Kto jeszcze tego nie zauważył, lepiej niech teraz zapozna się z faktami i powie o tym ludziom!!!

http://www.radiobc.org/Audycje/ocieplenie%20klimatu%20mp3.mp3

(prawym przyciskiem myszki wybrać zapisz element docelowy jako… i zapisać ten plik na swój dysk twardy)

Reklamy

Komentarzy 36 to “Kto jeszcze tego nie zauważył, lepiej niech teraz zapozna się z faktami i powie o tym ludziom!!!”

 1. mgrabas Says:

 2. mgrabas Says:

  W Holandii rocznie uśmierca się 600 chorych dzieci. Na życzenie rodziców i zgodnie z prawem.

  źródło: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=11401

 3. mgrabas Says:

  Bezgotówkowe społeczeństwo przyszłości nadchodzi a kto przeciw ten terrorystą albo handlarzem narkotyków

  „(…) Kolejne kraje nawołują do postawienia kresu gotówce. Upowszechnia się płatności zbliżeniowe, oswaja się ludzi z potrzebą posiadania plastikowej karty z chipem. Zanim się spostrzeżemy będą nam te chipy implantować przy narodzeniu, co przecież z łatwością można zapewnić jedną ustawą. Już teraz warto zwrócić uwagę na zamieszanie, jakie panuje w Polsce wokół wprowadzenia biometrycznych dowodów osobistych z chipem RFid. Te urządzenia będą w stanie pracować z systemami płatniczymi, co dodatkowo powiększy zdolność do śledzenia ludzi w pomieszczeniach.

  Hiszpania już teraz zabroniła innej niż bezgotówkowa formy dla transakcji powyżej wartości 2500 euro. Oficjalnie w celu walki z przestępczością gospodarczą. Świat, w którym już niedługo nic nie będzie można kupić i sprzedać bez posiadania swoistego znamienia staje się realniejszy każdego dnia. Jest to świat z takim poziomem inwigilacji, który nie śnił się nawet Orwellowi. (…)”

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bezgotowkowe-spoleczenstwo-przyszlosci-nadchodzi-kto-przeciw-ten-terrorysta-albo-handlarze

 4. mgrabas Says:

  „(…) W czasie kiedy bębny wojny znów zaczynają bić wokół Iranu, Syrii, na Morzu Południowochińskim i innych potencjalnych punktach zapalnych na świecie, zaniepokojeni ludzie pytają, jak to możliwe, że świat, tak mający dość rozlewu krwi i tak zmęczony konfliktami może zostać ponownie doprowadzony do wojny. Aby zrozumieć ten rzekomy paradoks, musimy najpierw zrozumieć wielowiekową historię tego w jaki sposób media są używane do zapędzenia społeczeństwa w wojenną gorączkę, dehumanizowania rzekomych wrogów i manipulowania opinii publicznej, aby wierzyła w przyczyny wojny, które po dekadach okazują się całkowicie fikcyjne. (…)”

  źródło: http://pracownia4.wordpress.com/2012/05/22/raport-corbetta-jak-media-wmanipulowuja-swiat-w-wojne/

 5. mgrabas Says:

 6. mgrabas Says:

  Wywiad Alexandr Łukaszenko

  http://www.youtube.com/watch_popup?v=GPGJCLpdufY&vq=large

  Opublikowane w dniu 27 maj 2012 przez użytkownika monitorpolski
  Nagranie wraz z tłumaczeniem pochodzi z kanału: http://www.youtube.com/user/relanium05
  Są to połączone odcinki „Wywiad z prezydentem A.Łukaszenko – skandaliczna cenzura w ‚The Washington Post’ „. Zmanipulowana i ocenzurowana wypowiedź ukazała się Washington Post.

 7. mgrabas Says:

  Tajemnicza Historia Europy

 8. mgrabas Says:

  „(…) mówię do was, ludzi: jestem śmiertelnie poważny w tej chwili, być może żyło wam się dobrze przez ten czas, ale jeżeli dalej będziecie biernie egzystować w tym systemie, pozwalając na coraz to większe ograniczenie praw i swobody, w końcu jeżeli nie wy, to wasze dzieci urodzą się z elektronicznymi kajdanami wrytymi w czole, albo nawet czymś gorszym (…)”

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2012/05/30/acta-2-0-ue-planuje-nalozyc-obowiazek-posiadania-internetowych-dowodow-osobistych/

 9. mgrabas Says:

 10. mgrabas Says:

  „Czy wiesz, że…?

  źródło: http://www.wicipolskie.org

  Od 2 lat głową Państwa Polskiego jest były agent wojskowych

  http://niezalezna.pl/30391-komorowski-i-po-ograniczaja-wolnosc-zgromadzen#comment-898733

  służb informacyjnych działający w polskich WSI, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego.

  Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP był także sowieckim agentem.

  Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wyborczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ???

  Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ?

  Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ??

  Dlaczego dziś Prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa ” egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm??

  Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB, sam fakt,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna powinny wywołać burzę w demokratycznym kraju!

  Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana bolszewickimi agentami i osobami, które są zależne globalnej mafii, media w Polsce nie są polskie, Grupa ITI czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi media ( TVN,TVN24 ) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez wojskowe służby specjalne PRL.

  From: Ava Polansky [mailto: ava.polansky@gmail.com] ”

  źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/06/29/czy-wiesz-ze-10-2/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s