Czy coś się dzieje, czy to tylko „tylko” MIJA czas?

CZAS pracuje dla tych, którzy pracują. Śpiący obudzą się z ręką w nocniku, albo nawet mogą się nie obudzić – gdy dzięki czyjejś „pomocy” znajdą ich martwymi…

Sięgnąłem dziś do pewnego tekstu z blogu Piotra Beina i widzę, że aktualność tego tekstu wzrosła!

A jednak! Wczoraj pod Galerią Sanową w Przemyślu widziałem dwie młode dziewczynki zatrzymujące starszych ludzi (!) i mówiące im o czymś ważnym. Zaimponowała mi odwaga tych dziewczynek i gdy skończyły rozmowę z jedną z kobiet, podszedłem do nich i zapytałem co aż tak ważnego mają do powiedzenia ludziom, że pomimo swojego młodego wieku podchodzą do starszych? Co takiego mają im do powiedzenia???

Odpowiedziały. One mówią ludziom, że BÓG ICH KOCHA!

Te dziewczynki JUŻ WIEDZĄ coś bardzo ważnego. Oby to światło oświetlało Ich życie, cokolwiek to życie Im przyniesie. A przyniesie na pewno wiele sytuacji, w których trzeba będzie podjąć dobrą decyzję, wybrać jednoznaczną postawę, przyznać się do błędów, szukać tego co słuszne i w tym wytrwać do końca.

Podszedłem również do ostatniej Ich rozmówczyni, by podzielić się z Nią swoją radością z tej niespotykanej odwagi tych dziewczynek. Ta kobieta również nie spała! Przeżyła wiele życiowych doświaczeń, a mimo tego, a może dzięki temu (?) doszła do tej mądrości, jaką się ze mną podzieliła: „Droga do Boga prowadzi zawsze przez jakiś krzyż i pomimo cierpienia trzeba być człowiekiem dla drugiego człowieka„.

Reklamy

Komentarze 143 to “Czy coś się dzieje, czy to tylko „tylko” MIJA czas?”

 1. mgrabas Says:

  http://www.zegardlugu.pl/

  http://tomaszmazur.eu/projekty/dlugpubliczny2

  http://marucha.wordpress.com/2012/04/28/minister-rostowski-ma-go-dosc-zegar-dlugu-publicznego-musi-zniknac/

 2. mgrabas Says:

  na stronie Andrzeja Wronki jest licznik zliczający pewien proces popierany coraz intensywniej przez ogólnoświatowe elity

  licznik znajduje się na dole strony: http://www.andrzejwronka.com/

 3. mgrabas Says:

  ciekawe jaki procent dorosłych obywateli Polski dobrowolnie poddał się „obowiązkowi” podania Izraelowi szczegółowych danych o sobie?

  nie słyszałem żeby ktokolwiek został ukarany za ochronienie swojej prywatności gdy usiłowano nam wmówić, że musimy wypełnić formularze spisowe, a nawet wpuścić komisarzy spisowych do domu! okazało się, że nas „tylko” straszono i urabiano poprzez środki masowej manipulacji i niestety, w wielu przypadkach to wystarczyło, przecież tak łatwo nas wmanewrowali w oddanie suwerenności Polski na rzecz UE

  po co Izraelowi są potrzebne szczegółowe informacje o majątku i ludności Polski?

  po co facebook i google za darmo oferuje nam tyle usług?

  co zrobimy po szkodzie? może jednak teraz zajmiemy się tymi sprawami:
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/05/21/oni-chca-zabic-ciebie-i-twoich-bliskich/
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/02/27/podstawowe-prawa/
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/02/24/chron-leki-ziolowe-wezwanie-do-dzialania/
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/
  https://7777777blog.wordpress.com/2010/09/29/niedostrzegany-problem-wart-naglosnienia-i-rozwiazania/
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/06/08/zdrowie/
  https://7777777blog.wordpress.com/2011/06/23/wybory/
  https://7777777blog.wordpress.com/2012/04/07/kompleks-wladzy-judeocentrycznej-zakulisowo-realizuje-swoje-plany/

  czy znów damy się uwieść agentom wpływu i naganiaczom w telewizji i radio, czy damy wiarę reklamom i programom nauczania i będziemy zakładnikami lęku, którym odbiera się coraz więcej i przykręca śrubę?

  https://7777777blog.wordpress.com/2011/03/29/co-zrobimy/

  trzeba zadać sobie pytania o to co się dzieje, w którą stronę to idzie i być właściwą odpowiedzią na te pytania – być ludźmi, którzy obudzą innych i pokażą drogę do prawdziwej wolności dzięki poznaniu prawdy i wyciągnięciu z niej wniosków praktycznych! tu i teraz.

  tym wpisem kończę tak intensywną działalność na swoim blogu, dość już powiedziałem, by ukierunkować Rodaków na samodzielne myślenie i działanie; może jeszcze to czy inne wydarzenie skłoni mnie do zabrania głosu, np. opiszę jak legalnie zdobyć naprawdę porządny licznik promieniowania i nie przepłacić, ale czas nagli, by zweryfikować swoje priorytety i skupić się na tym co najważniejsze…

  patrząc na to, co się dzieje, najprawdopodobniej i ten blog podzieli los blogów, które przestały istnieć, dlatego kto chce, jeszcze może zrobić sobie kopię tego blogu i innych blogów, tym darmowym programem httrack-3.45.3.exe http://www.httrack.com/page/2/en/index.html

  jeśli mamy się uratować, trzeba przestać zajmować się mówieniem, a zacząć działać!

  korzystając z okazji, dziękuję wszystkim, którzy tu gościli

  to miejsce, póki istnieje jest miejscem otwartym, kto czuje potrzebę podzielenia się sobą, niech się tu czuje dobrze :)


  od mg: ja tymczasem idę nadal uczyć się jeździć na monocyklu, bo mając 50 lat i brzuszek, dość trudno się tego nauczyć, ale się nie poddaję! ;) a takie były początki – latem 2010 http://www.youtube.com/watch?v=KZUzj0djmu4

  a Wy co robicie i co zamierzacie zrobić?

 4. mgrabas Says:

 5. mgrabas Says:

  TRZEBA BIĆ NA ALARM!

  agenci NWO usiłują zmienić Kodeks Karny w Polsce w kierunku legalnego zamordyzmu za przekonania!

  https://7777777blog.wordpress.com/2011/02/27/podstawowe-prawa/#comment-4440

 6. mgrabas Says:

  „Piątek 27.01.2012, 15:42

  FBI buduje internetowego megaszpiega

  Chce mieć kontrolę nad serwisami społecznościowymi.

  FBI ogłosiło właśnie przetarg na budowę systemu, który gromadziłby i przetwarzał dane z mediów społecznościowych. (…)

  Agenci FBI chcą też mieć możliwość przeszukiwania serwisów za pomocą słów – kluczy np: „gangi”, „przeciek” czy „pamięć” czy „2600” (nazwa magazynu na temat hackingu). Oprócz tego program ma natychmiast tłumaczyć obcojęzyczne wpisy na angielski. (…)

  Organizacje chroniące prawa człowieka twierdzą, że program „federalnych” może poważnie zagrozić prywatności użytkowników oraz wolności słowa w internecie. Jednak FBI broni się mówiąc, że chce korzystać wyłącznie z informacji ogólnodostępnych.

  ,, Nikt nie zmusza internautów do publikowania tych treści na Facebooku lub Twitterze. Jeśli ktoś nie zastrzegł sobie prywatności, może mieć pretensje wyłącznie do siebie – tłumaczą przedstawiciele biura. ,,

  BB

  FBI social network scraping app ”

  źródło: http://www.sfora.pl/FBI-buduje-internetowego-megaszpiega-a39969

  „Darek Zalewski
  06.06.2012

  Areszt albo grzywna dla internautów za obraźliwe wpisy? Żołnierze złożyli pierwsze wnioski

  Kilkanaście wniosków przeciwko internautom i zawiadomienia o popełnieniu przestępstw trafiły do prokuratur w całym kraju. Chodzi o obraźliwe wpisy na forach internetowych. Wnioski złożyli obecni i byli żołnierze. – A to jeszcze nie koniec – zapowiada sierżant Jacek Żebryk

  – Brałem udział w misjach zagranicznych. Jako żołnierz nie mogę pozwolić na wpisy typu: „to nie żołnierz, to okupant”, żeby wrócili w workach – tłumaczy Żebryk.

  Na razie zawiadomienia trafiły do kilku prokuratur w Warszawie, a także Olsztynie, Gdańsku, Legionowie, Oławie, Mińsku Mazowieckim, Białogardzie czy Chełmie. Wojskowym nie podobają się obraźliwe wpisy pojawiające się w internecie przede wszystkim pod informacjami z Polskiego Kontyngentu w Afganistanie.

  Żołnierze nazywani są mordercami, najemnikami i okupantami. (…)”

  źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11881338,Areszt_albo_grzywna_dla_internautow_za_obrazliwe_wpisy_.html

  „Czwartek 07.06.2012, 12:12

  Będzie więzienie dla internautów! Za wpisy na forum

  Tego chcą polscy żołnierze.

  ,, Kilkanaście wniosków przeciwko internautom i zawiadomienia o popełnieniu przestępstw trafiły do prokuratur w całym kraju. Chodzi o obraźliwe wpisy na forach internetowych – informuje gazeta.pl. ,,

  Śledczych zawiadomili obecni i byli żołnierze z misji zagranicznych, przede wszystkim w Afganistanie. Sierżant Jacek Żebryk mówi, że on i jego koledzy nie są w stanie zaakceptować komentarzy typu: „to nie żołnierz, to okupant” czy życzenia „żeby wrócili w workach”. Internauci nazywają ich też mordercami oraz najemnikami. (…)

  Śledztwa w tej sprawie prowadzą m.in prokuratury w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku, Oławie, Białogardzie oraz Chełmie. Większość adresów IP i nazwiska internautów już udało się ustalić. Teraz grożą im grzywny albo 30 dni aresztu. Żołnierze chcą też wnioskować do sądów o kilkutysięczne odszkodowania, by wpłacać je na konto Stowarzyszenia Rodzin Poległych Żołnierzy „Pamięć i Przyszłość”.

  AJ”

  źródło: http://www.sfora.pl/Bedzie-wiezienie-dla-internautow-Za-wpisy-na-forum-a44251

 7. mgrabas Says:

  „Na początku lipca Platforma Obywatelska zgłosi projekt zmian ograniczających możliwości swobodnej wypowiedzi np. przeciwnikom promocji homoseksualizmu. Chodzi o tzw. „mowę nienawiści”, której definicja poszerzona ma zostać m.in. o krytykę homopropagandy.

  Zmiany mają objąć art. 256 kodeksu karnego, mówiącego o „nawoływaniu do nienawiści na tle różnic etnicznych lub rasowych”.

  Artykuł ten w chwili obecnej jest wykorzystywany głównie do podejmowania działań przeciwko nieformalnej opozycji, służy do skazywania ludzi zaangażowanych w działalność na rzecz tradycyjnej rodziny, obrony polskich interesów narodowych czy sprzeciwiających się idei multikulturalizmu. (…)”

  źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/06/29/projekty-zmian-prawnych-odnosnie-mowy-nienawisci/

 8. mgrabas Says:

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/07/chomikuj_cenzuruje_pismo_swiete.jpg?w=450

 9. mgrabas Says:

 10. mgrabas Says:

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12603
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12570
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12573

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s