Tu będę publikować swoje wpisy, które zostały w innych miejscach zablokowane

w dyskusji pod tematem http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/11/25/modlitwa-w-intencji-krolowej-pokoju/ ocenzurowano moje wypowiedzi:

1.a – wpis przed ocenzurowaniem:

kiedy zrozumiecie, że to nie żadna „Matka Boża”, ale DEMONY podszywające się pod Marię właśnie w ten sposób zwodzą odciągając jak największą ilość ludzi od wyraźnych wskazań Bożych (!) zapisanych (!) w Biblii…

Jezus powiedział wyraźnie: „Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie.”

kiedy to co powiedział do ludzi Bóg będzie szanowane? Jezus tak bardzo przestrzegał przed zwiedzeniem i z takim wielkim smutkiem zapytał: „Czy (…) Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” ale kto się tym dzisiaj przejmuje…

1.b – wpis po ocenzurowaniu:

kiedy zrozumiecie, że to nie żadna „Matka Boża”,
===================================
Koniec ośmieszania Matki Bożej.
Już raz udawadniałeś i okazało się że nie masz racji. A sio na onet lub do TVN do swego towarzystwa

2.a – wpis przed ocenzurowaniem:

jedynym pośrednikiem do Boga jest wyłącznie Jezus Chrystus i nie ma innego
kto naczucza inaczej niż Biblia jest kłamcą

trzeba dokonać podstawowego wyboru: albo się autorytet Jezusa uznaje albo się odrzuca i słucha innych „autorytetów”!

2.b – wpis po ocenzurowaniu:

jedynym pośrednikiem do Boga jest
=============================
Już tu wałkowałeś o tym pośrednictwie i okazało się że nie masz racji. A sio na onet do swego towarzystwa.

3.a – wpis przed ocenzurowaniem:

jaka „Matka Boża”??? Maria jest matką wyłącznie człowieka ponieważ jest wyłącznie człowiekiem, a nie boginką, jest
matka Syna Człowieczego – jak o sobie podkreślał Jezus – dlatego nie ma nic wspólnego z boskością, a jedynie z człowieczeństwem Jezusa
owszem, Jezus ma dwie natury (ludzką i boską), ale Maria urodziła człowieka, nie Boga, Bóg nie urodził się, On istniał od zawsze
boski aspekt natury Jezusa nie ma nic wspólnego z Marią
to ludzkie, a raczej szatańskie bałwochwalstwo usiłuje zmarginalizować Jezusa! na Jego miejscu postawić „Matkę Bożą”, „królową”, „współodkupicielką” etc. co jest obelgą rzucaną Jezusowi jako Bogu (nie mówiąc o Ojcu, na którego zawsze wskazywał Jezus jako najwłaściwszemu adresatowi ludzkich modłów)
Jezus przestrzegł swoich przed zwiedzeniem, któremu – „jeśli to możliwe” – ulegną nawet wybrani i to właśnie się dzieje na naszych oczach
tylko ten kto wytrwa do końca [w wierności Bogu] będzie zbawiony

3.b – wpis po ocenzurowaniu:

jaka „Matka Boża”???
=========================
Koniec obelg rzucanych na Matkę Bożą. A sio na onet do swego towarzystwa

po tym wpisie następuje szydzenie ze mnie przez moderatora blogu dzieckonmp:

4. – Szach:

Mgrabas@
załapiesz się do 44 tyś ??? Małe masz szanse.

5. – Szach:

:)

w ten sposób usunięto innym całkowicie możliwość poznania poruszonych przeze mnie faktów, możliwość zastanowienia się nad nimi i uczciwego dialogu żeby przypadkiem ktoś nie zaczął zastanawiać się i szukać prawdy

po wpisie: http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/11/01/pamieci-tych-ktorzy-odeszli/#comment-7780 zablokowano mój komentarz i treści:

Każdy ma czas na nawrócenie dopóki żyje. Później następuje śmierć, brak życia, brak świadomości. Żadne modlitwy ani czyny żyjących nie zwolnią nikogo z sądu, na którym każdy człowiek zda sprawę ze swego życia. Bóg na sąd wskrzesi martwych, przywoła każdy ich wybór, każdy czyn i każde ich słowo, ci którzy odrzucili zbawienie otrzymają wieczne nieistnienie, a ci którzy wybrali Boga otrzymają nieśmiertelność. Teraz, za życia módlmy się za sebie wzajemnie i żyjmy najlepiej jak się da, dopóki mamy wybór.

Biblia nie pozostawia w tym temacie złudzeń i to w wielu miejscach, nawet sam Jezus na ten temat się wypowiadał. Wystarczy otworzyć Biblię, otworzyć się na Słowo, otworzyć swe serce i życie na Boga, otworzyć swe życie na ludzi wokół i wytrwać w tym do końca. Można to odrzucić, wierzyć w czyściec, w modlenie się za zmarłych, wierzyć w innych niż Jezus pośredników do Boga, w innych bogów, a nawet w to, że samemu jest się bogiem, ale każdy otrzyma konsekwencje tego co teraz, za życia wybiera i każdy zda z tego sprawę przed Bogiem.

Bóg nikogo nie zmusza do dobra, daje swoje Słowo i wolność wyboru.

po wpisie http://rxproxy.com/index.php?rxproxyuri=aHR0cDovL2R6aWVja29ubXAud29yZHByZXNzLmNvbS8yMDEwLzA4LzIwL3dzcG9tb3otZHppZWxvLWludHJvbml6YWNqaS1jaHJ5c3R1c2Eta3JvbGEvI2NvbW1lbnQtNTk0MQ%3D%3D#comment-5941 napisałem:

Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie (J14,6b)

Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus (1Tmt2,5)

Postawili ich w środku i pytali: «Czyją mocą albo w czyim imieniu uczyniliście to?» Wtedy Piotr napełniony Duchem Świętym powiedział do nich: «Przełożeni ludu i starsi! Jeżeli przesłuchujecie nas dzisiaj w sprawie dobrodziejstwa, dzięki któremu chory człowiek uzyskał zdrowie, to niech będzie wiadomo wam wszystkim i całemu ludowi Izraela, że w imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka – którego ukrzyżowaliście, a którego Bóg wskrzesił z martwych – że przez Niego ten człowiek stanął przed wami zdrowy. On jest kamieniem, odrzuconym przez was budujących, tym, który stał się głowicą węgła. I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni». (Dz4,7-12)

w odpowiedzi na wpis http://rxproxy.com/index.php?rxproxyuri=aHR0cDovL2R6aWVja29ubXAud29yZHByZXNzLmNvbS8yMDEwLzA4LzIwL3dzcG9tb3otZHppZWxvLWludHJvbml6YWNqaS1jaHJ5c3R1c2Eta3JvbGEvI2NvbW1lbnQtNTk1OA%3D%3D#comment-5958 napisałem:

„mylisz obcowanie świętych z okultyzmem czyli wywolywaniem duchów zmarlych”
czemu myślisz, że te dwie rzeczy mylę? okultyzm to świadomy kontakt z duchami, a „obcowanie świętych” – w Twoim rozumieniu – to kontakty ze „świętymi i błogosławionymi”; ja w świetle Biblii postrzegam tę drugą sprawę na równi z pierwszą; poza tym biblijne określenie święci odnosiło się do żywych, chrześcijan (przeczytaj choćby Dzieje Apostolskie)

„Nie odpowiedzialeś na żaden argument przytoczony z Pisma św.”
na jaki argument nie odpowiedziałem?

„chcesz „nawracać””
nie chcę, propozycją przysłania obszernego materiału szczegółowo wyjaśniającego podstawy mego rozumowania dałem Ci możliwość dostrzeżenia tego czego nie widzisz, ale skoro nie chcesz, pozostaniesz w swoim błędzie

„Po co ci mój adres?”
napisałem po co, po to żeby możliwe było przesłanie Ci pocztą przesyłki z tym szczegółowym materiałem, czemu więc teraz o to pytasz?

„Jeśli to Ty masz rację, to udowodnij publicznie”
na pewno deklarujesz w imieniu swoim i Męża wolę dania mi możliwości swobodnego pisania tutaj? skoro tak, to czemu blokowane są wpisy z mojego adresu IP i dopiero muszę ze zmiennych adresów IP pisać, żeby w ogóle móc brać udział w rozmowie?

„potrzebujemy konkretnych argumentów”
przytaczam konkretne odnośniki do Pisma Świętego, ale nawet i one są przez Was odrzucane, dziwnie to i smutno wygląda jak katolicy głosują przeciw niektórym fragmentom Pima Świętego

„prócz Pisma Św. mamy jeszcze tradycję”
jeśli tradycja jest w sprzeczności ze Słowem Bożym, to ja wybieram wierność Słowu

„Kościól jest żywy”
rozumiem, że masz na myśli KRK – niewiele w nim widzę życia, raczej więcej smutku niż radości

„dziala w nim Duch Św.”
Duch Święty nie działa w tych, którzy na Niego się zamykają

po http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/08/20/wspomoz-dzielo-intronizacji-chrystusa-krola/#comment-6072 napisałem:

jak myślicie, o czym piszę, na co wskazuję i dlaczego? o co mi tak najgłębiej chodzi?
a gdyby tak odrzucić te wszystkie protezy to co by w końcu musiało zostać i co by to dla nas oznaczało? wreszcie!
Paweł nie o drewnie mówił, a Biblia nie o liturgii, ale o życiu…
jesteście wspaniałymi ludźmi, kiedyś to wszystko pojmiecie, bo nie może być inaczej
czas już krótki jest
Bóg sam wystarczy :-)

85 myśli w temacie “Tu będę publikować swoje wpisy, które zostały w innych miejscach zablokowane

 1. 0 odpowiedzi na „Histeryczna deklaracja polityczna Papieskiej Akademii Nauk. Chodzi o Agendę 2030

  1. mgrabas pisze:

   Twój komentarz oczekuje na moderację.

   „Watykan” jest ignorantem w temacie wpływu CO2 na zdrowie i funkcjonowanie organizmu człowieka, powinien zapoznać się z badaniami d-ra Buteyko, o których mówi dr Pokrywka

  Polubienie

 2. przed chwilą na blogu forumdlazycia Tradycji Katolickiej pod artykułem: „13 LUCYFERYCZNYCH TEZ” Karola Wojtyły z lat 1969-79 napisałem komentarz o treści:

  zastanawiam się co skłoniło ten katolicki blog do publikowania intelektualnych wymiocin tego cynicznego antychrześcijanina, który jest nie tylko wrogiem Chrystusa i Jego dzieła, ale jest też wrogiem elementarnych prawd o rzeczywistości, jak np. wrogiem prawdy o tym, że radioaktywność nie jest dla organizmów żywych dobra (Głogoczowski lansuje teorię hermezy), ale że jest w każdej ilości zła, ponieważ uszkadza komórki, a nawet uszkadza DNA, przyczyniając się do chorób, deformacji i wad genetycznych przekazywanych przyszłym pokoleniom oraz śmierci na różne rodzaje nowotworów organizmów żywych narażonych na działanie promieniowania jonizującego przenikającego tkanki oraz na działanie wysokoenergetycznych radionuklidów wnikających do wnętrza organizmu i tam siejących spustoszenie!
  czy ten blog jeszcze się nie zorientował, że Głogoczowski jest jednym z budowniczych żydomasońskiego NWO? :(

  adres komentarza: http://forumdlazycia.wordpress.com/2018/02/17/13-lucyferycznych-tez-karola-wojtyly-z-lat-1969-79/comment-page-1/#comment-4861

  Polubienie

 3. na YouTube pod tym filmikiem:http://www.youtube.com/watch?v=SEmpnBh5j-Q o tytule: Musisz to wiedzieć!(303)Halo?! Panie Premierze!? Tak Pan dotrzymuje obietnic…? napisałem komentarz o treści:

  mgrabas

  przecież w tych wszystkich organizowanych nam przez żydowskiego okupanta trzymającego władzę w Polsce „wyborach” chodzi wyłącznie o frekwencję
  gdyby „wybory” miały chociaż najmniejszą szansę coś zmienić, zostałyby natychmiast zdelegalizowane
  mijają lata, a Polacy nie wyciągają tego oczywistego wniosku i dalej dają się nabierać na te słowa jakie chcą usłyszeć i które słyszą, a stan Polski i Polaków jest coraz gorszy!!! czy to nie daje nikomu nic do myślenia?

  oczywiście niewygodna dla żydowskiego YouTube prawda nie jest publikowana…

  Polubienie

 4. wszystkie zrzuty ekranów jakie trzymałem na republika.pl już są niedostepne
  republika.pl należąca do żydowskiego portalu onet.pl właśnie została zlikwidowana!
  oczywiście nie dano użytkownikom republiki.pl żadnej możliwości dostępu przez ftp w celu wykonania kopii naszych zasobów trzymanych na republika.pl

  Polubienie

 5. link do ocenzurowanego komentarza: http://naszsabbatical.com/2018/08/26/jasny-cel/#comment-16236

  treść:

  mgrabas pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Sierpień 27, 2018 o 07:19

  katolicy bezrozumnie uprawiają bałwochwalstwo pomimo wyraźnych zakazów zawartych w Biblii
  uczynili sobie ze zmarłej kobiety boginkę o super mocach i nazwali matką Boga, a przecież to była ludzka matka Jezusa, a nie boża
  co to za wiara oparta na słowach księży a nie na jednoznacznym tekście Biblii?
  poza tym nie powinno się mieszać religii do polityki ani do życia innych ludzi, wiara w religie powinna być sprawą osobistego wyboru

  Polubienie

 6. mój komentarz:


  aby miała szansę powodzenia, a więc sens ORGANIZACJA najpierw musi być ŚWIADOMOŚĆ

  PROBLEM nie może być rozwiązany na tym samym poziome, na którym funkcjonuje, można go rozwiązać tylko z poziomu wyższego, dostrzegającego źródło wszystkich problemów

  bez tego tylko się wykrwawiamy, bo twórcy SYSTEMU funkcjonują i wygrywają tylko dzięki naszej głupocie, dlatego naszą SZANSĄ jest ROZWÓJ DUCHOWY, a nie kopanie się z kopniem

  Wojna o Polskę – Aleksander Berdowicz

  PorozmawiajmyTV
  Opublikowany 6 lut 2019

  Opis i komentarze na:
  http://porozmawiajmy.tv/wojna-o-polske-aleksander-berdowicz

  napisany tu: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/08/wojna-polsko-amerykanska/comment-page-1/#comment-161602

  nie istnieje?

  Polubienie

 7. poniższy mój komentarz został zablokowany (widoczny jest tylko dla mnie i tylko gdy się do YT zaloguję, inne osoby widzą pozostałe komentarze, a tego mojego nie widzą)

  mgrabas

  dlaczego w drodze do SAMO-realizacji???
  „wychowywanie” do egocentryzmu to nie jest najlepszy pomysł

  jeśli selfmastery.pl ma ambicję wskazać ludziom prawdziwy rozwój w Człowieczeństwie,
  a nie karlenie w iluzji „rozwoju”,
  może warto zmienić kierunek i to jak najszybciej – z SAMOrealizacji na WSPÓŁrealizację

  Człowiek to nie JA
  PEŁNIA Człowieczeństwa to MY – mężczyznaIkobieta

  i stworzył Bóg człowieka: mężczyznę i kobietę

  adres komentarza

  po tym komentarzu napisałem drugi

  mgrabas

  proszę się odnieść do treści mojego zablokowanego komentarza zamiast go blokować
  słowo-klucz do zrozumienia: czym jest prawdziwe człowieczeństwo? to nie słowo samorealizacja lecz słowo razem

  adres komentarza

  powyższy mój komentarz ukazał się w sposób widoczny dla innych użytkowników YT, jeden z użytkowników nawet na ten komentarz odpowiedział:

  1 M

  Pani Magda działa solo. To piękna istota ludzka. Róża musi mieć kolce. Podziwiajmy:)

  adres komentarza

  na co ja napisałem komentarz:

  mgrabas

  @1 M , to tłumaczy dlaczego wciska ludziom „samorozwój” („samorealizację”), ale to nie jest wobec nich fair

  adres komentarza

  powyższy komentarz został przez właścicielkę kanału Selfmastery.pl pozostawiony jako widoczny dla innych :) ponadto otrzymałem od Niej odpowiedź o treści:

  Selfmastery.pl

  Nie mam w zwyczaju blokować komentarzy. Polecam filmik o altruistycznym egoizmie. Samorealizacja jest korzystna dla wszystkich nie tylko dla osoby, która aktualizuje swój potencjał – w tym sensie nie widzę sprzeczności pomiędzy ‚ja’ a ‚razem’.

  adres komentarza

  Polubienie

 8. adres komentarza

  treść komentarza:

  „mgrabas

  chodzenie do żydowskiego rezydenta z jakimiś podpisami jest dziecinadą
  trzeba się zjednoczyć, zorganizować i podnieść swoją świadomość by dzięki niej znaleźć sposób rozwiązania problemu


  od mg: po tej cenzurze widać jak niezaleznatelewizja jest „niezależna”…

  Polubienie

 9. adres zablokowanego komentarza: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/01/23/lekcja-historii-i-polityki-w-putina-w-jerozolimie/comment-page-1/#comment-180583

  treść:


  „Mateusz
  24 stycznia 2020 at 21:18

  Czyli D. Trump to ten dobry po jasnej stronie mocy i mamy podporządkować się armii USA, która już jest na naszym terenie? Czy jak…

  źródło: http://porozmawiajmy.tv/wazny-komunikat-generala-z-federacji-galaktycznej-stanislaw-milewski/#comment-55160


  od mg: mój komentarz był odpowiedzią na ten wpis:

  „nina
  24 stycznia 2020 o 21:34

  ———- WAŻNY KOMUNIKAT !.
  Nie wiem czy to prawda czy fałsz , zapodaję na wszelki wypadek gdyby jednak prawda to była . OBY ! TO BYŁA PRAWDA .
  —————–MOCARNEJ BUDOWY , BIAŁY CZŁOWIEK bez brody ………

  adres wpisu: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/01/23/lekcja-historii-i-polityki-w-putina-w-jerozolimie/#comment-180578

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s