KOMPLEKS WŁADZY JUDEOCENTRYCZNEJ ZAKULISOWO REALIZUJE SWOJE PLANY!

słownik kluczowych pojęć:

kompleks jot = kompleks władzy judeocentrycznej (KWJ)

judeocentryk = kosztem praw innych grup, osoba popierająca wąskie, rasistowskie, ludobójcze interesy pro-izraelskie, pro-syjonistyczne i globalne, w tym miliony chrześcijan syjonistycznych, włącznie z katolikami wierzącymi w niezbędność Izraela jako gwaranta bezpieczeństwa przed rzekomym zagrożeniem od islamu

praca naukowa dr Piotra Beina opisująca i uściślająca te pojęcia:

Judeocentrycy i zbrodnie masowe

wnioski z badań nad światowym ludobójstwem XX i XXI w.

prelekcja nt. kompleksu jot

źródło:
http://piotrbein.wordpress.com i http://grypa666.wordpress.com

171 myśli w temacie “KOMPLEKS WŁADZY JUDEOCENTRYCZNEJ ZAKULISOWO REALIZUJE SWOJE PLANY!

 1. Wartościowy tekst napisany przez Matkę Polkę. Admin

  Źródło: http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/02/08/zydowskie-podmianki-matka-polka/

  Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania (dwie amerykanki – come and hear). Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

  Żydzi to bardzo stara GILDA ZŁODZIEJSKA, skodyfikowana jeszcze przez Talmud, a potem przez Mojżesza Majmonidesa, z wypracowanymi przez lata i wieki metodami oszustwa, kłamstwa, kradzieży, rozboju i morderstwa.

  Powyższy artykuł to rzecz o żydowskich PODMIANKACH.

  Żyd nie jest rasą. Czy bialy rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny z Etiopii itd.to ta sama rasa

  BARACK OBAMA obecny prezydent USA – sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela. Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

  Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun. Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu.
  Michelle Obama z domu Robinson, żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Matka rabina Funnye, Verdelle Robinson Funnye i dziadek Michelle Obamy, Fresier Robinson to rodzeństwo siostra I brat. Kto nie wierzy niech poczyta żydowskie pisemko internetowe
  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family

  http://www.forward.com/articles/14121/
  http://www.forward.com/articles/14148

  Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
  Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

  Żydzi to również NIE –Semici – to mieszanka rasowa Hunów, czyli Mongołów, Słowian i Turków.
  Jeśli mówić o etniczności i pochodzeniu to Ojczyzną Żydów jest Mongolia.

  Sama religia żydow zawiera wewnętrzną sprzeczność – Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.

  Patrzą bezczelnie prosto w oczy hipnotyzują i oszukują. Z biegiem czasu przyjmuje to formy coraz bardziej wyrafinowane. Żydostwo to konwencja mentalna, mentalność przestępcza, wirtualna rzeczywistość, a więc rzeczywistość, która nie istnieje.

  ŻYDOW NIE MA, nie istnieją jako rasa, nie istnieją jako religia, nie istnieją jako naród , czy grupa etniczna.
  Nie są semitami , tak chętnie używana przez nich wirtualna broń antysemityzmu nie ma najmniejszego sensu.

  A jednak zajmujemy się Żydami i o nich piszemy. Jest tak dlatego, że Żydzi to jedna wielka PODMIANKA i zła definicja narzucona przez Żydów. To Żydzi twierdzą , że są rasą , religią narodem , semitami. Żyd to definicja żydowska narzucona gojom, jako prawdziwa, a prawdziwą definicją nie jest.

  Musimy się tym zajmować, bo musimy się bronić przed złodziejstwem, ubezwłasnowolnieniem, kłamstwem, oszustwem, rozbojem, odbieraniem wolności i własności. I dlatego posługujemy się żydowską definicją Żyda, bo własnej precyzyjnej definicji nie mamy. Owszem mamy definicje obszerne i opisowe, jako literature krytyczna wobec zjawiska zwanego żydostwem.

  Żyd staje się wtedy Żydem, jeśli należy do organizacji żydowskiej kierowanej przez tak zwanych rabinów, przywódców religijnych, a tak naprawdę hersztów gangsterskich i ideologów, a zarazem policji wewnętrznej tej przestępczej mafii. Żydostwo to system totalitarny przywilejów i strachu. Tak dobrze to ilustruje słowa Żyda Lenina , ” Jesteś z nami lub przeciwko nam”.

  Z żydostwem jest bardzo trudno walczyć, bo to mieszanina prawdy i kłamstwa i narzucanej interpretacji.

  Tzw. Żydzi opanowali media i kształtują opinie publiczną i narzucają swoje interpretacje i definicje.

  Ta Gilda Złodziejska opanowała z biegiem czasu główne pozycje społeczne – bankowość i finanse, media i propagandę , rządy i instytucje życia publicznego. Kiedyś było inaczej. Żyd był izolowany od zdrowej tkanki społecznej (w istocie sam zamykał się w obozach warownych zwanych gettami). Z biegiem czasu, w skomplikowanym procesie historycznym, poprzez kolejne wojny, rewolucje i reformy, poprzez eksterminacje i eliminacje byłych właścicieli ukradli i przywłaszczyli sobie cały dorobek Cywilizacji Chrześcijańskiej i więcej.

  Religia holokaustu to ważna żydowska Podmianka. Głównymi sprawcami holokaustu byli sami Żydzi; Poczynając od Chaima Weizmana , rzeczywistego organizatora holokaustu, późniejszego prezydenta Izraela poprzez miliardera Sorosa, kolaboranta nazistów, który konfiskował mienie żydowski dla Niemców, a ostatnio otrzymał nagrodę Globalista Roku w Kanadzie, Szymona Wiesentala współpracownika Gestapo przy wyłapywaniu Żydów, a późniejszego założyciela Centrum ścigania Nazistów, Adolfa Eichmana , żydowskiego mordercy Żydów, czy tez miliardera Reichmana następnego Austrowęgierskiego Żyda, który prał nazistowskie pieniądze w Maroku, a jego żona wysyłała niejadalną czekoladę jako pomoc dla Żydów, mordowanych przez niemieckich nazistów w obozach koncentracyjnych. Policjant żydowski w warszawskim gettcie potrafił odprowadzić do „transportu śmierci” własną matkę i siostrę, aby spełnić wymagane przez Niemców dzienne kwoty wyłapanych Żydów.

  Zachęcam czytelników tego tekstu do krytycznych uwag i twórczego rozwinięcia tematu. Warto spędzić trochę czasu, zapoznać się z sygnalizowaną problematyką wczytać się dokladnie w podane niżej linki.

  Sprawa tożsamości tzw. Żydów ma bardzo istotne i podstawowe znaczenie. Odebranie tożsamości Żydom tzn ich własnej definicji – że są rasa, religią, grupa narodowa, semitami stwarza kompletnie inna sytuacje – stawia tzw. Żyda nagiego pod pręgierzem opinii publicznej wyłącznie jako przestepcę, złodzieja i zbrodniarza.

  Począwszy od połowy wieku XIX przez cały wiek XX i obecnie tzw. Żydzi (przestępczość zorganizowana czyli mafia) dokonali zamachu na cywilizacje chrześcijańska, porządek publiczny , dobra materialne, dorobek kulturalny … Ostatnio obserwujemy niesamowita wręcz Agresje na wartości duchowe i religijne Polski, Polaków, narodów świata i Europy zamach na kościół Katolicki. Na wypieranie całej cywilizacji chrześcijańskiej i wywłaszczanie z jej dorobku i uzurpacje i poszywanie się pod kościół chrystusowy pod płaszczykiem Judeo chrześcijaństwa. Coś takiego jak Judeo chrześcijaństwo to następny oksymoron.

  To jedna z ważniejszych podmianek żydowskich. Bezczelny Żyd chce, aby pobożni Goje chodzili do kościoła chrystusowego i wyznawali Szatana, bo Żydzi już ukradli kościół chrystusowy i zamienili go na synagogę Szatana. Najlepszym tego dowodem, jakże znamiennym jest obchodzenie dnia Judaizmu w Kościele katolickim. Skandal i absurd.

  Jednym z większych sukcesów hasbary, czyli propagandy żydowskiej jest niedopuszczenie do zaistnienia w przestrzeni publicznej dyskusji nad najistotniejszymi problemami i sprawami Polski i Polakow i zastąpienie ich tematami zastępczymi.

  Takim jednym z najistotniejszych tematów jest sprawa tożsamości żydowskiej; Żydzi boja się tego tematu jak diabeł święconej wody. Bo cóż z żydostwa pozostanie po odjęciu rasowości, religijności, narodowości, po odebraniu pały antysemityzmu? Żyd stanie nagi przed opinia publiczną z przysłowiowym fiutem w garści, jako przestępca w obliczu istniejącego prawa i to w dodatku, jako niepoprawny recydywista.

  Być może sprawa żydowska nie jest w ogóle sprawa najistotniejszą. Być może żydostwo to kamuflaż dla wielu bardziej istotnych spraw i sił dążących do zniewolenia i podporządkowania sobie społeczeństw i narodów świata – iluminanci, masoneria , krzyżactwo i prusactwo .

  http://www.come-and-hear.com/dilling/p_chapt04.html
  http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson
  http://www.come-and-hear.com/dilling/dcontents.html#foreword – TALMUD

  THE JEWISH RELIGIONIts Influence Today – Elizabeth Dilling
  Formerly Titled THE PLOT AGAINST CHRISTIANITY

  http://biblebelievers.org.au/factindx.htm#III „Am I therefore become your enemy, because I tell you the truth?” Galatians 4:16.
  „FACTS ARE FACTS”
  , When the word „Jew” was first introduced into the English language in the 18th century its one and only implication, inference and innuendo was „Judean.” However during the 18th, 19th and 20th centuries a well-organized and well-financed international „pressure group” created a so-called „secondary meaning” for the word „Jew” among the English-speaking peoples of the world. This so-called „secondary meaning” for the word „Jew” bears no relation whatsoever to the 18th century original connotation of the word „Jew”. It is a misrepresentation.
  The „secondary meaning” of the word „Jew” today bears as little relation to its original and correct meaning as the „secondary meaning” today for the word „camel” bears to the original and correct meaning of the word „camel”, or the „secondary meaning” today for the word „ivory” bears to the original and correct meaning of the word „ivory”. The „secondary meaning” today for the word „camel” is a cigarette by that name but its original and correct meaning is a desert animal by that ancient name. The „secondary meaning” of the word „ivory” today is a piece of soap but its original and correct meaning is the tusk off a male elephant.

  Kiedy i Jak Wymyślono Żydów?
  („Matai ve’ech humtza ha’am hayehudi?”)

  Wywiad prof. Sand dla Haaretz (nieautoryzowane tlumaczenie)
  http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4813

  Szlomo Sand i wstrząs dla narodowej mitologii Izraela

  Książka Szlomo Sanda profesora historii uniwersytetu w Tel Awiwie, która wywołała szok w Izraelu

  W swojej książce Szlomo Sand udowadnia, że

  *Nie było żadnego Wygnania Żydów – a wiec nie może być Powrotu

  *Żydzi nie zostali ROZPROSZENI ani WYGNANI

  *Tzw Żydzi nie pochodzą z Judei

  *Rdzennymi, etnicznymi Żydami są Palestyńczycy

  *Cała ideologia powrotu jest koncepcja syjonistyczna i nieprawdziwa

  *Racja istnienia Państwa Izrael jest bezpodstawna.

  *Pojawienie się Żydów odbyło się nie przez rozproszenie fizyczne ludzi i migracje, ale przez rozprzestrzenianie się judaizmu i chrześcijaństwa nawracania – konwersji. W początkach istnienia Chrześcijaństwa i Judaizmu – początkowo nawróceni na Judaizm stawali się koniec końców chrześcijanami – CZY JUDAIZM JEST RELIGIĄ?

  *KONWERSJA jest przyczyna pojawienia się Żydów, a nie WYGNANIE

  *Krytycznym faktem dla wzrostu populacji Żydów była Konwersja królestwa CHAZARÓW – (potomków Hunów, Mongołów i Turków) -Żydzi Wschodnioeuropejscy to mieszanka Chazarów i Słowian – stanowią ok.90% Tzw. Żydostwa – ŻYDZI NIE SĄ SEMITAMI

  *ŻYDZI NIE SĄ RASA – są mieszanką wielu grup etnicznych

  *Żydzi nie są Narodem – i nie sa na pewno Narodem Wybranym

  *Żydzi nie maja żadnego uzasadnienia, aby rościć sobie prawo do Palestyny

  Ogólna bezpośrednia konkluzja z lektury książki – Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród – a więc kim są Żydzi?

  Svali: Kobieta wychowana wśród satanistycznych Żydów

  http://alexirin.wordpress.com/2011/01/29/6117

  Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje, na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje, która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”. Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu, jakie szykują nam Illuminati.

  Ale dla dobra spójności tego artykułu skoncentrujmy się na tzw. Żydach w zrozumieniu ich wlasnej definicji

  Warto prześledzić w krótkim zarysie te ŻYDOWSKIE PODMIANKI

  SYJONIZM SPLUGAWIŁ KILKA PODSTAWOWYCH POJĘĆ

  • Religie – chrześcijańską i żydowską

  • Pieniądz – jego funkcje społeczną i prawa i wartość. Przejął centralny system bankowy

  • Ruch robotniczy i dążenie do sprawiedliwości społecznej – Komunizm, Solidarność w Polsce

  • Kapitalizm – niszcząc klasę średnia zmieniając w monopol żydowskich korporacji

  • Prawo – prawo jednostki i narodu

  • Moralność – zastępując prawa naturalne i boskie Sodoma i Gomora

  *Miała być druga Japonia, druga Irlandia, a tymczasem Polska, jako kraj spada poniżej Kamerunu. Solidarność – miało być inaczej

  *Wielkość Polski, patriotyzm, duma narodowa – jest ustawicznie pomijana i eliminowana z przestrzeni informacji i dyskusji publicznej strącana w niebyt. To Żyd Fejgin ubecki oprawca powiedział kiedyś, że *trzeba odebrać Polakom ich dumę*. I odbierali torturami, uwiezieniami, zsyłkami, opresjami prześladowaniami.

  *Dwie siły niszczące Polskę – Żydzi i Prusy /Krzyżacy, masoneria – kto jest większym wrogiem Polski

  O odradzaniu się Militaryzmu Pruskiego, kontynuacji Krzyżactwa, odpowiedzialnego za Rozbiory Polski, za kilka wojen Europejskich i dwie ostatnie wojny światowe, a na dzień dzisiejszy za ponowny upadek gospodarczy i praktyczne przejecie ziem polskich, wykup przemysłu wszystko to pod auspicjami i przykrywką Unii Europejskiej. Kto jest komu podporządkowany?
  Za rozbiory winne Prusy największy wróg polski co jest historycznie oczywiste i udowodnione jednak cała propaganda nastawiona jest na zal do Rosji za rozbiory a przeciez Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego zona to Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II.

  RAPORT Nr1 DOTYCZĄCY

  Agresji Republiki Federalnej Niemiec przeciwko Polsce na przełomie XX i XXI wieku

  Całość Raportu na:

  O umowie poczdamskiej i powojennym porzadku prawnym w Europie, który za wszelka cene cha zmienic Niemcy

  http://infonurt2.com/index.php?mod=article&cat=Świat&article=97
  http://infonurt2.com/index.php?mod=article&cat=DARIUSZ%20RATAJCZAK&article=97

  Stowarzyszenie Ofiar Wojny Roszczenia polskie od Niemiec

  http://polskapolityka.com/archiwum/sow/wydawnictwa_statutowe/page_01.htm
  http://polskapolityka.com/archiwum/sow/bank/qpozew.htm – WZÓR POZWU Z UZASADNIENIAMI artykułami prawa polskiego i międzynarodowego, wymienione wszystkie akty prawne uzasadniające te roszczenia.

  Roszczenia niemieckie, a roszczenia polskie. Czy Niemcy maja jakiekolwiek podstawy do roszczeń. Niemcy to nie Prusy. Zapomniana Ustawa Poczdamska – porządek prawny w Europie. Pogarda dla 60 mln ofiar II wś

  *Rosja – czy rzeczywiście jest wrogiem. Zrywy narodowowyzwoleńcze zawsze przeciw Rosji, zawsze z inspiracji Prus, zawsze napuszczani przez Żydów, zawsze tracili Polacy, a zyskiwały Prusacy i Żydzi. Żywioł polski zsyłany był na Syberie, a miejsce wypartego żywiołu Polskiego zajmował żywioł pruski i żydowski. Rozbiory całkowicie dziełem Prus

  Piłsudski –agent pruski; wysłany przez Prusy po przegranej I wś do kontroli sytuacji w Polsce, podobnie jak inny agent żydowski Lenin do Rosji, w celu wywołania rewolucji bolszewickiej. Pilsudski to Żyd i mason; zamach majowy finansowała masoneria brytyjska. Winny zostawienia Polski bezbronnej na pastwę Hitlera. Uważany i lansowany przez współczesnych Żydów za wyzwoliciela i zbawiciela Polski. To ci dopiero żydowska podmianka.

  Na dzień dzisiejszy mamy Tuska agenta niemieckiego, którego kampanie wyborczą na premiera Polski sponsorowały państwowe niemieckie fundacje, który dostał za wzorowe robienie Polski i Polaków w wielka rurę niemiecka nagrodę Karola Wielkiego. Rodzina Tuska po kądzieli i po mieczu to rodzina Żydów niemieckich którzy podpisali volksliste i splamiła się kolaboracją ze zbrodniczą, nazistowską Trzecia Rzeszą niemiecką.

  Zbrodnia zdrady stanu volksdeutscha Tuska?

  Czy Donald Tusk napierając na szybka ratyfikacje Traktatu popełnia zbrodnie zdrady stanu? Pytanie jest o tyle ważne, iż premier RP jest ludowym Niemcem, którego niemalże wszyscy przodkowie kolaborowali z okupantem hitlerowskim.

  Transformacja ustrojowa – i wyprzedaż Polski. Wyciek miliardów z Polski. Kto jest właścicielem kont w zachodnich bankach ? Postulat nacjonalizacji wszystkich banków i zastąpienia jednym i tyko jednym bankiem państwowym z wieloma oddziałami w każdym zakątku Polski

  Inwestorzy zagraniczni – kto za nimi stoi

  Macierewicz , Kaczyński i PiS, media o.Rydzyka. Czy o. Rydzyk służy Żydom czy Krzyżakom – czy służy pacyfikacji i zagospodarowywaniu narodowego elektoratu. Czy to rzeczywiście narodowcy?
  Macierewicz i Kaczyński byli założycielami KOR-u, tej najbardziej wrednej post stalinowskiej i żydowskiej formacji politycznej, która z zachodnimi trockistowskimi kahałami rozpoczęła i doprowadziła do rabunkowej wyprzedaży gospodarki Polski. Media o. Rydzyka głoszącym ewangelie i hasła narodowe, tym niemniej są za Unia Europejską, a wiec za lucyferycznymi i antychrześcijańskimi strukturami zła, popierają KOR-owski i zażydzony PiS. Ale gdziez tam liberalnym zakłamanych mediom państwowych i prywatnych do mediow o. Rydzyka. W tych wydawaloby się państwowych i licencjonowanych przez państwo. Powiny być za Polska i narodem, a sa antypolskie i antynarodowe , to tu ci dopiero żydowska Podmianka.

  Przykład w jaki sposób Macierewicz/ Singer manipuluje – i sprawa RKN-u.

  Anatomia przekrętu Macierewicza.

  http://suwerennosc.blogspot.com/2010_02_26_archive.html

  Blog Rachowskiego byłego przewodniczącego Komisji Rewizyjnej RKN, autora założeń programowych i statutu RKN-u, Dość stary tekst z 2001 r., ale dobrze ilustrujący, jak subtelnie Polacy są robieni w balona.
  Wystarczyło zmienić kilka słów w statucie i założeniach programowych, aby Polacy zamiast być uwłaszczeni zostali wywłaszczeni. Diabeł tkwi w szczegółach.

  Gross – przykład żydowskiego prowokatora. Pisze bzdury, ale dzięki temu SPRAWA ŻYDOWSKA jest na WIERZCHOŁKU i absorbuje uwagę opinii publicznej. I dzięki temu Żydzi w ogóle istnieją. Przeciwstawiać się trzeba ukazując Żydów, jako faktycznych sprawców tego mordu na swoich braciach i siostrach w wierze. To brzmi jak absurd i paradoks, ale Żydzi są największymi antysemitami i faktycznymi sprawcami holokaustu

  Unia Europejska. Unia czy Rzesza. Polska powina mieć Roszczenia a tymczasem roszczenia terytorialne maja Niemcy i realizuja je poprzez korupcje zydow z Polski. To ci dopiero żydowska Podmianka
  Planowy rozbiór Polski – cytaty ze zjazdow ziomkostw niemieckich

  Rzeczpospolita z lutego 1993 (1/46)

  W grudniu 1990 w budynku Związku Wypędzonych w Bonn odbyła się tajna narada poświecona metoda walki o odzyskanie ziem, które po roku 1945 sa w posiadaniu Polski Czechosłowacji i ZSRR w naradzie Bral udział wysokiej rangi urzednik kanclerza Kohla i przedstawiciele MSW I MSZ RFN-u. Ustalono wówczas, że Niemcy zastosują w Polsce dwa warianty tzw. Friedensplan (pokojowy) i Kriegsplan (wojenny), aby odzyskać stracone na rzecz Polski ziemie w ciągu 10-15 lat. Przyjęto tam, ze razem z realizacja pokojowego sposobu ponownej kolonizacji, będą przygotowane i tworzone tajne struktury na naszych Ziemiach zachodnich „Schlesischrebellion” – Bunt Śląski

  Pokojowy plan Niemców polega na tym, aby powiązać Polskę z gospodarka RFN układami, ale takimi gdzie prawo wyłącznego decydowania będą mieli Niemcy. Trzeba stworzyć 6-7 tysięcy małych firm gdzie dyrekcja i kadra kierownicza będzie w rekach niemieckich. Ludzie ci będą oswajali się z nowymi warunkami i przygotowywali zakłady, aby w przyszłości polskie zakłady zastąpic wyłącznie Niemcami.

  Należy korumpować polskich prominentow tak politycznych jak i ekonomicznych popierac finansowo polskie media przychylne Niemcom i popularyzować tzw”niemiecką bramę do Europy. (.) Trzeba postępowac ostrożnie i inwestować w Polsce poprzez inne firmy zachodnie USA, Francji, Austrii, które sa powiazane z Niemcami.

  Kanclerz Niemiec Schroeder na Zjeździe wypędzonych w Berlinie 2001

  „Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce. Zawierzcie mej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie Landy, w ten sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali wreszcie Europejczykami”

  Były aż dwie uchwały sejmu z czerwca 1990 i września 2004 zobowiązujące Rząd Polski do wyegzekwowania roszczeń i reparacji wojennych dla Polski od Niemiec. ŻADEN Rząd Polski ani prezydent Polski tego nie zrealizowali . Odszkodowania dostali i wyegzekwowało wiele państw europejskich, ale nie POLSKA.

  To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA

  Republika Federalna Niemiec zawarła porozumienia odszkodowawcze z wieloma państwami Europy i Izraelem. Na mocy tych traktatów Republika Federalna Niemiec dokonała następnie wypłat odszkodowań wojennych, a sumy największej Izraelowi, państwu które powstało w 1948 roku – nie istniało więc przed i podczas drugiej wojny światowej (1939 – 1945), i z tego prostego względu nie mogło być stroną w konflikcie zbrojnym, nazwanym drugą wojną światową. Tym sposobem, Izrael dokonał bardzo brzemiennego w skutki prawne precedensu w stosunkach międzynarodowych. Tym sposobem, Izrael złamał jedną z najbardziej podstawowych zasad stosunków międzynarodowych. W wyniku tego faktu dokonanego, Izrael podjął ogromne sumy odszkodowań, należne ofiarom pochodzenia żydowskiego – ofiarom, które nie były obywatelami Izraela w czasie, gdy popełniano na nich zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.

  *Podejrzenie o korupcje całych klas Politycznych w Polsce przez Niemcy.

  Czyżby odrodzenie Militaryzmu Pruskiego? Co na to Alianci i sprzymierzeńcy z drugiej wojny światowej.

  Czyżby pogarda dla 60 mln ofiar drugiej wojny światowej. Jak to wyjaśnia rządy byłych państw sprzymierzonych swoim własnym obywatelom i wyborcom? Postulat publicznej dyskusji na ten temat we wszystkich krajach sprzymierzonych.

  *Unia Europejska – przestała istnieć, jako twór prawny po referendach nt. Konstytucji we Francji i Holandii.
  Również pierwsze referendum w Irlandii nad Traktatem Reformującym czyli Traktatem Lizbońskim powinno być ważne i już to powinno trzecim i ostatecznym powodem rozpadu UE i strącenia jej w Niebyt. Również zablokowanie referendów w pozostałych krajach jest takim samym dobrym powodem unicestwienia UE.

  Nadto uznanie UE przez parlamenty narodowe powinno zainicjować śledztwo z podejrzenia o korupcje na wielka skalę. Wysokie zarobki funkcjonariuszy, urzędników i komisarzy żydowskich Unii Europejskiej jest najlepszym dowodem tej korupcji.

  *Transformacja i wyprzedaż polski. . I znowu ŻYDOWSKA PODMIANKA
  Trzeba na to spojrzeć jak na typowy przekręt żydowski.
  Na zachodzie, aby uniknąć podatków od spadku ogłasza się bankructwo i licytacje dla ograniczonej liczby uczestników. Z reguły spadkobierca wygrywa taka licytacje i otrzymuje w ten sposób spadek bez podatku albo za cenę np. 10 procent wartości. Należy tak właśnie spojrzeć na prywatyzacje w Polsce – dobra materialne przejęło następne pokolenie żydowskich właścicieli Polski. Oczywiście stoi to w sprzeczności z obowiązującym prawem. Wszyscy myśleli, że Solidarność to był spontaniczny ruch robotniczy, a przemiany były demokratyczne. Koszerne służby specjalne wojskowe i prywatne przejęły gospodarkę oddając na chwile politykę koncesjonowanej przez siebie tzw. Opozycji Demokratycznej z Michnikiem, Kaczyńskim, Wałęsą i Kwaśniewskim , żeby wymienić tylko kilku bardziej znanych Żydów. Kto dziś wierzy, że fala strajków na wybrzeżu rozlała się, bo stoczniowcy roznieśli bunt i latali na czarodziejskich styropianach. Według relacji świadków po dwutygodniowym strajku stoczniowcy dostali podwyżki ok. 2500 zl miesięcznie , zdążyli już opić sprawę, tymczasem pojawił się sam dyrektor naczelny stoczni w towarzystwie Bolka Wałęsy i nakazał stoczniowca strajkować dalej

  *Transformacja ustrojowa – i wyprzedaż Polski. Wyciek miliardów z Polski. Kto jest właścicielem kont w zachodnich bankach ?
  Postulat nacjonalizacji wszystkich banków i zastąpienia jednym i tyko jednym bankiem państwowym z wieloma oddziałami w każdym zakątku Polski. Emisja pieniądza w Polsce należy konstytucyjnie i wyłącznie do NBP a nie do zagranicznych banków.
  Bank w istocie nie ma kapitału pożyczając kredyt. Bank emituje pieniądz z powietrza, w zastaw za podpis i zobowiązania przyszłych spłat z procentem. Strumień przyszłych spłat kredytu to dla banku to czysty zysk
  System bankowy to ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA.

  *Inwestorzy zagraniczni i banki niemieckie – Ciekawe na czyje konta płynie strumień pieniądza wyprowadzanego z Polski przez banki niemieckie, czyli nowoczesne łupienie Polski i Polaków.
  Kto za tym stoi ? Wyszły Tanki przyszły Banki

  Adam J.Sulkowski: KOMUNISTYCZNE SŁUŻBY SPECJALNE… ….. kontrolujac przeksztalcenia systemowe w Polsce w 1989 roku oraz w latach 1990-ych. …
  http://dziennikarze.zawodowi.pl/index.php/komunistyczne-sluzby-specjalne-a-przeksztalcenia-systemowe-w-polsce-po-1989

  http://piotrbein.wordpress.com/…/komunistyczne-sluzby-specjalne-a- przeksztalcenia-systemowe-w-polsce-po-1989

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com…task

  Zachodnie banki wywożą z Polski miliardy
  To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA

  *Dług publiczny – niby krytyka, ale wmawia się nam , że tak musi być i na to nie ma rady . A gdzie podstawowe definicje pieniądza, podstawowa rola NBP. Pomija się również fakt, kto jest rzeczywistym właścicielem pieniądza, a jest nim naród, który deleguje prawo emisji pieniądza na wybieralny i kontrolowany system przedstawicielski, a wiec Sejm. Po co nam w ogóle MFW i dlaczego się w ogóle wtrąca w wewnętrzne sprawy suwerennego przecież państwa. To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA.

  Za http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/01/19/zachodnie-banki-wywoza-z-polski-milijardy/
  Źródło Tygodnik „Nasza Polska” nr 1/668 z 6.01.2009

  ZADŁUŻENIE POLSKI JEST 35 RAZY WIĘKSZE NIŻ ZA GIERKA
  ZACHODNIE BANKI WYWOŻĄ Z POLSKI MILIARDY
  Oni i ich poprzednicy budowali Polskę po 1918 i 1945 roku.

  1956-1970 rok nadwyżka +3.5mld $ Władysław Gomułka PZPR
  1970-1980 rok zadłużenie 20.7 mld $ Edward Gierek PZPR

  Oni zadłużyli Polskę, która zapłaciła wysoką cenę wejściem do UE

  *1989 rok zadłużenie 35.0 mld $ Gen. Woj. Jaruzelski WRON
  *1995 rok zadłużenie 42.3 mld $ Józef Oleksy SLD
  *2000 rok zadłużenie 69.5 mld $ Jerzy Bużek AWS
  *2003 rok zadłużenie 106.9 mld $ Leszek Miller SLD
  *2005 rok zadłużenie 122.4 mld $ Marek Belka SLD
  *2006 rok zadłużenie 166.8 mld $ Jarosław Kaczyński PIS-
  *2007 rok zadłużenie na III kw. 205.0 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
  *2008 rok zadłużenie około 500.0 mld $ Donald Tusk, PO (kiedyś Unia Wolności).

  Mówił o większym zadłużeniu 750 mld poseł Jacek Kurski w programie Polsatu u Lisa. Oni bronią interesów 2% oligarchów. Naród ich nie interesuje. Knują plany własne – nie polskie…
  Zapytajmy siebie samych? Jak to się stało? W ciągu 21 lat, zdrajcy, okupanci i wrogowie zdołali doprowadzić Polskę do śmiertelnej zapaści substancji materialnej Narodu.

  Wyróżniki tej zapaści:
  * Ponad 20 milionów Polaków żyje poniżej minimum socjalnego
  * Sześć milionów żyje w ubóstwie.
  * Osiem milionów żyje w nędzy.
  * Ponad 2 miliony jest bezrobotnych i pól miliona bezdomnych.

  Taki los zgotowano Narodowi Polskiemu.

  Oni wszyscy już byli i nadal są.
  Wyrzućmy ich na śmietnik historii. Dla Polski nic dobrego nie zrobili. Ponad 8400 polskich strategicznych zakładów zniszczyli. Obcym służyli. Polskę zdradzili. Oni przehandlowali nam Polskę: staliśmy się ofiarą spisku.

  *Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989. Rządził 16 m-cy, przygotował zbrodniczą ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która od 21 lat zabija naród i gospodarkę Polską.
  *Rząd Bieleckiego KLD od 12.01.1991. Rrządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.
  *Rząd Olszewskiego ROP od 23.12.1991. Rządził 6 m-cy i 18 dni. Sprzedał 1 zakład. Zatrzymał prywatyzację. Został odwołany.
  *Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993. Rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.
  *Rząd Pawlaka PSL od 26.10.1993. Rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 strategicznych zakładów.
  *Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995. Rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.
  *Rząd Cimoszewicza SLD 7.02.1996. Rrządził 20 m-cy i 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.
  *Rząd Buzka AWS od 31.10.1997. Rządził 47 m-cy i 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.
  *Rząd Milera SLD od 19.10.2001. Rządził 30 m-cy i 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.
  *Rząd Belki SLD od 2.04.2004. Rządził 17 m-cy i 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.
  *Rzad Marcinkiewicza PIS 31.10.2005. Rządził 8 m-cy i 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów
  *Rząd Kaczyńskiego PIS od 14.07.2006. Rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.
  *Rząd Tuska PO rządzi od 7.11.2007. Sprzedał 724 zakłady. Pozostało jeszcze 16 strategicznych zakładów.

  *Moralność i tradycyjne wartości rodzinne chrześcijańskie zastąpiono akceptacja dla zboczeń, pornografią, Sodoma i Gomorą. Homoseksualizmu uznany był kiedyś za zboczenie i chorobę psychiczna.
  Kiedyś powiedzenie *Ty Żydzie w dupe jebany* uznano by za wyjątkowe chamstwo i ordynarne przekleństwo. A dziś to wyraz miłości i pieszczotliwości, dobrego tonu i fasonu, nadążaniem za duchem czasu, otwartości i tolerancji dla kochających inaczej. Takie czasy, wyjątkowej wulgaryzacji języka i życia publicznego, formowanego przecież przez żydowskie media. To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA. Nota bene zboczenia i pedofila jak najbardziej usprawiedliwione są w Talmudzie. Według Talmudu Żyd może zgwałcić trzyletnia dziewczynkę i mieć stosunek płciowy z np. z kozą.

  *Tajne gremia i tajne organizacje istniejące pod płaszczykiem organizacji dobroczynnych podejmujące decyzje w ukryciu i narzucające całemu społeczeństwu swoje decyzje niezgodne z interesem społecznym.
  Czy decyzje takich tajnych gremiów, a dotyczące całego społeczeństwa można uznać za ważne i prawne stanowiące zaprzeczenie jakiejkolwiek demokracji i systemu przedstawicielskiego, chroniące interesy wyborców. Bo to, co powstaje w ukryciu i niejawnie nie może być obowiązujące.

  *Żaden kontrakt nie jest ważny w sensie prawnym, jeśli nie wyjawi się wszystkich szczegółów kontraktu zainteresowanym stronom. Nie było szczerej debaty publicznej, była zafałszowana informacja, nie było referendum, a wiec zgody większości na tak ważny temat jak sojusz gospodarczy i polityczny, jak kompletna zmiana przepisów prawnych i konstytucji, jak właściwie zmiana całej struktury prawnej władzy itd. itp.…

  Na tle bardzo podejrzanych przemian gospodarczych – a praktycznie bezczelne i hucpiarskie wywłaszczenie narodu i państwa ze strategicznych gałęzi gospodarki z dorobku narodowego. To złodziejstwo i korupcji na wielka skalę. Kryminalne kontrakty z definicji nie maja znaczenia i są nieważne. !!
  To wielka ŻYDOWSKA PODMIANKA. Ale to wszystko oczywiście można cofnąć.

  *Czy można uznać za ważny Traktat Lizboński i inne towarzyszące akty prawne za ważne; bez publicznej dyskusji, w atmosferze zakłamanej propagandy, bez referendum, bez sankcji i przepisów odwołujących wybranego przedstawiciela, który nie reprezentuje głosów swoich wyborców. Bodajże tylko w Szwajcarii istnieje taki przepis odwołania parlamentarzysty z urzędu przedstawicielskiego przez swoich wyborców. Dlaczego takiego przepisu nie ma w Polsce ?

  *Lewicowy a prawicowy – odwrotne niż pierwotne znaczenie słów, Kolejna ŻYDOWSKA PODMIANKA robiąca Polakom wodę z mózgu
  Kiedyś organizacje i programy, ruchy robotnicze, ruchy ludowe i narodowe, dążenie robotników i świata pracy do sprawiedliwości społecznej uznawano za lewicowe. Partie prawicowe to kapitaliści, właściciele i posiadacze, arystokracja. A dziś zupełnie odwrotnie – ruchy narodowe, ruchy sprawiedliwości społecznej uznaje się i nazywa Prawicą, a obecnych nowych biznesmenów, byłych funkcjonariuszy aparatu opresji nazywa się Lewicą, a to przecież czystej wody element prawicowy – władza i kapitał.

  źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/09/zydowskie-podmianki-matka-polka/

  Polubienie

  1. „29 sie 2014

   Inwazja Goga i Magoga

   „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.” (Plan III wojen światowych – list Alberta Pike do Giuseppe Mazziniego)

   „Masom zwiedzionego świata chrześcijańskiego powie się że III wojna światowa na początku Ucisku (Obj. 6:3-8) jest IV wojną światową z połowy czasu Ucisku (Obj. 9:14-16), prawdziwa IV wojna światowa to bitwa Armageddonu (Obj.16:14-16), zaś bitwa Armageddonu jest bitwą z Gogiem i Magogiem (Obj. 20) (…)

   Fałszywi nauczyciele będą mylić III wojnę światową z Obj. 6:3-8 z bitwą Goga i Magoga do której ma dojść tuż po Millenium (Obj. 20) lub IV wojną światową na przełomie Ucisku i Wielkiego Ucisku (Obj. 9:14-16).” (watch.pair.com/new-military)

    

   Komentarz Radtrapa:

   Z tego co pamiętam Biblia opisuje dwie wojny z Gogiem i Magogiem. Jedna jest opisana w Księdze Ezechiela jako wojna Izraela z najeźdźcami z wymienionych przez proroka krajów/terenów, którzy zostaną pokonani nie przez osłabiony Izrael a przez samego Boga, zaś trupy ich żołnierzy będą chowane „przez siedem miesięcy”. Druga to inwazja z „czterech stron świata” przy końcu istnienia Królestwa Tysiącletniego, po której Szatan i jego anioły zostaną ostatecznie zniszczeni w  jeziorze ognia i siarki, do którego tysiąc lat wcześniej wrzucono Bestię i fałszywego proroka (Objawienia 20:7).

   Powyższe ostrzeżenie przed zwiedzeniem chrześcijan, polegającym na myleniu ze sobą poszczególnych wydarzeń z proroctw oraz stworzeniu fałszywego Antychrysta lub nawet antychrystów (patrz Mateusza 24) sugeruje że jednym z takich fałszywych „synów niegodziwości” może być przywódca islamskiej koalicji, Goga i Magoga (Imam Mahdi?). Teoria islamskiego Antychrysta i Bestii=Islamu jest bardzo popularna wśród wielu chrześcijańskich dyspencjonalistów (wideo1) (wideo2)

   Ta islamocentryczna interpretacja ma sporo dziur na których opis przyjdzie jeszcze czas. Należy pamiętać że wielu pro-syjonistycznych chrześcijan, kierujących się zasadą „o Izraelu dobrze albo wcale”, z których wielu ostrzega przed islamskim, papieskim bądź bliżej nieokreślonym, nieżydowskim Antychrystem, jednocześnie przestrzega braci i siostry przed teoriami spiskowymi, wrzucając przy tym do jednego worka historie oparte na faktach oraz teorie niepoważne i niebiblijne.

   Takie działania są oczywiście na rękę ich zborowym nauczycielom interpretującym proroctwa według strategii działania ich denominacji. Te sposoby interpretacji często są bardzo stare (czasami sięgają setki lat wstecz) przez co są niepełne, pozbawione wiedzy i danych o działaniach Synagogi Szatana które wypływają na światło dzienne dopiero dzisiaj, w przededniu Czasów Ostatecznych (Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.” Daniela 12:4 ). Nie oznacza to że ich interpretacje są całkowicie błędne, lecz na pewno mają braki które w końcu możemy uzupełnić.

   Wielu chrześcijan odrzuca możliwość pełnego zbadania znaków czasu, zapominając o poradach św. Pawła dotyczących badania wszystkiego i zachowywania tego co szlachetne, ergo prawdziwe (Tes. 5:21). Wielu zapomina o rzeczy oczywistej: analizowanie czegokolwiek, bez posiadania wszystkich danych, w większości przypadków skutkuje analizą błędną.

   Islam nie jest Bestią opisaną w Księdze Objawienia. Jest jedynie jej narzędziem, pazurem który pomoże Bestii  narzucić swoją władzę światu. Islam sam w sobie, a także jego sekty, dżihadyści i kabalistyczni sufici są tworem tej samej Kabały która przejęła kontrolę nad światem zachodnim i wciąż zwodzi Izrael, podtrzymując go w stanie apostazji która minie dopiero po okresie „procesowania się” Boga z narodem wybranym (Zachariasza 12-13).

   ________________________________________________________________________

   Nadchodząca wojna Goga i Magoga, Inwazja Islamska?

    

   Jennifer Rast, Contender Ministries

   Źródło tłumaczenia: dc198.4shared.com

   Ezechiel 38 i 39 mówi nam o przyszłej inwazji na Izrael przez rozległą koalicję narodów, które go otaczają. Kiedy czytamy tytuły w dzisiejszych gazetach i jesteśmy świadkami konfliktu na Środkowym Wschodzie, nie jest trudno sobie wyobrazić, że ta inwazja przepowiedziana 2600 lat temu mogłaby się wypełnić podczas naszego życia. Ezechiel 36-37 przewiduje zgromadzenie się Żydów w państwie izraelskim, wydarzenie po którym ma nastąpić ta ogromna inwazja. Przez 19 stuleci Żydzi byli rozproszeni po całym świecie, i aż do 14 Maja 1948 roku, nie istniało państwo Izrael które można by zaatakować. Teraz, kiedy państwo izraelskie jest rzeczywistością, scena wydaje się przygotowana do wojny która wprowadzi wielki ucisk i ujawnienie się Antychrysta; wojny która skończy się zniszczeniem wrogów Izraela przez samego Boga i doprowadzi do podpisania traktatu pokojowego z Antychrystem.

   Kiedy czytasz Ezechiela 38 i 39 to powstanie państwa Izrael nie jest jedynym co czyni wypełnienie się tego proroctwa w niedalekiej przyszłości prawdopodobnym. Narody o których Bóg nam mówi, że utworzą koalicję przeciwko Izraelowi, wydają się teraz bardziej, niż być może kiedykolwiek, skłonne utworzyć właśnie taki sojusz. Aby zrozumieć proroctwa Ezechiela dotyczące tej przyszłej inwazji, ważne jest żeby zrozumieć kim będą gracze.

   Jest wiele teorii mówiących o tym kto się przyłączy do tej przyszłej inwazji na Izrael. Zanim wymienię indywidualne narody, wspomnę o kilku bardziej znanych teoriach z jakimi się spotkasz studiując proroctwa z Ezechiela 38.

   Ezechiel 38:1-6 Pan skierował do mnie te słowa: Synu człowieczy, zwróć się ku Gogowi, ku krajowi Magog, wielkiemu księciu kraju Meszek i Tubal, i prorokuj przeciwko niemu, i mów: Tak mówi Pan Bóg: Oto jestem przeciw tobie, Gogu, wielki książę kraju Meszek i Tubal. Zawrócę cię i włożę kółka w twoje szczęki, i wyprowadzę ciebie i całe twoje wojsko, rumaki i jeźdźców, wszystkich w pełnym uzbrojeniu, wielki zastęp z długimi i krótkimi tarczami, wszystkich uzbrojonych w miecze. Są przy nich Persowie, Kuszyci, Libijczycy, wszyscy zbrojni w tarczę i hełm. Gomer i całe jego wojsko, mieszkańcy Togarmy na najdalszej północy i całe jego wojsko, rozliczne ludy są z tobą.

   1. Teoria Królestwa Haszymidów: Narody islamskie wystapią przeciwko Izraelowi jako koalicja pod przewodnictwem albo Iraku, albo Jordanu, albo Turcji. Wróg z północy odnosi się do terenów Syrii, Turcji i Iraku. Te narody islamskie stanowią ziemie zajmowane przez Magog, Gomer, Togarmę, Meszek i Tubal.

   2. Teoria kliki (caucus): Gog i Magog są narodami arabskimi w koalicji z republikami muzułmańskimi byłego Związku Radzieckiego. Ta teoria pomija większą część Rosji i zawiera jedynie południową jej część.

   3. Teoria całej Europy: Gog i Magog są synami Jafeta a więc praojcami ras europejskich. Gog i Magog wskazują więc na całą Europę. Nie jest to popularna teoria i nie udało mi się znaleźć dla niej dużego poparcia.

   4. Teoria rosyjska: Hebrajskie słowo „rosz” w wersie 3 kojarzone jest z Rosją, „Tubal” z Tbilisi lub Tobolskiem i „Meszek” z Moskwą, tak więc Gog i Magog odnosi się do Rosji. Jest to jeden z najpopularniejszych poglądów i opiera się na różnych interpretacjach hebrajskiego słowa Rosz (użytego jako rzeczownik a nie przymiotnik), podobieństwach w wymowie słów, i greckiemu tłumaczeniu słowa Rosz odnoszącemu się do plemienia zamieszkującego na terenach dzisiejszej Rosji.

   5. Teoria indo-europejska: Gog i Magog zawierają narody pochodzące od Jafeta: Rosję, Kaukaz (Turcja), Irak i republiki islamskie Azji Środkowej. Koalicja zawiązuje się pomiędzy narodami arabskimi, republikami muzułmańskimi, Gruzją, południową Rosją i rejonem Morza Czarnego.

   Są to niektóre z teorii jakie znajdziesz jeśli przestudiujesz proroctwa z Ezechiela 38. Możesz również znaleźć interpretacje które są kombinacją powyższych. Ja znajduję więcej dowodów dla wersji indo-europejskiej i teorii kliki.

   Gog&Magog-1

   Posągi Goga i Magoga w Londynie

   Zanim przyjrzymy się bardziej szczegółowo uczestnikom tej inwazji, ważne jest aby zrozumieć, że wojna opisana w Ezechiela 38 nie jest tą samą wojną jaka nastąpi na zakończenie wielkiego ucisku kiedy Jezus powróci aby pokonać Antychrysta i ustanowić swoje tysiącletnie królestwo. Skąd to wiemy? Wojna na zakończenie wielkiego ucisku, znana jako Armageddon, jest wojną światową. Księga Objawienia mówi nam, że wezmą w niej udział wszystkie narody. Wojna opisana w Ezechiela zawiera specyficzne narody które napadną na Izrael. Poza tym Armageddon przypada na apogeum wielkiego ucisku, podczas gdy wojna z Ezechiela następuje o wiele wcześniej.

   Ezechiel 38:1-7 podaje 10 nazw uczestników ataku na Izrael, który nastąpi po zgromadzeniu się Żydów w ich ziemi. Jako pierwszy wspomniany jest kraj Magog. Najpopularniejszym umiejscowieniem dla Magog jest Azja Środkowa. Żydowski historyk Josephus powiedział, „Magog zapoczątkował Magogów, zwanych przez Greków Scytami. Scytowie byli plemieniem koczowniczym zamieszkującym dawne tereny od Azji Środkowej poprzez południową część dawnej Rosji”. Dzisiaj tereny te są zajmowane przez byłe radzieckie republiki Kazachstanu, Kirgistanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu, Tadżykistanu i prawdopodobnie Afganistanu. Wszystkie te narody składające się na Magog mają jedną rzecz wspólną – Islam. Wojskowy Islam rozwija się w tych krajach od czasu upadku Związku Radzieckiego, kiedy Islam nie musiał już być praktykowany w ukryciu. Radykalne ugrupowania islamskie takie jak Islamska Partia Odrodzenia, Islamski Ruch Uzbekistanu i Hizb ut-Tahrir al-Islam pracują nad zjednoczeniem państw Azji centralnej i ostatecznie całego muzułmańskiego świata. To z tej części świata wyjdzie przywódca który zbierze razem wielką koalicję narodów aby zaatakować Izrael.

   Wers 38:3 Ezechiela jest prawdopodobnie najbardziej omawiany. Są dwa główne spojrzenia na tożsamość narodów o których mówi Bóg w tym wersie. Wymienię tutaj obydwa i pozwolę czytelnikowi zdecydować który brzmi najrozsądniej.

   Rosz jako Rosja

   Niektóre wersje Biblii tłumaczą hebrajskie słowo „rosz” w wersie 3 jako rzeczownik odnoszący się do miejsca w Rosji. Najmniej wiarygodną podstawą dla tego poglądu jest to, że Rosz brzmi jak współczesna nazwa Rosja i Meszek brzmi jak Moskwa. W takim tłumaczeniu uważa się Rosz za nazwę własną. Grecki przekład tłumaczy Rosz jako nazwa własna Ros. Ponieważ starożytni Sarmaci znani byli jako Ras, Raszu i Rus i zamieszkiwali Rasapu które znajduje się teraz w południowej Rosji, niektórzy uważają, że ten wers wskazuje na Rosję jako księcia Rosz. Inne poparcie dla tego poglądu jest w wersach 6 i 15 które mówią, że atak nastąpi z najdalszej północy, a Rosja jest najdalej.

   Rosz jako główny dowódca

   Inne wersje Biblii tłumaczą „rosz” jako przymiotnik. Argument za tym jest taki, że w tekście masoreckim słowa „główny książę” noszą akcent Tiphha i Zaqeph-gadol. Tiphha pojawia się pod spółgłoską resz w hebrajskim słowie „rosz”; zaqeph-gadol umiejscowione jest u góry spółgłoski szin w słowie „nisz”. Tiphha po prawej stronie, pod pierwszą spółgłoską słowa „rosz”, lub dowódca, ma charakter przyimka i nie akcentuje sylaby. Słowo „nisz”, lub książę, posiada akcent zaqeph-gadol który jest rozłączający i wskazuje pauzę. Więc wers trzeci powinien raczej brzmieć:

   „Oto jestem przeciwko tobie, Gogu książę, {pauza} główny dowódco Meszek i Tubal”

   Niż:

   „Oto jestem przeciwko tobie, Gogu, książę Rosz, Meszek i Tubal”

   Tutaj „rosz” jest tłumaczone jako główny lub dowódca tak jak 423 razy w Starym Testamencie.

   W skrócie, jesli uważasz, że „rosz” powinno być tłumaczone jako nazwa własna, interpretacja wskazująca Rosję jako część tej koalicji może ci się wydać bardziej rozsądna. Jeśli uważasz, że powinien to być przymiotnik, to zajmujesz się tylko tym kim są Meszek i Tubal. Ja mam pewien problem z teorią „to brzmi jak Rosja” i znajduję tłumaczenie rosz jako przymiotnik bardziej wiarygodne, ale każdy zdecyduje sam.

   Meszek i Tubal w wersach 2 i 6, były imionami 6-tego i 5-tego syna Jafeta, syna Noego (Rodz. 10:2). Ezechiel 27:13 wspomina również Meszek i Tubal jako partnerów handlowych Tyru (współczesny Liban). Jest możliwe, że Meszek i Tubal odnoszą się do starożytnych Moszi/Muszki i Tubalu/Tiberani które zajmowały terytorium wokół i zasadniczo na południu Morza Czarnego i Kaspijskiego w czasach Ezechiela. Dzisiaj kraje te znajdowałyby się w nowoczesnym państwie tureckim, częściowo na terenach południowej Rosji i północnego Iranu. Wszystkie są w większości muzułmańskie.

   Wers 6 dodaje do koalicji Gomer i Bet-Togarmę. „Gomer” był pierwszym synem Jafeta. Gomeryci byli starożytnymi Kimmerami, wypędzonymi w 700 roku przed Chrystusem z południowych stepów Rosji na teren dzisiejszej Turcji. „Togarma”jest 3 synem Gomera a bet na początku nazwy to hebrajskie słowo „dom”lub „miejsce”. W czasach Ezechiela było w Kapadocji (wspólczesna Turcja) miasto znane jako Tegarma, Tagarma, Til-garimmu i Takarama.

   ezek_invaders_mapPrawdopodobieństwo, że cztery z wymienionych w Ezechiela miejsc znajdują się teraz w Turcji sprawia, że jest to dość mocny argument na to, że Turcja jest uczestnikiem inwazji na Izrael. Bieżące wydarzenia w tym kraju również dodają temu poglądowi wiarygodności. Od rozpadu Związku radzieckiegoTurcja wdarła się do Azji centralnej (Magog). Jest też połączona z centralną Azją zarówno etnicznie jak i lingwistycznie i posiada rosnącą liczbę partii politycznych które popierają opozycję do Izraela, utworzenie Tureckiej Republiki Islamskiej i światowe rządy Islamu.

   Wers 5 dodaje następne 3 nazwy do mieszanki. Bóg mówi nam, że „Persja, Kusz i Put będą z nimi”.

   Z Persją jest dość łatwo. W 539 r. przed Chrystusem Persowie podbili miasto Babilon. Wystarczy, że spojrzysz na mapę starożytnego Imperium Perskiego a zobaczysz, że zajmowało dzisiejszy Iran. W rzeczywistości, Iran był zwany Persją aż do 1935 r. kiedy zmieniono nazwę na Iran i potem na Islamska Republika Iranu w 1979 r. podczas irańskiej rewolucji. Nie jest tajemnicą, że Iran jest głównym wrogiem Izraela i Zachodu, i sprzymierzeńcem Palestyńczyków. Działa on aktywnie aby zmienić politykę innych arabskich krajów w sprawie współpracy z USA i Izraelem. (patrz Iran jest pod kontrolą CIA – przyp. Rad)

   Starożytne królestwo Kusz w czasach Ezechiela zajmowało ziemie na południu Egiptu nad rzeką Nil. Dzisiaj znajduje się tam Sudan. Sudan jest domem dla Narodowego Frontu Islamskiego, jest rządzony przez islamską dyktaturę wojskową, silny sprzymierzeniec Iraku, dom Osamy bin Ladena w latach 1991-1996 i schronienie dla niezliczonych islamskich grup terrorystycznych. Sudan z łatwością dopasowałby się do koalicji jako że już jest bliskim współpracownikiem Iranu, handlując dostawami militarnymi w zamian za przymykanie oka na łamanie prawa na szlakach handlowych Morza Czerwonego.

   Starożytny Put był krajem tuż na zachód od Egiptu, gdzie dzisiaj jest Libia. Libia jest kolejnym sponsorem terroryzmu i otwarcie odmawia uznania prawa Izraela chociażby do istnienia. Kiedy uformuje się koalicja przeciw Izraelowi, nie trzeba będzie prosić Libii dwa razy aby dołączyła.

   Wers 6 dodaje „i rozliczne ludy są z tobą”. Wszystkie wymienione, specyficzne narody są dość odległe od Izraela. Dodając „i rozliczne ludy są z tobą” Bóg mógł wskazać, że te narody położone bliżej Izraela dołączą do Dżihadu. Inne narody które mogłyby dołączyć do koalicji to Irak, Syria, Jordan i Egipt. Wszystkie z nich są państwami islamskimi i żaden nie zawahałby się wesprzeć zniszczenie Izraela gdyby tylko nadażyła się okazja przyłączenia się do tak wielkiej koalicji.

   Poniżej lista narodów wymienionych w ks. Ezechiela jako wrogowie Izraela w czasach ostatecznych:

    

   STAROŻYTNA NAZWA

   WSPÓŁCZESNA NAZWA

   WYJAŚNIENIE

   Rosz

   Rosja lub główny

   Starożytni Sarmaci znani jako Raszu, Rasapu, Ros i Rus

   LUB

   Tłumaczone jako przymiotnik „główny”

   Magog

   Centralna Azja

   Starożytni Scytowie – islamskie, południowe republiki byłego Związku Radzieckiego, z ludnością 60 mln Muzułmanów. Terytoria te mogą zawierać współczesny Afganistan

   Meszek

   Turcja

   Starożytne Muszki i Musku w Cylicji i Kapadocji

   Tubal

   Turcja (także południowa Rosja i Iran)

   Starożytny Tubalu w Kapadocji

   Persia

   Iran

   Nazwa zmieniona z Persji na Iran w 1935 r.

   Etiopia (Kusz)

   Sudan

   Starożytny Kusz, na południe od Egiptu

   Put

   Libia

   Starożytny Put, na zachód od Egiptu

   Gomer

   Turcja

   Starożytni Kimmerowie – od VII do I w. przed Chrystusem w środkowo/zachodniej Anatolii

   Bet-Togarma

   Turcja

   Til-garimmu – pomiędzy starożytnym Karkemisz i Haran (południowa Turcja)

   Rozliczne ludy z tobą

   Inne narody islamskie

   Prawdopodobnie Irak, Syria, Jordan i Egipt

    

   Powody tej wrogiej inwazji na Izrael o jakich mówi nam Bóg są dalszym dowodem na to, że bedzie to islamska inwazja.

   Pierwszy powód jaki Bóg podaje w Ezechiela 38 to żądza najechania żydowskiego kraju i starcia go z powierzchni Ziemi przez koalicję. Gnani nienawiścią do Żydów będą chcieli zniszczyć ich i państwo Izrael. Jest to deklarowany współcześnie cel prawie każdego islamskiego narodu na Środkowym Wschodzie. Jedyne państwa które nie są obecnie w stanie zdeklarowanej wojny z Izraelem to Egipt, Turcja i Jordan, jednak z pewnością ucieszyłyby się z możliwości wyeliminowania Izraela, jeśli tylko znalazłby się chętny przywódca i okazja do uwolnienia Środkowego Wschodu od głównego wroga Islamu.

   Bóg mówi nam, że przyjdą także by ”grabić…i zdobyć wielki łup”. Wiele wersów Koranu zachęca do plądrowania na korzyść Islamu i jest wiele przypadków takiej praktyki wojennej w ciągu historii życia Mohameta. W rzeczywistości, jest to powszechny temat w jego naukach.

   Ta inwazja na Izrael i Żydów będzie faktycznie Dżihadem, ale jednocześnie będzie ostatecznym Dżihadem.

   Ezechiel 38:13 „Seba i Deban i ich kupcy, Tarszysz i wszyscy jego handlarze powiedzą do ciebie: Czy przybyłeś, aby brać łupy i grabić? Czy zebrałeś swoje zastępy, aby unosić srebro i złoto, zabierać bydło i mienie, zdobyć wielki łup?

   W miarę rozwoju tej inwazji jedynie kilka krajów podniesie protest. Nie trudno jest w to uwierzyć kiedy się widzi obojętność jaką większość narodów okazuje ciągle atakowanemu przez terrorystów Izraelowi.

   Specyficzne narody które kwestionują poczynania Goga to „Seba i Deban i ich kupcy, Tarszysz i wszyscy jego handlarze”. Szeba i Dedan nie są trudne do zidentyfikowania. To starożytne nazwy dla dzisiejszej Arabii Saudyjskiej.

   Tarszysz, jak się najczęściej uważa, to starożytny Tartessus lub teren współczesnej Hiszpanii w zachodniej Europie. W czasach Ezechiela, Tarszysz był najdalej wysuniętym na zachód regionem znanego wówczas świata. Odnosząc się do Tarszyszu i wszystkich jego handlarzy, Ezechiel mógł wskazywać,że Europa zachodnia dołączy do Arabii Saudyjskiej w potępieniu tej inwazji. Interesujące jest, że Arabia Saudyjska jest jedynym państwem arabskim które konsekwentnie bierze stronę zachodniej Europy przeciwko radykalnym islamskim elementom na świecie. Monarchowie Arabii Saudyjskiej zazwyczaj współpracują z Zachodem w celu zapewnienia sobie przetrwania i od czasu do czasu sprzeciwiają się nam za kulisami, ale odegraliby na pewno scenę opozycji wobec radykalnego Islamu aby utrzymać poparcie zachodnich rządów. (patrz Arabia Saudyjska jest pod kontrolą  syjonistów oraz ISIS to narzędzie CIA i Saudyjczyków – przyp. Rad)

   Widzieliśmy juz wcześniej podobną koalicję w czasie I wojny w Zatoce Perskiej na początku 1990. USA, zachodnia Europa,Arabia Saudyjska zjednoczyły się przeciwko Irakowi, podczas gdy Rosja, Iran, Sudan, Libia i większość państw Środkowego Wschodu jednoczyły się albo z Irakiem albo przeciwko USA, sprzeciwiając się bezpośrednio lub zachowując neutralność.

   Dobra wiadomość jest taka, że Bóg wygrywa. Bóg Sam wystąpi przeciwko najeźdźcom i zniszczy ich. Wersy 19-20 mówią, że będzie trzęsienie ziemi tak potężne, że zatrzęsie ludźmi na całym świecie. W następującym po nim chaosie, narody zaczną obracać się jeden przeciwko drugiemu. W zamieszaniu, zginie z rąk sprzymierzeńców największa ilość ludzi jaką kiedykolwiek widziano.

   Wers 22 Ezechiela mówi nam, że będą plagi, ulewne deszcze, grad i płonąca siarka. Tak jak Bóg zniszczył Sodomę i Gomorę, tak zniszczy najeźdźców. Po raz kolejny Bóg pokaże wszystkim narodom, że On jest Panem. Udowodni wszystkim, że On jest Świętym Izraelskim.

   Ta wojna przeciwko Izraelowi utoruje drogę wojskowej władzy Antychrysta nad całym światem i jego żądaniom aby cały świat uznał go za Boga. Ponieważ Islam będzie pokonany a chrześcijański kościół zabrany z ziemi, opozycja wobec oddawania czci człowiekowi jako Bogu będzie znacznie zmniejszona. Ci którzy zostaną nie będą mieli armii żeby urządzić protest.

   Jak więc Chrześcijanie powinni zareagować na to proroctwo? W Ezechiela 39:6,7 i 28 Bóg mówi, że ta bitwa wydarzy się w czasach ostatecznych „aby poznali że Ja jestem Pan”. To przesłanie, że Bożym celem jest aby Izrael i inne narody poznały, że On jest Panem powtarza się ponad 60 razy w księdze Ezechiela. Ucząc się o proroctwie i dzieląc się tą wiedzą z innymi, ludzie będą mogli zobaczyć chwałę, majestat i władzę Boga w wypełnianiu Jego boskiego słowa. Znając naszą Biblię i ucząc jej innych, będą mogli zobaczyć, że jest boski Stwórca i ma plan dla nich. Dzięki Jezusowi Chrystusowi i zbawieniu które nam oferuje za darmo, jest zwycięstwo i wieczność wspanialsza niż mogą sobie wyobrazić.

   źródło: http://radtrap.wordpress.com/2014/08/29/inwazja-goga-i-magoga/

   Polubienie

   1. „posted on 10/10/2015, 9:08 am

    Hassidic Rabbi: War of Gog and Magog Already Began in Syria

    Ed-note (Sabba) – Let us make no mistake here: WWIII has indeed already started, and even though it may now be low intensity (depending on where on is located geographically), it will go crescendo until the “big (nuclear) booms”.

    Christian eschatology calls it Armageddon, Islamic eschatology calls it the “Malhama” and describes it best: it is going to be a series of wars which will culminate to a war of such a violence, such butchery the like of which none has ever seen before, so much so that the even “the birds in the sky will fall down.”

    Jewish eschatology speaks of an alliance of the Russians with the Muslims (they identify Magog as being Russia)

    Islamic eschatology also tells us that the Muslims (as in real Muslims, not muslims by culture, or muslims because their names “sound” muslim, or because their parents are muslim or part time muslims: no, Muslims who willingly and thoughtfully chose this Faith and practice it, these Muslims will make an alliance with Orthodox Christians in the end of History and that alliance will lead to… the conquest of Constantinople.

    Interestingly enough, Orthodox eschatology also speaks of a conquest of Constantinople at the end of History. A liberation of Constantinople means Turkey being freed from NATO, it means the Bosphorus being freed from NATO, it means the Russian fleet based in Crimea having full access to the Mediterranean…

    The jews think Syria will fall… True, it will never be as it used to and will never know peace again until a certain time, but Damascus will not fall. In fact, it will become the HQ of the Islamic Resistance to the Anti-Christ and his forces of Darkness.

    So WWIII has already started, as the Syrians, the Ukrainians, the Afghans etc. already know and it is coming soon to a town near you.

    ——————————————————————————————————————

    “Behold, Damascus will cease to be a city and will become a heap of ruins. The cities of Aroer are deserted; they will be for flocks, which will lie down, and none will make them afraid. The fortress will disappear from Ephraim, and the kingdom from Damascus; and the remnant of Syria will be like the glory of the children of Israel, declares the Lord of hosts.” (Isaiah 17:1-14).

    BREAKING ISRAEL NEWS

    An important Hassidic rabbinical leader recently offered a surprising Biblical interpretation of the War of Gog and Magog.

    At the festive meal that concluded the holiday of Simchat Torah earlier this week, Rabbi Sholom Berger, also know as the Mishkolitz Rebbe, spoke about the imminent arrival of the Messiah and the War of Gog and Magog. He revealed a surprising interpretation that challenges the usual understanding of where the war will take place, offering reassuring advice as to what we need to do in these darkened times.

    In his talk, reported by the Hebrew language website Sod 1820, the Mishkolitz Rebbe explained that, contrary to the Biblical sources which describe the War of Gog and Magog as taking place in Israel, the war has already begun and is taking place in Syria.

    “Whoever even tries to seek the truth about what is going on around us understands that God is bringing us towards the revelation of the Kingdom of the Messiah and towards Redemption, and the redeeming of our souls,” he said. “This winter, there will continue to be upheavals in the world and everything will be for the good of Israel!”

    The Mishkolitz Rebbe said that the war in Syria is a form of God’s mercy on the land of Israel and the nation. “My heart tells me that God has mercy on Israel. Despite what the prophets prophesized, that the War of Gog and Magog needs to be inside Jerusalem, God is sweetening the judgment and is making this war happen in Syria,” he stated.

    “The proof of this, as it is brought by the sages of blessed memory (Sifri Numbers Chapter 1), ‘In the future, the gates of Jerusalem will reach Damascus.’ In that case, instead of the war being inside Jerusalem, and the people of Israel suffering as a result, God has extended Jerusalem to include Damascus in order that the enormous war will be there, like we are seeing now.” the Mishkolitz Rebbe explained.

    “Russia has entered into Syria with great strength and even China has announced that they will be doing so also. This will apparently lead to the Third World War with the United States and its allies and to horrifying spilling of blood until they will all be destroyed.”

    The rabbi called on Jews around the world to unite and take heed of God’s commandments. “There remains for us to be united among ourselves and to be wary of internal disputes and to be careful not to speak slander about each other because the Messiah is already here and he hears everything.”

    “It is also important for us to learn Torah with great enthusiasm, as it is written by the Or HaChayim in the portion of Titsaveh, ‘Because Moses does not desire redemption with those who neglect Torah study’”.

    “And soon we will merit seeing miracles and wonders this year when the Messiah is revealed through righteousness and loving-kindness. Amen!”

    The Mishkolitz Rebbe has made headlines before with his revelations. At the end of 2011, he announced that no military strike on Iran was necessary since then Iranian president, Mahmoud Ahmadinejad, who was threatening Israel with nuclear destruction, would soon fall from power. The Rebbe compared Ahmadinejad to the Biblical villain of Haman, whose fall from power was swift and dramatic, as record in the book of Esther.”

    źródło: http://theuglytruth.wordpress.com/2015/10/10/hassidic-rabbi-war-of-gog-and-magog-already-began-in-syria/


    od mg: link do polskiego tłumaczenia powyższego artykułu przez Google translatora: http://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Ftheuglytruth.wordpress.com%2F2015%2F10%2F10%2Fhassidic-rabbi-war-of-gog-and-magog-already-began-in-syria%2F&edit-text=

    Polubienie

 2. „Wielu Chrześcijanom mówi się, że muszą wspierać Izrael i nawet wspierać żydowską władzę w Ameryce, ponieważ „Bóg ma Przymierze z Żydami”
  Tymczasem jest to całkowicie sprzeczne z fundamentalnymi naukami Nowego Testamentu!
  Na pierwszym miejscu, Przymierze omawiane w Starym Testamencie opierało się na konkretnych warunkach. To znaczy, Bóg powiedział, że uhonoruje to Przymierze do tysięcznego pokolenia, ALE, jeżeli nie będą trzymać się Jego poleceń lub Go odrzucą, to Bóg ich zniszczy.
  Tradycyjny i prawidłowy chrześcijański pogląd is taki, że poprzez nienawiść do Jezusa i odrzucenie Go, Syna Bożego, odrzucili oni Boga i zerwali Przymierze. Nowy Testament mówi o tym bardzo jasno!
  Chrześcijaństwo od swoich Narodzin od zawsze utrzymywało, że Żydzi nienawidzili Chrystusa, spowodowali jego Ukrzyżowanie, odrzucili Syna Bożego i odrzucali Go od tamtego czasu. Tym samym, złamali Przymierze z Bogiem. Bóg uczynił NOWE Przymierze dla tych, którzy zaakceptowali Jezusa Chrystusa.
  żydowska, ekstremistyczna potęga była największym wrogiem Jezusa Chrystusa i Chrzescijan przez ostatnie 2000 lat. Prowadzą oni destrukcję naszych chrześcijańskich wartości przez Hollywood i przewodzą każdej degeneracji od porno do aborcji, aby zniszczyć każdą chrześcijańską wartość. Żydowscy ekstremiści prowadzili legalną walkę, aby zakazać modlitw w amerykańskich szkołach, a nawet zakazać Jasełek Świątecznych.
  Nie chodzi tu oczywiście o każdego Żyda, ale o żydowską strukturę władzy, która prowadziła walkę o aborcję, o homoseksualną degenerację i małżeństwa oraz o dechrystianizację Ameryki.
  To tragedia, że niektórzy Chrześcijanie zostali oszukani w myśleniu, że są dobrymi Chrześcijanami poprzez wspieranie tych anty-chrześcijańskich, żydowskich wrogów samego Chrystusa.
  Chrystus mógł powiedzieć, żeby nadstawiać drugi policzek, ale nigdy nie powiedział, żeby wspierać złe czyny! To video dedykuję moim chrześcijańskim przyjaciołom, którzy zasługują na usłyszenie tradycyjnego poglądu na temat judaizmu i żydowskich ekstremistów. Musimy zbudzić naszą chrześcijańską brać, zanim będzie za późno.

  ~ David Duke”

  Polubienie

 3. „Fujiwara
  Kwiecień 8, 2012 @ 8:04 pm

  Małe zastrzeżenie – wyraźnie jest powiedziane że bestia jest KRÓLEM, a więc to osoba pojedyńcza – bestia to antychryst, ze swoim ,, kolegą ” – fałszywym prorokiem.

  Natomiast nierządnica to faktycznie KRK. Sęk w tym, że według każdego kto zajmuje się tym tematem, papież nie ma tam żadnej władzy. Całą władzę przejął czarny papież – generał Jezuitów.

  To jemu podlegają Illuminati, Jezuici, Papiestwo, Syjoniści, Busze, Rostszyldy, Rokefellery, DuPonty, Freemany, Pierre de Sion, Li, masoni, CFR, ADL, B’Nai Brith i inne tegop typu gangi… on sam oczywiści jest kim? ŻYDEM!”

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2012/04/06/nienawidze-religii-ale-kocham-jezusa/#comment-6211

  Polubienie

 4. Bracia, kroczycie tą samą drogą co Kościoły Boże zjednoczone z Chrystusem Jezusem w Judei, ponieważ to samo, co one od Żydów, wyście wycierpieli od waszych współrodaków.
  Żydzi zabili Pana Jezusa, zabijali proroków, także nas prześladowali. W ten sposób czynią to, co nie jest miłe Bogu, a poza tym występują przeciwko wszystkim ludziom.
  Usiłują także przeszkodzić nam w głoszeniu słowa, które [z woli Bożej] ma przynieść zbawienie poganom. W ten sposób dopełniają miary swoich grzechów [których dopuszczali się kiedykolwiek]. Ale już nadciąga na nich ostateczny gniew [Boży].

  1Tes2,14-16 (Biblia Warszawsko-Praska)

  Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i sprzeciwiają się wszystkim ludziom.

  1Tes2,15 (Biblia Tysiąclecia)

  Polubienie

 5. „(…) Ponieważ termin “Żyd” (Jew, Jude) należy się wyłącznie plemieniu Judy, tylko on jest prawdziwym ludem “żydowskim”. Pozostałe plemiona Izraela, nazywając się Żydami, zawłaszczają sobie dziedzictwo nie należące do nich, zwłaszcza że mesjasz miał wywodzić się właśnie z rodu Judy. W Objawieniach 2: 9-10 czytamy o synagodze Szatana: “nazywają się Żydami lecz nimi nie są.” W swojej wiadomości dla kościoła w Smyrnie Jezus mówi o nieżydowskiej synagodze:

  Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana. Nie lękaj się cierpień, które mają przyjść na cię. Oto diabeł wtrąci niektórych z was do więzienia, abyście byli poddani próbie, i będziecie w udręce przez dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci koronę żywota. (…)”

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2012/04/09/tajemnica-wielki-babilon-czesc-1010/

  Polubienie

 6. poniżej kolekcja jeszcze dostępnych (!) na YouTube wiele wyjaśniających wypowiedzi katolickiego księdza, prof. dr hab. Waldemara Chrostowskiego, o daremnych próbach dialogu z wyznawcami judaizmu…

  należy wyraźnie napisać, że wszystkie te wieloletnie próby dialogu okazały się daremne.

  Polubienie

 7. „Ostatnie uaktualnienie: 27 Maja 2012.

  Lucyfer bogiem Judaizmu?

  Źródło artykułu – http://radtrap.wordpress.com/2011/08/07/lucyfer-bogiem-judaizmu/

  Źródło: http://www.henrymakow.com/lucifers_chosen_people.html

  Will Newman, tłumaczenie: Radtrap

  WILL NEWMAN: Żyd, licencjonowany religioznawca, jego krewni związani są z Talmudyzmem, kabałą, B’nai Brith i masonerią.

  W roku 1976, Walter White, Jr., “zaniepokojony patriota,” przeprowadził wywiad z młodym Żydem imieniem Harold Rosenthal, asystentem senatora Javitsa z Nowego Jorku.

  Wywiad z Rosenthalem: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/poznaj-zyda/wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-r-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992-r-wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-r-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992-r/wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-r-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992-r-czesc-druga-ukryta-tyrania/

  W wywiadzie tym, zatytułowanym “Ukryta Tyrania”, arogancki Rosenthal mówił bez skrępowania (co nagrywane było na taśmie) o tym że Żydzi sfabrykowali różne “fałszywe historie mające ukryć ich naturę i chronić ich status i władzę.”

  Rosenthal obala powszechnie akceptowane kłamstwo o tym że “Żydzi są Izraelitami i co za tym idzie są narodem wybranym przez Boga.”

  • Rosenthal: “Większość Żydów tego nie przyzna, ale naszym bogiem jest Lucyfer – tak więc nie kłamałem – jesteśmy jego narodem wybranym. Lucyfer jest bardzo prawdziwy.” (www.macquirelatory.com/Wallace Interview 1967.htm)

  Co jest celem Lucyfera? “Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego” (Izajasza 14:14). Uzurpuje on sobie cześć składaną Bogu (Mateusza 4:9).

  Lucyfer chce zwieść (i zwodzi) cały świat (Objawienia 12:9) przez przedstawienie siebie jako anioła światłości (2 Koryntian 11:4). Idealnie przedstawia to działanie masonerii. Ich motto “czynić dobrych ludzi lepszymi” tworzy dla publiki fałszywy obraz i przesłanie, które powinno raczej brzmieć: “Jak dać się opętać przez demona w 33 łatwych krokach.” Żydowska i masońska religia czci tego samego boga.

  JASNE ŚWIATŁO

  W żydowskiej synagodze jasny płomień reprezentuje ich boga. Hebrajskim słowem określającym Lucyfera jest Hillel (Strong’s Concordance- Konkordancja Stronga #H1966) i oznacza “jasne światło”. Co ciekawe, nazwę tą przyjęła żydowska organizacja studencka. Najważniejszym tekstem kabały jest “Zohar”, co oznacza książke światłości lub splendoru.

  Tzw. żydowska gwiazda (heksagram) jest najpotężniejszym symbolem w okultyzmie i znana jest pod wieloma nazwami – Gwiazda Molocha/Saturna/Chiun/Remphana. Jest to symbol unii mężczyzny i kobiety, ma znaczenie identyczne z masońskim cyrklem i ekierką, które również jest symbolem o sześciu wierzchołkach. Masońska litera “G” reprezentuje akt seksualny. W wielu miejscach litera “G” zastępowana jest w żydowskich gwiazdach przez יהוה

  Hebrajskie חי noszone przez wielu Żydów jako ozdoba na szyi oznacza “życie” (lachaim).

  • Słowo te tłumaczy się dosłownie “żyjąca rzecz” lub “bestia” (H2416); ten symbol jest znakiem Bestii.

  Żydowskie imię boga reprezentuje tetragrammaton יהוה(YHVH) który wymawia się Jahwe lub Jehowa. Znaczenie imienia Boga jest w Biblii podkreślane wielokrotnie.

  Prawdziwe znaczenie imienia Jehowa (Yah-Hovah) w języku hebrajskim:”Yah” (#H3050) oznacza “bóg”. “Hovah” (#H1942) tłumaczy się na “chętnie pożądany, upadły, pragnienie, ruina, klęska, wina, intryga, niegrzeczny, obrzydliwy, perwersyjny, bardzo zły. “

  Jehovah jest synonimem Baala:

  • Baali (#H1180) od ba’al ; mój mistrz; Baali, symboliczne imię Jehowy.

  The Jewish Encyclopedia, Encyklopedia Żydowska (“Adonai and Ba’al”) oznajmia: “Imię Ba’al (..) najwyrazniej jest ekwiwalentem dla Yhwh.”

  • Od czasów Jeremiasza Żydzi zapomnieli prawdziwego imienia Boga i zastąpili je “Baalem” lub “YHVH”.

  Stary Testament wyraźnie zwraca uwagę na kłamliwych proroków i okres gdy to nastąpiło: “Słyszałem to, co mówią prorocy, którzy prorokują fałszywie w moim imieniu: Miałem sen, miałem sen! Dokądże będzie tak w sercu proroków, przepowiadających kłamliwie i przepowiadających złudy swego własnego serca? Zmierzają ku temu, by przez sny swoje, które jeden drugiemu opowiada, poszło w niepamięć moje Imię u mojego ludu, podobnie jak zapomnieli mego Imienia dla Baala ich przodkowie.” (Jeremiasza 23: 25-27)

  • YHVH i Ba’al reprezentują boga seksualnej perwersji i zła, Szatana.

  Żydzi twierdzą że imienia tego (YHVH) nie można wypowiadać głośno, co jest sprzeczne z nakazem samego Boga, nakazem głoszenia jego imienia całemu światu (Wyjścia 9:16). Dlaczego ignorują ten nakaz?

  GŁOSZENIE IMIENIA BOŻEGO

  Judaizm uważa siebie za autorytet w rozumieniu Starego Testamentu; dlaczego więc nie praktykują tego czego nauczają? Ubierają się w czarne szaty, w kolor śmierci, mimo zalecenia Pisma by ubierać się na biało (Koheleta 9:8), odrzucają Chrystusa jako mesjasza (który zapowiadany był przez cały Stary Testament) i odmawiają wymawiania “Imienia Bożego” łamiąc tym samym nakaz Pisma Świętego.

  Nie wymawiając imienia swego boga (YHVH) Żydzi tworzą atmosferę tajemnicy i świętości wokół tego imienia, pobudzając ciekawość ludzi zaintrygowanych jego mocą. Gdy ciekawscy Żydzi i nie-Żydzi widzą tetragrammaton używany podczas rytuałów okultystycznych, dziwią się dlaczego ci magowie wykorzystują mistyczną moc tego imienia.

  Wicca, satanizm, Tarot, katolicyzm, masoneria i kabała używają swej znajomości “świętego imienia boga” jako przynęty do rekrutowania nowych członków kultu. Gdyby nie było ono takie tajemnicze, tym mistycznym kultom zabrakłoby kluczowego narzędzia przy rekrutacji. Nie mogłyby oferować innym zakazanej wiedzy gdyby Żydzi, samozwańczy autorytet w sprawach Boga, wymawiali jego Imię otwarcie.

  Szkoły Tajemnic i sabaty czarownic mają wielki dług wobec Judaizmu który utrzymuje powszechną akceptację znaczenia i sekretności imienia YHWH. Wymawianie jego imienia na głos jest zarezerwowane dla “wybrańców” którzy nauczą się kabały (i zapłacą za to grubą kasę), a dla profanów jest zabronione. Doktryna judaistyczna jest kluczowa dla sprzedawania ludziom okultyzmu jako czegoś praworządnego.

  Szatan jest twórcą zamieszania i występuje pod wieloma imionami. Wielu antycznych, pogańskich bogów było Szatanem lub jego aniołami w innych formach (“Dwa Babilony”, A. Hislop). Żydzi używają wielu fałszywych imion dla Boga w czasie swoich rytuałów, alternatywnych tytułów Szatana i innych potężnych demonów.

  W tym samym duchu magowie i sataniści przyzywają demony. W Biblii Szatana, Żyd Anton LaVey przedstawia szeroką listę “imion piekielnych”, przez których przyzywanie czarownik ma otrzymać nadludzkie możliwości, inteligencje, władzę, umiejętności manipulacji, niezwykłą kreatywność, zamożność i satysfakcję z swej pożądliwości.

  MODLITWA

  Żydowskie modlitwy odprawiane są w Jidysz, kompozytowym języku dalekim od oryginalnego hebrajskiego (A.C. Hitchcock, “The Synagogue of Satan,” 1). Modlitwy we współczesnych synagogach są ukrytymi inwokacjami demonicznymi. Są hipnotycznymi zaklęciami, podobnymi w wymowie do języka enochian używanego w Kościele Szatana.

  Młodzi Żydzi spędzają wiele godzin przygotowując się do Bar Mitzvah (Bar Micwy), innymi słowy wkuwają na pamięć długie pieśni, uczą się przy tym właściwego rytmu i tonacji. Większość z nich, po Bar Micwie nie będzie w stanie przetłumaczyć więcej niż garści słów.

  • Ci młodzi chłopacy i dziewczyny nie mają pojęcia co mówią i do kogo się modlą. Wywołują oni demony o imionach adonai, elohim, el shaddai, zeba’ot, diyenu (Diana).

  Mechaniczne powtarzanie i kiwanie głową pomaga im podczas modłów w osiąganiu stanu transu. Wielka liczba niewierzących Żydów w miejsce religii wybiera coś innego: angażują się w pseudo-religijny kult statusu społecznego i wiedzy.

  Jak pisał Bill Cooper: ” KULT (coś zupełnie innego od NAUKI) wiedzy, technologii i dyscyplin naukowych jest SATANIZMEM w najczystszej formie, a bogiem tej religii jest Lucyfer” (“Behold A Pale Horse,” 70). Judaizm wystawia swoich wiernych na identyczne moce i wpływy jak Kościół Szatana i masoneria.

  KABAŁA

  Założenia kabały i satanizmu są identyczne: odwrócenie ról między Bogiem i Szatanem. Jest to poszukiwanie ukrytej (occult) wiedzy w celu otrzymania podobnych bogu umiejętności, poprzez przyzywanie imion tzw. “bogów”. Są to imiona upadłych aniołów/demonów/mistrzów duchowych, strażników tajemnej wiedzy (Rodzaju 6:4, księga Enocha, księga Jubileuszów). Podczas gdy nie wszyscy Żydzi praktykują kabałę, wszyscy akceptują najwyższe kabalistyczne imię swego boga – YHWH.

  Niesławny kabalista i satanista Aleister Crowley pisał: “Są tu 72 Anioły… imiona ich pochodzą od “Wielkiego Imienia Boga”… Imieniem jest Tetragrammaton: I.H.V.H., znany jako Jehowa. Jest on Najwyższym Władcą… całego wszechświata (Księga Thota, 43). Wiele innych odmian imienia YHVH używanych jest w okultyzmie w odniesieniu do Jahwe czy Jehowa.

  • “Z 54 świętych imion w żydowskiej kabale, najważniejszym jest YHWH” (R. Hathaway “Sacred Name of God? Or Blasphemy,” remnantradio.org/Archives/articles/sacred_name.htm).

  Żydowskie credo, Shema, mówi: “Nasz Pan jest Jeden”. Po co więc przyzywać te inne imiona?

  DEMONOLOGIA

  Sekretem antycznych Egipcjan, oraz ich współczesnych spadkobierców masonów, jest demonologia i przyzywanie demonów dla uzyskania mocy – poprzez diabła, Jehowę. Na pewnym stopniu wtajemniczenia mason “dowiaduje się że diabeł, w przebraniu Jahbuhluna, jest najświętszym Panem – imię Jahbulun (Jahbulon) jest połączeniem imion Jahwe, Baal i Ozyrys. Inwokuje on: Jah-buh-lun, Jah-buh-lun, Jah-buh-lun, Je-hov-ah” (Texe Marrs, Codex Magica, roz. 4). Albert Pike opisuje obszernie kabalistyczne/masońskie znaczenie AHOVAH w swojej książce Morals & Dogma (66, 213, 401, 467, 519).

  SKĄD TE IMIĘ W BIBLII?

  YHVH zostało włączone w tekst Starego Testamentu przez faryzeuszy i innych praktykujących babiloński satanizm (prekursora kabały i talmudyzmu). Dla tych którzy nie wierzą że Talmud jest księgą satanistyczną polecam lekturę przynajmniej niektórych fragmentów, jak np. tego o Chrystusie w piekle, gdzie gotuje się w gównie i nasieniu (Gittin, 56b,57a).

  • Pomiędzy żydowskimi Masoretami a Kościołem katolickim zwarto umowę po roku 1000. Zgodzono się wtedy by imię Boga w hebrajskim Starym Testamencie zamienić na pogańskiego Jahwe/Jehowa poprzez tetragrammaton (remnantradio.org/Archives/articles/sacred_name.htm).

  To wyjaśnia słowa Rosenthala: “Jesteśmy zdumieni głupotą chrześcijan, którzy przyjmują nasze nauki i propagują je jako swoje własne.”

  Henry Ford: “Chrześcijanin nie czyta Biblii inaczej niż przez żydowskie okulary, a co za tym idzie czyta ją zle.” (“Międzynarodowy Żyd” cz. IV, 238).

  PRAWDZIWE IMIĘ BOGA
  Demoniczną pogardę dla ludzkości wykazaną przez lucyferiańskiego Żyda, Harolda Rosenthala, dopełnia zabójcze połączenie: żydowskich rytuałów połączonych z kultem wiedzy i samego siebie. Żydzi jako ludzie, poprzez odrzucenie Boga i/lub akceptację Jehowy, trwają w stanie opisanym w Liście do Rzymian (1: 28-31) “A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe – pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości.”

  Oczywiście, pan Rosenthal był członkiem tzw. elity, jawnie satanistycznej mniejszości wśród narodu żydowskiego. Zwykły Żyd nie wie o tym że bóg jego religii jest w rzeczywistości Szatanem ukrywającym się za mistycznym imieniem. Dla Szatana nie ma różnicy czy wielbiony jest bezpośrednio czy dzięki subtelnym kłamstwom i zwiedzeniu (Rodzaju 3).

  Mądry Salomon pytał: “Kto wstąpił do nieba i zstąpił? Kto zebrał wiatr w swoje garście? Kto wody owinął płaszczem? Kto krańce ziemi utworzył? Jakie jest jego imię? – A jakie syna? Wiadomo ci może?” (Przysłów 30:4). Imieniem Boga jest אהיה AHAYAH, co oznacza JA JESTEM. Jest to imię przekazane Mojżeszowi razem z Prawem.

  (Nieprawda. Mojżesz nie pisał po aramejsku. Uwaga webmastera!)

  Odpowiedział Bóg Mojżeszowi: JESTEM, KTORY JESTEM. I dodał: Tak powiesz synom Izraela: JESTEM posłał mnie do was. Mówił dalej Bóg do Mojżesza: Tak powiesz Izraelitom: JESTEM, Bóg ojców waszych, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba posłał mnie do was. To jest imię moje na wieki i to jest moje zawołanie na najdalsze pokolenia. (Wyjścia 3: 14-15)

  Napisano: 27 Maja 2012
  Ostatnie uaktualnienie: 27 Maja 2012″

  źródło: http://www.proroctwa.com/lucyfer-bogiem-judaizmu.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s