzykawkami, a trujący gaz — toksynami lub żywymi mikrobami w szczepionkach. Postęp ten gołym okiem widoczny nie jest, wszak żyjemy w czasach wspomnianej już miniaturyzacji.

  Jest jeszcze jedna różnica w dawnym i obecnym sposobie na uleczenie Ziemi z nadmiaru ludzi. Wtedy pod prysznic pod karabinami prowadzili zwykle żołnierze obcego państwa. Teraz poprowadzić mogą krajowi policjanci.

  Jakim prawem?

  Prawem silniejszego, cwańszego, parlamentu cichcem zmieniającego prawo o szczepieniach. Dokładnie chodzi o druk nr 293 sejmu VII kadencji zawierający propozycję zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Projekt do parlamentu pismem z 29 marca 2012 roku wniósł w imieniu rządu prezes rady ministrów Donald Tusk. 15 czerwca 2012 roku (gdy polskie społeczeństwo było zahipnotyzowane piłkarskimi rozgrywkami) sejm projekt przyjął i przekazał do senatu. W głosowaniu sejmowym uczestniczyło 403 posłów oraz posłanek. Tylko Marek Sawicki z PSL był przeciw, reszta głosujących była za zmianą ustawy. Jakże to znamienne, że Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Ruch Palikota, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Solidarna Polska konkurując o stołki niby ze sobą walczą, ale potem cichcem wspólnie zmieniają prawo ze szkodą dla społeczeństwa. Jakaż jednomyślność immunitetowców przeciw krnąbrnej nieuprzywilejowanej większości…

  Ustawa z 15 czerwca 2012 roku zmieniająca prawo o chorobach zakaźnych zasługuje na szczegółowe rozeznanie społeczników i nagłośnienie niebezpieczeństw z nią związanych. Już na pierwszy rzut oka widać dwie bardzo niepokojące zmiany:
  – wprowadzenie przymusu poddawania się szczepieniom spoza Narodowego Programu Szczepień Ochronnych,
  – wprowadzenie przymusu poekspozycyjnego profilaktycznego przyjmowania leków!

  Co to w ogóle jest profilaktyczne przyjmowanie leków? Medycyna zna różne rodzaje profilaktyki, od unikania zagrożeń, przez ruch, dobre odżywianie się, po zażywanie preparatów wzmacniających odporność i szczepienia. Natomist przyjmowanie leków jest leczeniem, a nie profilaktyką. Termin “leczenie profilaktyczne” bywa używany lekkomyślnie na określenie terapii pacjentów przewlekle chorych w celu zapobiegania pogłębieniu skutków choroby, jednakże nie jest to zapobieganie zachorowaniu przez zdrowego człowieka. A teraz sejm zgodził się na ustawę, która przymusi zdrowych ludzi do zgody na szprycowanie jakimiś, nie wiadomo jakimi lekami! I za czymś takim zagłosowali posłowie będący z zawodu lekarzami, w tym marszałek sejmu Ewa Kopacz i minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Podobno brakuje na lekarstwa dla chorych, a oni pozwalają przymusowo aplikować jakoweś nieokreślone specyfiki dla zdrowych!!!

  Komu za to możemy podziękować?

  Niektórzy opisują życie jako śmiertelną chorobę przenoszoną drogą płciową. Ale nie każde życie, na pewno nie swoje, bliskich, dobrych znajomych i innych równiejszych. Śmiertelną chorobą planety przenoszoną drogą płciową jest ich zdaniem tylko życie plebsu, który rzekomo winien jest zanieczyszczeniu globalnemu i niszczeniu przyrody. (Plebsem nazywają tych, którzy się nie nakradli do przesytu). Nic to, że to równiejsi decydują o zastępowaniu czystych i bezpiecznych technologi brudnymi, ryzykownymi i wcale nie tańszymi. Pan zawinił, poddanych się wybatoży, na śmierć. Jak będzie mniej ludzi, będzie mniej śmieci i więcej miejsca dla gatunków chronionych. Oczywiście zamiast pozbywać się większości bliźnich możnaby zmusić ich do życia w zgodzie z przyrodą. Jednak to oznaczałoby powrót do samowystarczalności narodów, gmin, rodzin, koniec globalizacji, osłabienie państw ponadnarodowych na rzecz narodowych i osłabienie władz krajowych na rzecz gmin oraz obywateli. To wszystko kosztować by mogło utratę przywilejów, władzy i majątków przez równiejszych. Tego nie zaryzykują.

  Politykierzy w Polsce obiecywali, jakoby podczas mistrzostw piłkarskich nie będą się zajmowali polityką. Czy skłamali grzebiąc po cichu w sejmie prawny tunel do ułatwienia przymusowych szczepień dla dorosłych? Przecież to nie jest polityka rozumiana jako dbałość o polis (państwo). Więc może nie skłamali i nie polityką się zajmują, ale kopaniem wilczych dołów, w które mają wpaść obywatele. Czy oni spiskują? Jeśli nie są tylko wykonawcami globalnych mocodawców…

  Pójdziemy potulnie na śmierć?

  Czy równiejsi są tacy zaślepieni, że w to wierzą? Czy wierzą, że mała garstka chciwców tak zamroczy całą ludzkość, iż ta posłuszna rozkazom wymorduje się wzajemnie? Czy mogą zaufać kapo, że ci nie obrócą służbowej broni przeciw zbrodniarzom? Czy mogą być pewni, że głupich, ślepo posłusznych oprychów będzie dość dużo, by zdławić opór społeczeństwa?

  Otóż zwykli ludzie, pogardliwie zwani plebsem, pospólstwem czy bydłem, mają tą przewagę, że zawsze są w większości. W sytuacji zagrożenia, mimo wcześniejszego ogłupiania, zwodzenia i tresowania — użyją przewagi liczebnej tak, jak to czyni tłum, a w świecie zwierząt stado. Rozdepczą napastników. A ponieważ są ludźmi, nie poprzestaną na tym i zaczną szukać tych, którzy spiskowali przeciw większości, gdy ich znajdą nie zdążą się zlitować.

  __________

  1) Zdjęcie umiejscowione jest z opisem i licencją na serwerze Wikipedii: Plik:Auschwitz-Work Set Free.jpg. Na blogu umieszczony jest tylko fotolink.

  2) Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi — wersja aktualnie obowiązująca.

  3) Druk nr 293 sejmu VII kadencji. Zawiera projekt zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

  4) Głosowanie nr 15 – posiedzenie 16, dnia 15-06-2012 godz. 09:06:31 — pkt 1. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o projekcie ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

  5) Przekazany przez sejm do senatu celem kontynuowania procedury prawodawczej tekst ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

  źródło: http://mocniejszy.wordpress.com/2012/07/01/wiezniow-kl-polen-droga-pod-prysznic-czyli-na-przymusowe-szczepienia/

  Polubienie

 5. AS 28 Czerwiec 2012 o 15:27
  Sprawdzone i potwierdzone . Tylko Marek Sawicki głosował przeciw ustawie. Reszta to bydło.
  Jest niby przymus ale jak odmówię szczepionki dla siebie czy dziecka to co będzię. Kara pieniężna + szczepienie czy jakiś inny sposób ukarania. bo nie moge znaleźć w ustawie.
  NIe ktoś się wypowie kto przeanalizował ustawę z 2008 i aktualną zmianę Ustawy. NIech szlag trafi ten antypolski rząd. Konstytucja zapewnia mi wolną wolę. NIech spierdzielają.

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=listaglos&IdDnia=1222

  Atanazy 28 Czerwiec 2012 o 20:52 | #5

  Widac kolejny raz jak na dloni jaka bandycka partia jest ten koszerny P I S ! Te obrzydlistwo pokazalo ze uprawia tylko gebelsowska propagande mieniac sie opozycja Dopuki Polacy nie wylonia prawdziwej opozycji ta nikczemna dzialalnosc nadal bedzie kontynuowana przez tych degeneratow z P I S ! Moze to dobrze ze ida na calosc,ta ich HUCPA doprowadzi ich do tego ze szybciej padana na leb niz przypuszczaja ! Oni nigdy nie byli madzy zawsze tylko niezwykle bezczelni i pewni siebie

  der einzige 28 Czerwiec 2012 o 22:53 | #9

  Ten fragment tekstu jest dziwny:
  ‘Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych.’
  Polska jako jedyny kraj w europie ma co roku 0 (słownie: zero) niepożądanych odczynów poszczepiennych – w Polsce nie przyjmuje się takich zgłoszeń
  to kto i za co brał do tej pory kasę?

  AS w tej chwili sytuacja ze szczepieniami wygląda tak:

  Sanepid za wszelką cenę chce jednak przymusem wyegzekwować od rodziców realizację tego obowiązku, wybierając jedną z poniższych dróg prawnych. Jednakże każda z tych dróg jest w rzeczywistości pozbawiona podstaw prawnych:

  Co do zasady obowiązek szczepienia wynika z art. 5 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Zgodnie z tym przepisem osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do poddawania się badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań oraz poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym w ramach Narodowego Programu Szczepień Ochronnych.

  Wielu rodziców nie chce poddawać swoich dzieci szczepieniom. Głównie z tego powodu, że po pierwsze chcą sami decydować o życiu i zdrowiu swoich pociech, a poza tym mają świadomość tego, że takie szczepienia mogą wywoływać jakieś działania uboczne.

  1/ Gdy nie zaszczepisz dziecka, dostaniesz wezwanie, ale niezgodne z prawem

  Sanepid w 90% przypadków w sytuacji, gdy rodzic nie chce poddać dziecka szczepieniom, wzywa rodzica na piśmie do realizacji tego obowiązku. Gdy rodzic tego nie uczyni to sanepid wydaje decyzję administracyjną. Od tej decyzji można odwołać się do Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Jeżeli ten organ podtrzyma wydaną decyzję to pozostaje złożenie skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. W tym miejscu jednak wskazać należy na dość świeży wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego, który orzekł, że takie działania sanepidu są niezgodne z prawem.

  Bowiem idąc za wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego z 6 kwietnia 2011 roku sygn. II OSK 32/11 “obowiązek poddania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym wynika z mocy przepisu prawa, nie ma zatem podstawy prawnej do konkretyzacji w formie decyzji administracyjnej”. Regulacja powołanej ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi w art. 5 ust. 1 i art. 17 ust. 1 z mocy prawa obowiązki poddania się szczepieniom ochronnym powoduje, że ustawa ta nie daje podstaw do wydawania w tym przedmiocie decyzji administracyjnej. Według art. 5 pkt 4 ustawy z 14 maja 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (t.j. Dz. U. z 2006 r. Nr 122, poz. 851 ze zm.) “Do zakresu działania Państwowej Inspekcji Sanitarnej w dziedzinie zapobiegania i zwalczania chorób, o których mowa w art. 2, należy: wydawanie zarządzeń i decyzji lub występowanie do innych organów o ich wydanie – w wypadkach określonych w przepisach o zwalczaniu chorób zakaźnych”.

  Powołana ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, nakładając obowiązek z mocy prawa poddanie się obowiązkowym szczepieniom ochronnym, nie wprowadza w tym zakresie podstaw do wydawania przez Państwową Inspekcję Sanitarną decyzji. Wydanie decyzji administracyjnej w sprawie, która zgodnie z przepisami prawa nie podlega autorytatywnej konkretyzacji w tej formie prawnej jest rażącym naruszeniem prawa, co stanowi podstawę stwierdzenia nieważności (art. 156 § 1 pkt 2 Kodeksu postępowania administracyjnego).

  2/ Sanepid straszy postępowaniem administracyjnym i karą – łamie prawo

  Bardzo często sanepid nie chcąc się narazić na zarzut braku podstawy prawnej do wydania decyzji administracyjnej twierdzi też, że skoro przepisy prawa określają obowiązek poddania się szczepieniom, to nie ma konieczności wydawania w tej sprawie decyzji. Zatem wydaje się postanowienie o nałożeniu grzywny bez uprzedniego wydania decyzji. Najpierw jest wysyłane upomnienie, które przypomina o konieczności wykonania szczepień i jednocześnie informuje, że w wypadku niedopełnienia tego obowiązku w terminie 7 dni zostanie wszczęte postępowanie egzekucyjne i zostanie nałożona grzywna.

  Po upływie 7 dni jest wydawane postanowienie o nałożeniu grzywny wraz z tytułem wykonawczym. Od tego postanowienia przysługuje zażalenie do Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, a w dalszej kolejności skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Sanepid uważa, że samo wskazanie obowiązku w ustawie wystarcza już do stosowania egzekucji administracyjnej.

  Jednak i ta droga okazuje się być mylna i nieprawidłowa. Zgodnie bowiem z wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku II SA/Bk 79/11 z dnia 05.05.2011 r. : “wykonanie obowiązku szczepienia zabezpieczone jest możliwością wydania decyzji, a nawet zastosowanie przymusu administracyjnego, ale tylko w przypadku podejrzenia lub rozpoznania zakażenia lub choroby zakaźnej. Zgodnie z treścią art. 33 ust. 1 omawianej ustawy w przypadku podejrzenia lub rozpoznania zakażenia lub zachorowania na chorobę zakaźną, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny może, w drodze decyzji, nakazać osobie podejrzanej lub osobie, u której rozpoznano zakażenie lub zachorowanie na chorobę zakaźną, poddanie się obowiązkom wynikającym z art. 5 ustawy. Zgodnie zaś z art. 36 ust. 1 ustawy wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków. A więc jeżeli nie ma podejrzenia choroby to środek przymusu nie powinien być stosowany.

  Jeżeli już jednak doszło do wydania postanowienia o nałożeniu grzywny, to wówczas należy złożyć zażalenie wraz z wnioskiem o wstrzymanie egzekucji do czasu wydania orzeczenia w kwestii zażalenia, a w dalszej kolejności przysługuje skarga do właściwego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Uchylenie postanowienia o nałożeniu grzywny automatycznie likwiduje obowiązek zapłaty grzywny. Jeżeli grzywna została już zapłacona a postanowienie o jej nałożeniu zostało uchylone – wpłacona grzywna będzie zwrócona.

  Powołując się w zażaleniu bądź skardze do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na jedno ze wskazanych powyżej orzeczeń, mamy dużą szansę na wygraną.

  3/ Kodeks Wykroczeń a brak szczepienia

  W orzecznictwie pojawił się też pogląd, że wykonanie obowiązku szczepienia jest zabezpieczone przez Kodeks Wykroczeń. Według art. 115 Kodeksu Wykroczeń ′′kto, pomimo zastosowania środków egzekucji administracyjnej, nie poddaje się obowiązkowemu szczepieniu ochronnemu przeciwko gruźlicy lub innej chorobie zakaźnej albo obowiązkowemu badaniu stanu zdrowia, mającemu na celu wykrycie lub leczenie gruźlicy, choroby wenerycznej lub innej choroby zakaźnej, podlega karze grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany. Tej samej karze podlega, kto, sprawując pieczę nad osobą małoletnią lub bezradną, pomimo zastosowania środków egzekucji administracyjnej, nie poddaje jej określonemu w§ 1 szczepieniu ochronnemu lub badaniu”.

  Podmiotem wykroczenia może być tylko osoba, wobec której zastosowano wcześniej środki egzekucji administracyjnej w związku z niewypełnieniem obowiązku poddania siebie lub osoby małoletniej lub bezradnej, nad którą sprawca sprawuje pieczę, określonemu szczepieniu lub badaniu. Możliwość stosowania środków egzekucji administracyjnej wobec osób odmawiających poddania się szczepieniu czy badaniu wynika z ustawy z 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (tekst jedn. Dz.U. z 2005 r. Nr 229, poz. 1954 ze zm.).
  Zgodnie z art. 1a pkt 12 lit. b ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji środkami egzekucyjnymi w postępowaniu egzekucyjnym dotyczącym obowiązków o charakterze niepieniężnym są: m.in. grzywna w celu przymuszenia.

  Jednak, aby karać na podstawie kodeksu wykroczeń czyn musi być zagrożony karą. Wynika to z art. 1 § 1, który mówi, że odpowiedzialności za wykroczenie podlega ten tylko, kto popełnia czyn społecznie szkodliwy, zabroniony przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia pod groźbą kary aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 5 000 złotych lub nagany.

  Tym samym nie można stosować, moim zdaniem, art. 115 Kodeksu Wykroczeń, bowiem czyn w postaci nie poddania dziecka szczepieniom nie jest zagrożony karą, a jedynie przymusem.

  Autor: Adwokat Karolina Stasiak

  nieustraszona 28 Czerwiec 2012 o 23:38 | #10

  Jestem lekarzem i z cala swiadomoscia wynikajaca z rozpoznania “tematu” oglaszam niebezpieczenstwo zagrozenia zdrowia i zycia ludzi poprzez podstepny atak broni chemiczno-biologicznej w postaci szczepionek smierci zawierajacych miedzy innymi rtec, aluminium, formaldehyd, ustroje chorobotworcze oraz nanoczasteczki mogace reagowac na ataki falowe powodujace w sumie nieodwracalne uszkodzenia tkanek !!! doprowadzajac tym do smierci.

  hjk 29 Czerwiec 2012 o 00:20 | #11

  tylko zmasowany opór moze “zapchać” sanepidy, ze tego nie “obrobią”. jakiekolwiek wezwania czy te ich pseudodecyzje trzeba zaskarzać jako recydywę i próbę wymuszenia, bo na pewno w wielu ośrodkach juz zaskarżano te decyzje i sa juz wyroki sadów adm.
  Szczegóły na stronie stopnop.pl

  Joanna 29 Czerwiec 2012 o 12:50 | #20

  ad/hjk W zmianie nie ma sankcji, bo są w dotychczasowym tekście-grzywna. Nie dotyczy ona uchylaniu się od przymusu szczepienia, bo tu można zastosować przymus bezpośredni przez lekarza lub felczera. Jak sami nie dadzą rady moga wezwać polizei. Praktycznie może być tak, że ogłaszają obowiązek przymusowego szczepienia przeciwko ptasiej grypie, dostajesz wezwanie, nie stawiasz się, przyjeżdża komando- kajdanki, kaftan i szczepioneczka z trucizną.

  Jony 29 Czerwiec 2012 o 21:18 | #25

  Najważniejsze że pis który kreował się na wielce patriotyczną partyje konkretnie się określił po której stronie jest. No i nie zapominajmy o tym że pis to była partia która najgłośniej szczekała na ewę kopacz za to że nie kupiła szczepionek na grypę.

  Jony 29 Czerwiec 2012 o 21:18 | #25

  Najważniejsze że pis który kreował się na wielce patriotyczną partyje konkretnie się określił po której stronie jest. No i nie zapominajmy o tym że pis to była partia która najgłośniej szczekała na ewę kopacz za to że nie kupiła szczepionek na grypę.

  Szczepionki to nie tylko trucizna ale też chipowanie, niestety obecne chipy są tak małe że przejdą przez igłę strzykawki. Podobno w igłach z szczepionkami z 2009 znaleziono chipy RFID firmy Hitachi!!

  koralina 30 Czerwiec 2012 o 10:33 | #28

  FAQ – prawne konsekwencje nieszczepienia
  http://szczepienia.org.pl/viewtopic.php?t=2078

  hjk 30 Czerwiec 2012 o 15:39 | #29

  ad joanna
  I dlatego musi byc zmasowany opór społeczny w sytuacjach jak opisujesz, bo wszystkich nie zamkną…

  Co do grzywny, to na forum szczepienia.org.pl był już przytoczony wyrok sądu jeszcze sprzed wojny (!) że grzywna JEST KARĄ (podczas gdy sanepidy się odżegnują, ze nie jest i mogą ja stosować) i dlatego jako taka jest sprzeczna nawet z samą tą ustawą, ktora kar nie przewiduje.
  A dlatego nie może być kar, bo w krajach UE nie ma żadnego przymusu ani obowiązku szczepienia.
  Stąd też muszą kombinować okręznymi drogami, ale jest to wszystko naciągane i sady administracyjne to przeważnie uchylają.
  A poza tym można i ich postraszyć, bo obowiązuje ustawa o odpowiedzialności urzedników za błędne decyzje i ich skutki.

  nieustraszona 1 Lipiec 2012 o 11:20 | #32

  Przesylam tu wzor oswiadczenia przed podjeciem jakiegokolwiek szczepienia i jest on przewidziany do przeczytania i ewentualnego podpisania przez lekarza zlecajacego czy chcacego wykonac dane szczepienie .

  Ta strona jest w jezyku niemieckim, ale po przetlumaczeniu na polski ma przeciez taka sama wartosc prawna w samoobronie przed tym najwiekszym przekretem do stosowania masowego i skrytego ludobojstwa czasow nowozytnych :

  http://chemtrails-info.de/schweinegrippe/arzt-impferklaerung.htm

  nieustraszona 1 Lipiec 2012 o 11:48 | #33

  Wersja po polsku :

  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/01/12/formularz-oswiadczenie-lekarza-ws-szczepien/

  http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/comment-page-1/#comment-33537

  nieustraszona 1 Lipiec 2012 o 13:38 | #35

  ” ZABOBON SZCZEPIONEK” , bo tak sie nazywa ta strona niemieckojezyczna z opublikowaniem artykulu pochodzacego z 1890 roku ! i szczegolowo informujaca o tym, jak powstaly szczepienia oraz jak zostaly wprowadzone w system zdrowotny i prawny majacych za cel masowa depopulacje ludzkosci !!!

  Po pierwszej rzezi swiatowej szalejaca “hiszpanka” tez zostala wprowadzona na niedozywione i zastraszone spoleczenstwa przez tych samych rzadzacych i ich zmanipulowanych marionetek, przez ta najgorsza, czlekoksztaltna zaraze ludzkosci, a ktora to wlasnie przezyla na rozsiewaniu chorob, smierci i wojen po uprzedniej manipulacji “naukowo-medycznej”.

  Lekarze po ukonczeniu studiow tez sa fanatycznymi “obroncani” szczepien, bo o ich prawdziwej historii i celach tej klamliwej propagandy “zdrowia” od szczepionek nie moga sie przeciez dowiedziec.

  Przez to ich fanatyzm szczepionkowy jest wykorzystywany tak samo, jak fanatyzm religijny na szkode otoczenia, ktory to tez wczesniej czy pozniej i tak sie obraca przeciwko nim samym bedacych ogniwem lacznie z podleglymi im jednostkami w tym satanistycznym ludobojstwie .

  Polecam do szybkiego zapoznania sie z tymi materialami po wlaczeniu tlumacza, bo sa w nich dokladnie zebrane informacje na temat zabobonow szczepien i ktorych to zawartosc jest o wiele obszerniejsza niz “bicie piany na ten temat” i powalajace jakiekolwiek glosy “za” , bo sa to glosy stojace za dalszym masowym usmiercaniem “medycznym”, a o czym trzeba tez koniecznie poinformowac tych glosujacych w sejmie :

  http://chemtrails-info.de/impfaberglauben/impfspiegel.htm

  żródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/06/28/wazny-komunikat-3/#comments

  Polubienie

  1. Zerohero w dniu 1 Lipiec 2012 @ 12:59

   Poza oczywistą kwestią chęci wzbogacenia się koncernów farmaceutycznych oraz chęcią depopulacji poprzez ordynarne trucie obywateli, ja tu widzę jeszcze jedną możliwość (nie wykluczającą pozostałych).

   Ta możliwość to ostateczna wojna biologiczna/chemiczna Zachodu z Rosją lub Chinami. Przed wojną wyprodukuje się szczepionkę/serum i poda własnej populacji. Nie musi to być jawna napaść, np. może być tajemnicza epidemia na którą zachód “znajdzie” lek jako pierwszy. Po uśmierceniu populacji wroga, można przystąpić do depopulacji u siebie albo nawet zrobić to wcześniej dopilnowując aby odpowiednie grupy obywateli nie zostałły osłonione.

   Aby zaakceptować ten scenariusz trzeba zdawać sobie sprawę, że Polska, Niemcy, USA, Meksyk – to są kraje mające jeden ukryty rząd. Niezależność zachowują kraje duże, z potencjałem, oporne na infiltrację (ważne!). Liderem są tu Chiny. Reszta, nie licząc Rosji, nie liczy się militarnie. Zakładam, że rząd światowy nie ma władzy absolutnej i istnieją lokalne mocarstwa, których ten rząd nie kontroluje. Inaczej już dawno zbudowaliby świat w takiej postaci jakiej pragną. A że pragną to wiadomo. Już James Warburg w latach 50 o tym mówił bez ogródek.

   Z mojej hipotezy płynie ponury wniosek praktyczny. Gdy się zacznie, nie wiadomo co obstawiać. Będą truć czy podadzą leki osłonowe na trucizne posłaną Chińczykom? A może to będa leki osłonowe ORAZ coś na zmniejszenie potencjału intelektualnego i na płodność w jednym?

   PS. powtarzam. to tylko hipoteza.

   Pozdrawiam
   ZH

   źródło: http://mocniejszy.wordpress.com/2012/07/01/wiezniow-kl-polen-droga-pod-prysznic-czyli-na-przymusowe-szczepienia/#comment-1629


   od mg: http://marucha.wordpress.com/2012/07/08/po-upadku-syrii-izrael-planuje-inwazje-na-liban/

   Polubienie

 6. ALERT: Zatrzymajmy ustawę o przymusowych szczepieniach

  Wstawiamy datę, swój podpis i wysyłamy e-maile do senatorów. Niech wiedzą, że wiemy co upichcono pod osłoną igrzysk EURO 2012.Nasza reakcja musi być bardzo szybka. Informację tę przekazujemy błyskawicznie innym osobom przed 5.czerwca br.

  ………………..

  Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta

  Szanowne Panie i Panowie Senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej,

  Na posiedzeniu Senatu RP w dniu 5 lipca 2012 r. – w pkt. 3 porządku obrad – wejdzie pod obrady ustawa o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416).

  http://www.senat.gov.pl/prace/senat/posiedzenia/tematy,24,1.html

  4 lipca 2012 r. odbędzie się posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia jednakże na oficjalnej stronie internetowej tej komisji brak jest informacji, aby powyższa ustawa była przedmiotem prac tej komisji.
  .
  Czyżby Komisja Zdrowia nie miała ochoty wypowiedzieć się w tej sprawie?

  http://www.senat.gov.pl/prace/komisje-senackie/posiedzenia,16,1,komisja-zdrowia.html

  .
  Jak czytamy na stronie

  http://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,552,5-lipca-rozpocznie-sie-15-posiedzenie-senatu.html

  „5 – 6 lipca 2012 r. odbędzie się 15. posiedzenie Senatu. Posiedzenie zostało przyspieszone o tydzień z uwagi na konieczność rozpatrzenia przez Senat specustawy o spłacie niektórych niezaspokojonych należności przedsiębiorców, wynikających z realizacji udzielonych zamówień publicznych – zapowiedział Jan Wyrowiński, wicemarszałek Senatu.”
  .
  co nie wyklucza takiego przyspieszenia posiedzenia Senatu z uwagi na ustawę wymienioną na wstępie i podnoszącego się przeciwko niej sprzeciwu społecznego.
  .
  Projekt ten godzi w prawa człowieka i pacjenta znacznie poszerzając uprawnienia inspekcji sanitarnej, mimo zapowiedzi medialnych nie znosi przymusu szczepienia dzieci i poprzez znaczne rozszerzenie uprawnień daje inspekcji sanitarnej możliwość nałożenia go również na osoby dorosłe.
  .
  W sytuacji przyjęcia tej ustawy ustawa ta powinna być zaskarżona do TK, jako niekonstytucyjna, bo narusza jedno z praw zagwarantowane Konstytucja: Art. 39.
  .
  Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
  .
  Przecież właśnie szczepionki -a szczególnie te, które wejdą do obiegu – nie mają wieloletnich badań na odpowiedniej grupie populacji, nie ma danych o ich szkodliwości bądź pozytywnym oddziaływaniu, wobec czego stanowią eksperyment medyczny.
  .
  W tych okolicznościach użycie formy przymusu stanowi pogwałcenie prawa nietykalności cielesnej (ingerencji w nasze ciało wbrew naszej woli), co jest czynem karalnym.
  .
  Bez zgody pacjenta nie wolno wykonać nawet znieczulenia u stomatologa, a co bardziej zapobiegliwi lekarza proszą o poświadczenie tej zgody na piśmie. Podobnie jest przy jakiejkolwiek operacji, czy zabiegu -pacjent musi wyrazić zgodę.
  .
  Natomiast każda ustawa zwykła musi być zgodna z ustawa zasadnicza, bo to ona jest najwyższym prawem w RP.
  .
  Dlatego też wnoszę o odrzucenie przez Senat RP całości w/w ustawy.
  .
  Powyższe znajduje swe uzasadnienie w niżej podanych zapisach projektu ustawy przyjętego przez Sejm RP.
  .
  1. Zmiana definicji choroby zakaźnej, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwość ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co z tym się wiąże nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli (art.2 ust 2).
  .
  2. Określenie obowiązku szczepień ochronnych w art.5 w sposób ogólny, przenosząc go na wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnym (art.5 ust.1)
  .
  3. Rezygnacja z refundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy (uchylenie art. 21 ust. 9).
  .
  4. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu, wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony gdyż GIS przewiduje rozpatrzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie są w projekcie ustawy w żaden sposób określone (art.29a).
  .
  5. Zastosowanie przymusu bezpośredniego wykonywanego przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza (art.36 ust.2).
  .
  W aktualnym stanie państwa polskiego dotkniętego ciężkimi patologiami nie bez znaczenia jest zapoznanie się Pań i Panów Senatorów RP z treściami zamieszczonymi pod poniższym linkiem.

  http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii

  .
  Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzaniu projektu nowelizacji ustawy, które łamie podstawowe prawa człowieka i pacjenta szczególnie w państwie gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialność za powikłania, które wystąpiły po przymusowych szczepieniach.

  Data:
  Podpis:

  ————————————————————————-
  Wstawiajmy datę, swój podpis i wysyłajmy e-maile do senatorów.
  Niech wiedzą, że wiemy co upichcono pod osłoną igrzysk EURO 2012.
  Nasza reakcja musi być bardzo szybka. Informację tę przekazujmy błyskawicznie innym osobom.

  LISTA SENATORÓW DO PROGRAMU POCZTOWEGO (ze średnikami, z przecinkami poniżej niej):

  biuro@abgarowicz.info; biuro@MieczyslawAugustyn.pl; biuro@blaszczyk.senat.pl; biuro@ryszardbonislawski.pl; biuro@grzegorzbierecki.pl; biuro@b-borusewicz.pl; biuro@biurosenatorskie.pl; biuro@chroscikowski.senat.pl; biuro@henrykcioch.pl; senator@czarnobaj.senat.pl; biuro@grzegorzczelej.pl; biuro@senatorczudowska.pl; biuro@dobkowski.senat.pl; senator@dowhan.pl; jaroslaw@duda.org.pl; biuro@stanislawgogacz.pl; biuro@ryszardgorecki.pl; biuro@piotrgruszczynski.pl; senator@andrzejgrzyb.pl; biuro@iwan.senat.pl; jmj@jmjackowski.pl; kazimierz.jaworski@polskichleb.pl; biuro@klich.pl; biuro@maciejklima.pl; ryszard@knosala.com; dyrektor@stanislawkogut.pl; biuro@kraska.home.pl; biuro@misiolek.senat.pl; biuro@obrycki.senat.pl; dyrektor@pajakandrzej.pl; sekretariat@panczyk.senat.pl; andrzej@andrzejperson.eu; pek.biuro@gmail.com; senator@leszekpiechota.pl; biuro@jadwigarotnicka.pl; janusz@sepiol.pl; biuro@skurkiewicz.pl; a@szewinski.senat.pl; biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl; biuro@wittbrodt.pl; biurorawa@interia.pl; biuro@wojtczak.info; jan.wyrowinski@gazeta.pl; szajac@wp.pl; biuro@zdzieblo.pl; biuro@zientarski.pl; biuro@slawomirpreiss.pl; biuro@ortyl.senat.pl; senator@bohdanpaszkowski.pl; zbigniewmeres@o2.pl; biurosenatora@janmichalski.eu; antoni@motyczka.pl; senator@mozdzanowska.pl; biuro@kazimierzkleina.pl; senatorhatka@wp.pl; poczta@stanislawgorczyca.pl; biuro.senatorskie@hotmail.com; biuro@cimoszewicz.eu; stanislaw.lamczyk@sejm.pl; senator@jozefzajac.pl; biurosenatorskie@witoldsitarz.pl; krzysztof@krzysztof-slon.pl; senator@sztark.senat.pl; biuro@smigielski.org; biuro@piotrwach.org.pl; jozef.pinior@ue.wroc.pl; biuro@aleksanderpociej.pl; sagatowska@stalowa-wola.com.pl; senator@sewerynski.pl; biuro@andrzejowczarek.pl; jwl@jaroslawlasecki.pl; robert.mam@interia.pl; biuro@andrzejmatusiewicz.eu; biuro@rafalmuchacki.pl; biuro@niewiarowski.pl; biuro.kilian@wp.pl; andrzej@kobiak.pl; biuro@marek-konopka.pl; kopect@neostrada.pl; senator.gorski@neostrada.pl; hodorowi@chemia.uj.edu.pl; biuro@kazimierzkutz.pl; biuro@chybicka.senat.pl; biuro@bienkowska.senat.pl; biuroposelskie@borowski.pl; anna.aksamit@op.pl; s.karczewskibiuro@wp.pl; marek@rocki.pl; rulewski@janrulewski.pl; biuro@grubskimaciej.pl

  TA SAMA LISTA Z PRZECINKAMI

  biuro@abgarowicz.info, biuro@MieczyslawAugustyn.pl, biuro@blaszczyk.senat.pl, biuro@ryszardbonislawski.pl, biuro@grzegorzbierecki.pl, biuro@b-borusewicz.pl, biuro@biurosenatorskie.pl, biuro@chroscikowski.senat.pl, biuro@henrykcioch.pl, senator@czarnobaj.senat.pl, biuro@grzegorzczelej.pl, biuro@senatorczudowska.pl, biuro@dobkowski.senat.pl, senator@dowhan.pl, jaroslaw@duda.org.pl, biuro@stanislawgogacz.pl, biuro@ryszardgorecki.pl, biuro@piotrgruszczynski.pl, senator@andrzejgrzyb.pl, biuro@iwan.senat.pl, jmj@jmjackowski.pl, kazimierz.jaworski@polskichleb.pl, biuro@klich.pl, biuro@maciejklima.pl, ryszard@knosala.com, dyrektor@stanislawkogut.pl, biuro@kraska.home.pl, biuro@misiolek.senat.pl, biuro@obrycki.senat.pl, dyrektor@pajakandrzej.pl, sekretariat@panczyk.senat.pl, andrzej@andrzejperson.eu, pek.biuro@gmail.com, senator@leszekpiechota.pl, biuro@jadwigarotnicka.pl, janusz@sepiol.pl, biuro@skurkiewicz.pl, a@szewinski.senat.pl, biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl, biuro@wittbrodt.pl, biurorawa@interia.pl, biuro@wojtczak.info, jan.wyrowinski@gazeta.pl, szajac@wp.pl, biuro@zdzieblo.pl, biuro@zientarski.pl, biuro@slawomirpreiss.pl, biuro@ortyl.senat.pl, senator@bohdanpaszkowski.pl, zbigniewmeres@o2.pl, biurosenatora@janmichalski.eu, antoni@motyczka.pl, senator@mozdzanowska.pl, biuro@kazimierzkleina.pl, senatorhatka@wp.pl, poczta@stanislawgorczyca.pl, biuro.senatorskie@hotmail.com, biuro@cimoszewicz.eu, stanislaw.lamczyk@sejm.pl, senator@jozefzajac.pl, biurosenatorskie@witoldsitarz.pl, krzysztof@krzysztof-slon.pl, senator@sztark.senat.pl, biuro@smigielski.org, biuro@piotrwach.org.pl, jozef.pinior@ue.wroc.pl, biuro@aleksanderpociej.pl, sagatowska@stalowa-wola.com.pl, senator@sewerynski.pl, biuro@andrzejowczarek.pl, jwl@jaroslawlasecki.pl, robert.mam@interia.pl, biuro@andrzejmatusiewicz.eu, biuro@rafalmuchacki.pl, biuro@niewiarowski.pl, biuro.kilian@wp.pl, andrzej@kobiak.pl, biuro@marek-konopka.pl, kopect@neostrada.pl, senator.gorski@neostrada.pl, hodorowi@chemia.uj.edu.pl, biuro@kazimierzkutz.pl, biuro@chybicka.senat.pl, biuro@bienkowska.senat.pl , biuroposelskie@borowski.pl, anna.aksamit@op.pl, s.karczewskibiuro@wp.pl, marek@rocki.pl, rulewski@janrulewski.pl, biuro@grubskimaciej.pl

  Numer tel. , fax i adres e-mail do senatorów z Komisji Zdrowia

  Sekretariat: tel. 22 694-93-01, fax 22 694-92-21,
  e-mail: kz@nw.senat.gov.pl
  .

  http://www.senat.gov.pl/prace/komisje-senackie/sklad,16,komisja-zdrowia.html

  źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2012/07/03/alert-zatrzymajmy-ustawe-o-przymusowych-szczepieniach/

  Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta:
  http://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/

  Polubienie


  1. Polityczna diaspora kne-SS-ejmu zdecydowała się na mordowanie Polaków szczepionkami.

   Publié le juin 28, 2012

   Igrzyska kto zamorduje więcej Polaków otwarte !

   UWAGA !!! OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!

   Żadna teoria spiskowa tylko bezkarni zbrodniarze dobrali się do władzy i zamierzają mordować Polaków ! Jak to; dlaczego; jak tak można zapytają czytelnicy. Otóż można Szacowni Czytelnicy mordować bezkarnie Polaków, jeżeli bezkarnie zamordowało się dwóch Prezydentów RP !!!

   Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. W majestacie prawa kryminalnego będą MUSIELI kupić szczepionki, a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest żadna teoria spiskowa.

   Właśnie teraz przez Sejm i Senat i z tylko jednym głosem sprzeciwu realizowana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków nie tylko jak było dotąd dzieci. Zmianie definicji choroby zakaźnej w tej wersji teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Rozszerzenie uprawnień Państwowej Inspekcji Sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień, który dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami, oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego czyli siły fizycznej i przy aplikowaniu procedur medycznych ! Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.

   Gdzie ta wasza zasrana wolność podziała się totalitarni dewianci ?

   Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” Główny Inspektor Sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki.

   Utajnione zostają też dane dotyczące zachorowań a planowany płatny dostęp do danych będzie tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie Sanepid.

   Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami Sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.

   Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych.

   Uprawnienia Sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów, również telefonicznych i elektronicznych osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami, do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

   Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w Sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos był przeciw.

   Poniżej pełna instrukcja mordowania Polaków przez judeo-satanistów u władzy !

   Mordowanie Polaków szczepionkami !

   link do dokumentu rządowego

   Click to access 293.pdf

   Druk nr 293
   Warszawa, 29 marca 2012 r.
   SEJM
   RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
   VII kadencja
   Prezes Rady Ministrów
   RM 10-24-12
   Pani
   Ewa Kopacz
   Marszałek Sejmu
   Rzeczypospolitej Polskiej
   Szanowna Pani Marszałek
   Na podstawie art. 118 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia
   2 kwietnia 1997 r. przedstawiam Sejmowi Rzeczypospolitej Polskiej projekt
   ustawy
   – o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz
   zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych
   u ludzi oraz ustawy o Państwowej
   Inspekcji Sanitarnej z projektem aktu
   wykonawczego.
   W załączeniu przedstawiam także opinię dotyczącą zgodności
   proponowanych regulacji z prawem Unii Europejskiej.
   Ponadto uprzejmie informuję, że do prezentowania stanowiska Rządu
   w tej sprawie w toku prac parlamentarnych został upoważniony Minister Zdrowia.
   Z poważaniem
   (-) Donald Tusk Projekt
   U S T A W A
   z dnia
   o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz
   ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej

   więcej: http://rafzen.wordpress.com/2012/06/28/polityczna-diaspora-kne-ss-ejmu-zdecydowala-sie-na-mordowanie-polakow-szczepionkami/

   Polubienie

 7. „Józef Bizoń powiedział/a
  2012-07-04 (środa) @ 02:56:22

  Nie ma co daleko szukać z tym nie działanie wstecz.
  Za Układ Europejski z 16.12.1991 r. przyjęty przez Sejm w lipcu 1992 r. i ratyfikowany w październiku 1992 r. była szubienica w ówczesnym stanie prawnym.
  “Zalegalizowano” go (wstecz) dopiero Konstytucją z 1997 r.

  Coś na ten temat jest tu:

  Tabu – o tym nie wolno mówić, pisać!
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/11/tabu-%E2%80%93-o-tym-nie-wolno-mowic-pisac/

  Ale teraz najważniejsza mobilizacja przeciw bandyckiej ustawie szczepionkowej, bo dotyczy ona bytu całego Narodu Polskiego!!!

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2012/07/03/kulczyk-dal-20-milionow-na-muzeum/#comment-176108

  Polubienie

 8. „Szczepienia dla wszystkich. Nowa ustawa.

  1) Szanowni Państwo
  Przedstawiamy Państwu Apel do Senatorów Rzeczypospolitej Polskiej oraz propozycje zmian legislacyjnych rozpatrywanego przez Senat projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

  Wystosowaliśmy ten apel, ponieważ poruszyła nas sprawa obowiązkowych szczepień ochronnych osób nieznajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka zarażenia się chorobą zakaźną, w tym również osób dorosłych.

  Boli nas także, że noworodki poddawane są szczepieniom, których nie powinno się im podawać z uwagi na naturalną odporność, z którą przychodzą na świat. Noworodki szczepione są preparatami zawierającymi rtęć i inne szkodliwe dla zdrowia składniki.

  Do grupy osób szczególnie chronionych przez Państwo powinny znaleźć się niemowlęta,kobiety w ciąży, a także studenci oraz osoby zawodowo narażone na kontakt z chorobą zakaźną. A właśnie ta grupa podlega obowiązkowym szczepieniom bez możliwości wyboru szczepionki czystej, bez zanieczyszczeń wywołujących bardziej niebezpieczne choroby niż zwalczana choroba zakaźna.

  Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem, oraz załączonym plikiem, w którym streszczono skandaliczne zmiany ustawy, przegłosowane już przez Sejm !

  Maciej Lisowski Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

  materiał dostępny jest na stronie Fundacji LEX NOSTRA
  ( http://www.fundacja.lexnostra.pl )

  oraz
  http://www.stopcodex.pl/2012/07/obowiazkowe-szczepienia-ochronne-propozycje-zmian/

  2) Szczepienie obowiązkowe dla każdego? List do Senatu RP

  List otwarty w sprawie nowelizacji ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych na podstawie druku sejmowego 293 i 416

  http://www.stopcodex.pl/2012/07/szczepienie-obowiazkowe-dla-kazdego-list-do-senatu-rp/

  3) Dieta GMO zabija! Zablokujmy ustawę o paszach!

  http://youtu.be/OyZERXtO1aY

  źródło: StopCodex

  Polubienie

  1. Głos przeciw ustawie przed senacką komisją zdrowia

   Dr Jerzy Jaśkowski: Dzielna Kobieta.

   Opolczyk: Zdrowie też jest polityką. Ostatnio zbrodniczą. Wielokrotnie twierdziłem, że są porządni i uczciwi Żydzi. W poniższym filmie mamy przykład kobiety, Żydówki, która walczy ze zbrodniczym globalizmem i z koczownikami rządzącymi Polską – a więc z jej pobratymcymi. Ona stoi po stronie politycznej prawdy, wolności, zdrowia. Walczy m.in o zdrowie Polaków! Szkoda, że takich ludzi w tym plemieniu jest ciągle za mało. I że nie mają takich wpływów jak ich pobratymcy zbrodniarze.

   Dalmatart: [Do przewodniczącego zebrania] Jakim prawem, przerywałeś bufonie tej kobiecie. Czy uważasz że my społeczeństwo pozwolimy się zaszczepić bo ty skurwysynu dostałeś w łapę od firm farmaceutycznych. Jesteście zwykłymi zbrodniarzami a na pierwszy odstrzał pójdziecie wy i wasze rodziny.

   PB: Dumny jestem z takich Polaków jak Dzielna Kobieta. Bufon nie chce usłyszeć prawdy o pochodzeniu swoich mocodawców od syjonistycznych hitlerowskich ludobójców w IG Farben, którzy już globalnie, przez instytucje jak Swiatowa Organizacja Zdrowia i sprzedajne parlamenty kontynuują podobne cele! Koment Dalmatarta świadczy, że Naród doskonale się orientuje, co jest grane, ma dosyć sprzedajnych, skorumpowanych szabas-gojów i ni epopuści jak przyjdzie co do czego. Cała komisja, oraz członkowie knessejmu i knessenatu popierający uchwałę, w tym lekarze Kpacz i Dąbrowska, powinni iść pod sąd za zdradę stanu i współudział w ludobójstwie (nawet udział w planowaniu tegoż jest ludobójstwem, wg konwencji genewskiej).”

   źródło: http://grypa666.wordpress.com/

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s