Czy coś się dzieje, czy to tylko „tylko” MIJA czas?

CZAS pracuje dla tych, którzy pracują. Śpiący obudzą się z ręką w nocniku, albo nawet mogą się nie obudzić – gdy dzięki czyjejś „pomocy” znajdą ich martwymi…

Sięgnąłem dziś do pewnego tekstu z blogu Piotra Beina i widzę, że aktualność tego tekstu wzrosła!

A jednak! Wczoraj pod Galerią Sanową w Przemyślu widziałem dwie młode dziewczynki zatrzymujące starszych ludzi (!) i mówiące im o czymś ważnym. Zaimponowała mi odwaga tych dziewczynek i gdy skończyły rozmowę z jedną z kobiet, podszedłem do nich i zapytałem co aż tak ważnego mają do powiedzenia ludziom, że pomimo swojego młodego wieku podchodzą do starszych? Co takiego mają im do powiedzenia???

Odpowiedziały. One mówią ludziom, że BÓG ICH KOCHA!

Te dziewczynki JUŻ WIEDZĄ coś bardzo ważnego. Oby to światło oświetlało Ich życie, cokolwiek to życie Im przyniesie. A przyniesie na pewno wiele sytuacji, w których trzeba będzie podjąć dobrą decyzję, wybrać jednoznaczną postawę, przyznać się do błędów, szukać tego co słuszne i w tym wytrwać do końca.

Podszedłem również do ostatniej Ich rozmówczyni, by podzielić się z Nią swoją radością z tej niespotykanej odwagi tych dziewczynek. Ta kobieta również nie spała! Przeżyła wiele życiowych doświaczeń, a mimo tego, a może dzięki temu (?) doszła do tej mądrości, jaką się ze mną podzieliła: „Droga do Boga prowadzi zawsze przez jakiś krzyż i pomimo cierpienia trzeba być człowiekiem dla drugiego człowieka„.

Odpowiedzi: 42 to “Czy coś się dzieje, czy to tylko „tylko” MIJA czas?”

 1. mgrabas Says:

  http://www.zegardlugu.pl/

  http://tomaszmazur.eu/projekty/dlugpubliczny2

  http://marucha.wordpress.com/2012/04/28/minister-rostowski-ma-go-dosc-zegar-dlugu-publicznego-musi-zniknac/

 2. mgrabas Says:

  na stronie Andrzeja Wronki jest licznik zliczający pewien proces popierany coraz intensywniej przez ogólnoświatowe elity

  licznik znajduje się na dole strony: http://www.andrzejwronka.com/

 3. mgrabas Says:

  ciekawe jaki procent dorosłych obywateli Polski dobrowolnie poddał się „obowiązkowi” podania Izraelowi szczegółowych danych o sobie?

  nie słyszałem żeby ktokolwiek został ukarany za ochronienie swojej prywatności gdy usiłowano nam wmówić, że musimy wypełnić formularze spisowe, a nawet wpuścić komisarzy spisowych do domu! okazało się, że nas „tylko” straszono i urabiano poprzez środki masowej manipulacji i niestety, w wielu przypadkach to wystarczyło, przecież tak łatwo nas wmanewrowali w oddanie suwerenności Polski na rzecz UE

  po co Izraelowi są potrzebne szczegółowe informacje o majątku i ludności Polski?

  po co facebook i google za darmo oferuje nam tyle usług?

  co zrobimy po szkodzie? może jednak teraz zajmiemy się tymi sprawami:

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/21/oni-chca-zabic-ciebie-i-twoich-bliskich/

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/02/27/podstawowe-prawa/

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/02/24/chron-leki-ziolowe-wezwanie-do-dzialania/

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/04/pytania-do-referendum/

  http://7777777blog.wordpress.com/2010/09/29/niedostrzegany-problem-wart-naglosnienia-i-rozwiazania/

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/06/08/zdrowie/

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/06/23/wybory/

  http://7777777blog.wordpress.com/2012/04/07/kompleks-wladzy-judeocentrycznej-zakulisowo-realizuje-swoje-plany/

  czy znów damy się uwieść agentom wpływu i naganiaczom w telewizji i radio, czy damy wiarę reklamom i programom nauczania i będziemy zakładnikami lęku, którym odbiera się coraz więcej i przykręca śrubę?

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/03/29/co-zrobimy/

  trzeba zadać sobie pytania o to co się dzieje, w którą stronę to idzie i być właściwą odpowiedzią na te pytania – być ludźmi, którzy obudzą innych i pokażą drogę do prawdziwej wolności dzięki poznaniu prawdy i wyciągnięciu z niej wniosków praktycznych! tu i teraz.

  tym wpisem kończę tak intensywną działalność na swoim blogu, dość już powiedziałem, by ukierunkować Rodaków na samodzielne myślenie i działanie; może jeszcze to czy inne wydarzenie skłoni mnie do zabrania głosu, np. opiszę jak legalnie zdobyć naprawdę porządny licznik promieniowania i nie przepłacić, ale czas nagli, by zweryfikować swoje priorytety i skupić się na tym co najważniejsze…

  patrząc na to, co się dzieje, najprawdopodobniej i ten blog podzieli los blogów, które przestały istnieć, dlatego kto chce, jeszcze może zrobić sobie kopię tego blogu i innych blogów, tym darmowym programem httrack-3.45.3.exe http://www.httrack.com/page/2/en/index.html

  jeśli mamy się uratować, trzeba przestać zajmować się mówieniem, a zacząć działać!

  korzystając z okazji, dziękuję wszystkim, którzy tu gościli

  to miejsce, póki istnieje jest miejscem otwartym, kto czuje potrzebę podzielenia się sobą, niech się tu czuje dobrze :)


  od mg: ja tymczasem idę nadal uczyć się jeździć na monocyklu, bo mając 50 lat i brzuszek, dość trudno się tego nauczyć, ale się nie poddaję! ;) a takie były początki – latem 2010 http://www.youtube.com/watch?v=KZUzj0djmu4

  a Wy co robicie i co zamierzacie zrobić?

 4. mgrabas Says:

 5. mgrabas Says:

  TRZEBA BIĆ NA ALARM!

  agenci NWO usiłują zmienić Kodeks Karny w Polsce w kierunku legalnego zamordyzmu za przekonania!

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/02/27/podstawowe-prawa/#comment-4440

 6. mgrabas Says:

  „Piątek 27.01.2012, 15:42

  FBI buduje internetowego megaszpiega

  Chce mieć kontrolę nad serwisami społecznościowymi.

  FBI ogłosiło właśnie przetarg na budowę systemu, który gromadziłby i przetwarzał dane z mediów społecznościowych. (…)

  Agenci FBI chcą też mieć możliwość przeszukiwania serwisów za pomocą słów – kluczy np: „gangi”, „przeciek” czy „pamięć” czy „2600” (nazwa magazynu na temat hackingu). Oprócz tego program ma natychmiast tłumaczyć obcojęzyczne wpisy na angielski. (…)

  Organizacje chroniące prawa człowieka twierdzą, że program „federalnych” może poważnie zagrozić prywatności użytkowników oraz wolności słowa w internecie. Jednak FBI broni się mówiąc, że chce korzystać wyłącznie z informacji ogólnodostępnych.

  ,, Nikt nie zmusza internautów do publikowania tych treści na Facebooku lub Twitterze. Jeśli ktoś nie zastrzegł sobie prywatności, może mieć pretensje wyłącznie do siebie – tłumaczą przedstawiciele biura. ,,

  BB

  FBI social network scraping app ”

  źródło: http://www.sfora.pl/FBI-buduje-internetowego-megaszpiega-a39969

  „Darek Zalewski
  06.06.2012

  Areszt albo grzywna dla internautów za obraźliwe wpisy? Żołnierze złożyli pierwsze wnioski

  Kilkanaście wniosków przeciwko internautom i zawiadomienia o popełnieniu przestępstw trafiły do prokuratur w całym kraju. Chodzi o obraźliwe wpisy na forach internetowych. Wnioski złożyli obecni i byli żołnierze. – A to jeszcze nie koniec – zapowiada sierżant Jacek Żebryk

  – Brałem udział w misjach zagranicznych. Jako żołnierz nie mogę pozwolić na wpisy typu: „to nie żołnierz, to okupant”, żeby wrócili w workach – tłumaczy Żebryk.

  Na razie zawiadomienia trafiły do kilku prokuratur w Warszawie, a także Olsztynie, Gdańsku, Legionowie, Oławie, Mińsku Mazowieckim, Białogardzie czy Chełmie. Wojskowym nie podobają się obraźliwe wpisy pojawiające się w internecie przede wszystkim pod informacjami z Polskiego Kontyngentu w Afganistanie.

  Żołnierze nazywani są mordercami, najemnikami i okupantami. (…)”

  źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11881338,Areszt_albo_grzywna_dla_internautow_za_obrazliwe_wpisy_.html

  „Czwartek 07.06.2012, 12:12

  Będzie więzienie dla internautów! Za wpisy na forum

  Tego chcą polscy żołnierze.

  ,, Kilkanaście wniosków przeciwko internautom i zawiadomienia o popełnieniu przestępstw trafiły do prokuratur w całym kraju. Chodzi o obraźliwe wpisy na forach internetowych – informuje gazeta.pl. ,,

  Śledczych zawiadomili obecni i byli żołnierze z misji zagranicznych, przede wszystkim w Afganistanie. Sierżant Jacek Żebryk mówi, że on i jego koledzy nie są w stanie zaakceptować komentarzy typu: „to nie żołnierz, to okupant” czy życzenia „żeby wrócili w workach”. Internauci nazywają ich też mordercami oraz najemnikami. (…)

  Śledztwa w tej sprawie prowadzą m.in prokuratury w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku, Oławie, Białogardzie oraz Chełmie. Większość adresów IP i nazwiska internautów już udało się ustalić. Teraz grożą im grzywny albo 30 dni aresztu. Żołnierze chcą też wnioskować do sądów o kilkutysięczne odszkodowania, by wpłacać je na konto Stowarzyszenia Rodzin Poległych Żołnierzy „Pamięć i Przyszłość”.

  AJ”

  źródło: http://www.sfora.pl/Bedzie-wiezienie-dla-internautow-Za-wpisy-na-forum-a44251

 7. mgrabas Says:

  „Na początku lipca Platforma Obywatelska zgłosi projekt zmian ograniczających możliwości swobodnej wypowiedzi np. przeciwnikom promocji homoseksualizmu. Chodzi o tzw. „mowę nienawiści”, której definicja poszerzona ma zostać m.in. o krytykę homopropagandy.

  Zmiany mają objąć art. 256 kodeksu karnego, mówiącego o „nawoływaniu do nienawiści na tle różnic etnicznych lub rasowych”.

  Artykuł ten w chwili obecnej jest wykorzystywany głównie do podejmowania działań przeciwko nieformalnej opozycji, służy do skazywania ludzi zaangażowanych w działalność na rzecz tradycyjnej rodziny, obrony polskich interesów narodowych czy sprzeciwiających się idei multikulturalizmu. (…)”

  źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/06/29/projekty-zmian-prawnych-odnosnie-mowy-nienawisci/

 8. mgrabas Says:

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/07/chomikuj_cenzuruje_pismo_swiete.jpg?w=450

 9. mgrabas Says:

 10. mgrabas Says:

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12603

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12570

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12573

 11. mgrabas Says:

  Dyktatura seksu

  http://gosc.pl/doc/1161025.Dyktatura-seksu/

  http://gosc.pl/doc/1161025.Dyktatura-seksu/2

 12. mgrabas Says:


  Skandaliczne zapisy UE w sprawie lekarstw!

  Czym jest Regulacja 1924/2006/WE i dlaczego jest tak bardzo niebezpieczna?

   Regulacja 1924/2006/WE dotyczy obowiązkowych procedur zatwierdzających możliwość zamieszczania informacji na opakowaniach zawierających naturalne produkty zdrowotne o działaniu profilaktycznym i leczniczym, takich jak: minerały, pierwiastki śladowe, witaminy, kwasy tłuszczowe, aminokwasy egzogenne. Wszystkie składniki odżywcze, które są niezbęde w utrzymaniu naszego organizmu w dobrej kondycji mogą być dotknięte nową regulacją.

  Podczas gdy wszystkie wymienione wyżej produkty były dotychczas sprzedawane jako produkty żywnościowe lub suplementy diety pod warukiem braku ich szkodliwości Unia Europejska zdecydowała o zakazie zamieszczania na opakowaniach/ulotkach jakichkolwiek informacji na temat ich korzystnego działania terapeutycznego bez zgody EFSA (Europejska Agencja Bezpieczeństwa Żywności).

  Jedynym organem decydującym o możliwości zamieszczania informacji na produktach tj. suplementach diety o wskazaniach terapeutycznych oraz korzystnych efektach ich stosowania jest Europejska Agencja Bezpieczeństwa Żywności  (ang. EFSA- European Food Safety Agency). Wnioski rozpatrywane są na podstawie dokumentacji dostarczonej przez producentów. Decyzje o zaakceptowaniu wniosku lub jego odrzuceniu podejmowane są podczas oficjalnego głosowania urzedników.

  To tak jak zakazać dealerom sprzedających samochody informowania klientów o mocy silnika bądź ilości siedzeń w modelach aut, które posiadają w sprzedaży. W zamian, urzędnik europejski miałby decydować o tym jakie informacje dealerzy powinni udzielać swoim klientom.

  Można wnioskować, że nowa regulacja europejska może sprzyjać nadużyciom ze strony dobrze powiązanych i wpływowych osób z Brukseli w celu wspierania ich „przyjaciół” z wielkiego świata biznesu.

  Po wejściu nowych przepisów w życie tylko EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) będzie mógł wydać zezwolenie na wprowadzenie do obrotu produktów z oświadczeniem zdrowotnym. Jest to kolejny krok w kierunku pozbawienia „konsumentów zdrowia” naturalnych metod leczenia.

  W rzeczywistości dokument, o którym mowa, zakazuje 90% oświadczeń zdrowotnych zawartych na suplementach żywnościowych. Na 44.000 wniosków o prawo do stosowania oświadczenia, EFSA streścił listę do 4637 wniosków i wydał zezwolenie tylko w 241 przypadkach. Mając do wyboru trzy procedurykontrolne, urząd zdecydował się na stosowanie tej najbardziej restrykcyjnej.

  Patrząc na to co się dzieje w powyższej sprawie, nie ma już z Was chyba nikt wątpliwości po co była ACTA. Miała być ona elementem wojny z informacją o tym, co leczy i jak. Ta wiedza miała być wedle korporacji farmaceutycznych zabroniona i ACTA miała być do tego narzędziem. Niestety obecnie wprowadzane są nowe rozwiązania podobne do ACTA, która chwilowo przepadła. Czy ta walka establishmentu z wolnymi narodami i ich prawem do samostanowienia kiedykolwiek się skończy?

  http://www.businessinsider.com/theres-a-huge-plan-in-the-works-to-give-the-un-control-of-the-internet-2012-10


  Petycję w tej sprawie należy podpisać tutaj:
  http://www.iozn.pl/petycja/Podpisz_petycje.html

  źródło: http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/79026,skandaliczne-zapisy-ue-w-sprawie-lekarstw

 13. mgrabas Says:

  Jak ██████ Internet

  Autorytarne reżimy usiłują przeforsować międzynarodową umowę, która przekazywałaby kontrolę nad Internetem w ręce rządów. Jeśli im się uda, połączenie internetowe zdrożeje, spowolnieje, a jej niezależność zastąpi rządowa kontrola. Wcześniej zapobiegaliśmy już podobnym zagrożeniom. Teraz znowu musimy wspólnie zabrać głos w tej sprawie. Podpisz petycję i powiadom znajomych:

  http://www.avaaz.org/pl/hands_off_our_internet_i/

  Drodzy Przyjaciele,

  Na odbywającej się właśnie konferencji ONZ w Dubaju, autorytarne reżimy usiłują wprowadzić w życie międzynarodową umowę, która oznacza regulację i nowe rządowe uprawnienia związane z ograniczeniem wolności w Internecie — jeśli wejdzie w życie, połączenie internetowe zdrożeje, spowolnieje, a jego niezależność zostanie zagrożona. Pozostały nam tylko dwa dni by powstrzymać te zmiany.

  Internet to wspaniały przykład potężnej siły społecznej — pozwalającej nam pozostać w stałym kontakcie, swobodnie wypowiadać nasze opinie i wywierać presję na naszych przywódcach jak nigdy wcześniej w historii. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że do dnia dzisiejszego Internet jest zarządzany przez użytkowników i organizacje pozarządowe, nie przez rządy. Jednak kraje takie jak Rosja, Chiny czy Zjednoczone Emiraty Arabskie proponują rewizję Międzynarodowych Regulacji Telekomunikacyjnych ITR by podporządkować Internet swojej kontroli– co doprowadzi do tego, że sieć zostanie podporządkowana interesom rządów, a my, użytkownicy, nie będziemy już mieli wpływu na jej kształt. Tim Berners Lee, jeden z „ojców założycieli Internetu” ostrzega, że może to oznaczać cenzurę Internetu i naruszenie naszej prywatność. Jeśli jednak sprzeciwimy się wspólnie tym nowym postanowieniom możemy powstrzymać tę próbę przejęcia Sieci.

  Wcześniej powstrzymaliśmy już kolejne próby ataków na wolność Internetu, teraz również możemy zwalczyć tę kolejną, zanim ostateczny tekst umowy wejdzie w życie. Rośnie opozycja sprzeciwiająca się nowej ITR — podpisz petycję wzywającą rządy do trzymania się z daleka od naszego wspólnego Internetu! Potem pomóż nam nagłośnić tę sprawę — jeśli uda nam się zebrać ponad milion podpisów, petycja trafi do rąk własnych delegatów na tej przytulnej konferencji:

  http://www.avaaz.org/pl/hands_off_our_internet_i/

  Konferencja w Dubaju w sprawie ITR (International Telecommunication Regulations) została zorganizowana przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU), organizację wyspecjalizowaną ONZ. Zazwyczaj te spotkania nie przyciągają tyle uwagi, ale tym razem Rosja, Chiny, Arabia Saudyjska i inne kraje usiłują wykorzystać tę okazję do zwiększenia rządowej kontroli nad Internetem. Proponowane rozwiązania oznaczałyby ograniczenie internetowego dostępu, ograniczenie prywatności, legitymizację monitoringu czy opłat za umieszczanie treści online.

  Obecnie Internet nie podlega żadnej centralnie sterowanej kontroli, ale wiele organizacji pozarządowych pracuje nad tym by pokojowa koegzystencja przeróżnych technicznych, komercyjnych i politycznych interesów pozwalała na nieograniczony dostęp do cyberprzestrzeni. Obecny model bez wątpienia nie jest pozbawiony wad. Dominacja Stanów Zjednoczonych i rosnące znaczenie korporacji wskazują na potrzebę reform, te nie mogą jednak być dyktowane przez instytucję zrzeszającą jedynie przedstawicieli rządów. Powinny być rezultatem otwartych i przejrzystych konsultacji publicznych — stawiając interes nas, użytkowników, w centrum swoich rozważań.

  ITU to bardzo ważna instytucja — dzięki jej staraniom wiele krajów, które wcześniej nie było na to stać, może dziś korzystać z bezpiecznego połączenia internetowego — nie jest jednak właściwym organem do dyktowania zmian dotyczących funkcjonowania Internetu. Upewnijmy się, że nasz Internet pozostanie wolny i że zarządzać będą nim użytkownicy , pokażmy ITU i całemu światu, że nie będziemy się spokojnie przyglądać kolejnym atakom na wolność Internetu. Kliknij poniżej by podpisać po czym prześlij e-mail poniżej do znajomych i rodziny:

  http://www.avaaz.org/pl/hands_off_our_internet_i/

  Członkowie Avaaz jednoczyli się już wcześniej w obronie wolności Internetu. Ponad 3 miliony z nas opowiedziało się za wstrzymaniem amerykańskiej propozycji ustawy, która pozwalałaby władzom zamykać strony internetowej. W UE, Parlament Europejski wysłuchał naszego apelu (2,8 min podpisów) i odrzucił ACTA. Teraz ponownie musimy przeciwstawić się kolejnemu zagrożeniu

  Z nadzieją,

  Pascal, Ian, Paul, Luca, Caroline, Ricken, Kya wraz z całym zespołem Avaaz

  ŻRÓDŁA:

  Wojna o kontrolę nad internetem: Rządy dążą do zalegalizowania kontroli państwa nad siecią (Polska)

  http://www.polskatimes.pl/artykul/714879,wojna-o-kontrole-nad-internetem-rzady-daza-do,id,t.html

  ONZ szykuje cenzurę internetu? Głosowanie za kilka dni (TVN 24)

  http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/onz-szykuje-cenzure-internetu-glosowanie-za-kilka-dni,290890.html

  Rządy chcą położyć łapy na internecie? Wrzawa wokół międzynarodowej konferencji w Dubaju (Gazeta)
  http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,12935418,Rzady_chca_polozyc_lapy_na_internecie__Wrzawa_wokol.html

  źródło: Pascal V – Avaaz.org avaaz@avaaz.org

  od mg: przestrzegam wszystkich przed wchodzeniem na twittera i jeszcze bardziej przed wchodzeniem na facebooka! to są narzędzia inwigilacji, stworzone po to, by pozyskiwać jak najwięcej informacji o nas – internautach – więcej: http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/21/oni-chca-zabic-ciebie-i-twoich-bliskich/#comment-974

 14. mgrabas Says:

  Powszechna Deklaracja Praw Człowieka

  Zaakceptowana i proklamowana w Rezolucji Zgromadzenia Ogólnego 217 A (III) z 10 grudnia 1948 r.

  Preambuła

  Zważywszy, że uznanie przyrodzonej godności oraz równych i niezbywalnych praw wszystkich członków wspólnoty ludzkiej jest podstawą wolności, sprawiedliwości i pokoju świata,

  Zważywszy, że nieposzanowanie i nieprzestrzeganie doprowadziło do aktów barbarzyństwa, które wstrząsnęły sumieniem ludzkości, i że ogłoszono uroczyście jako najwznioślejszy cel ludzkości dążenie do zbudowania takiego świata, w którym ludzie korzystać będą z wolności słowa i przekonań oraz z wolności od strachu i nędzy,

  Zważywszy, że konieczne jest zawarowanie praw człowieka przepisami prawa, aby nie musiał – doprowadzony do ostateczności – uciekać się dobuntu przeciw tyranii i uciskowi,

  Zważywszy, że konieczne jest popieranie rozwoju przyjaznych stosunków między narodami,

  Zważywszy, że Narody Zjednoczone przywróciły swą wiarę w podstawowe prawa człowieka, godność i wartość jednostki oraz w równouprawnienie mężczyzn i kobiet, oraz wyraziły swe zdecydowanie popierania postępu społecznego i poprawy warunków życia w większej wolności,

  Zważywszy, że Państwa Członkowskie podjęły się we współpracy z Organizacją Narodów Zjednoczonych zapewnić powszechne poszanowanie i przestrzeganie praw człowieka i podstawowych wolności,

  Zważywszy, że jednakowe rozumienie tych praw i wolności ma olbrzymie znaczenie dla ich pełnej realizacji,

  Przeto Zgromadzenie Ogólne proklamuje

  Powszechną Deklarację Praw Człowieka jako najwyższy cel wszystkich ludzi i narodów, aby wszyscy ludzie i wszystkie organy społeczeństwa – mając stale w pamięci niniejszą Deklarację – dążyły w drodze nauczania i wychowywania do rozwijania poszanowania tych praw i wolności i aby zapewniły za pomocą postępowych środków o zasięgu krajowym i międzynarodowym powszechne i skuteczne uznanie i stosowanie tej Deklaracji zarówno wśród narodów Państw Członkowskich, jak i wśród narodów zamieszkujących obszary podległe ich władzy.

  Artykuł 1

  Wszyscy ludzie rodzą się równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa.

  Artykuł 2

  Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych, narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego statusu. Nie wolno ponadto czynić żadnej różnicy w zależności od sytuacji politycznej, prawnej lub międzynarodowej kraju lub obszaru, do którego dana osoba przynależy, bez względu na to, czy dany kraj lub obszar jest niepodległy, czy też aktualnie podlega systemowi powiernictwa, nie rządzi się samodzielnie lub jest w jakikolwiek sposób ograniczony w swej niepodległości.

  Artykuł 3

  Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby.

  Artykuł 4

  Nie wolno nikogo czynić niewolnikiem ani nakładać na niego służebności: niewolnictwo i handel niewolnikami są zakazane we wszystkich swych postaciach.

  Artykuł 5

  Nie wolno nikogo torturować ani karać lub traktować w sposób okrutny, nieludzki lub poniżający.

  Artykuł 6

  Każdy człowiek ma prawo do uznawania wszędzie jego osobowości prawnej

  Artykuł 7

  Wszyscy są równi wobec prawa i mają prawo, bez jakiejkolwiek różnicy, do jednakowej ochrony prawnej. Wszyscy mają prawo do jednakowej ochrony prawnej przed jakąkolwiek dyskryminacją będącą pogwałceniem niniejszej Deklaracji i przed jakimkolwiek narażeniem na taką dyskryminację.

  Artykuł 8

  Każdy ma prawo do skutecznego odwoływania się do kompetentnych sądów krajowych przeciw czynom stanowiącym pogwałcenie podstawowych praw przyznanych mu przez konstytucję lub przez prawo.

  Artykuł 9

  Nikogo nie wolno samowolnie aresztować, zatrzymać lub wygnać z kraju.

  Artykuł 10

  Każdy człowiek ma na warunkach całkowitej równości prawo, aby przy rozstrzyganiu o jego prawach i zobowiązaniach lub o zasadności wysuwanego przeciw niemu oskarżenia o popełnienie przestępstwa być wysłuchanym sprawiedliwie i publicznie przez niezależny i bezstronny sąd.

  Artykuł 11

  1. Każdy człowiek oskarżony o popełnienie przestępstwa ma prawo, aby uznawano go za niewinnego dopóty, dopóki nie udowodni mu się winy zgodnie z prawem podczas publicznego procesu, w którym zapewniono mu wszystkie konieczne środki obrony.

  2. Nikt nie może być skazany za przestępstwo z powodu działania lub zaniechania nie stanowiącego w chwili jego dokonania przestępstwa według prawa krajowego lub międzynarodowego. Nie wolno także wymierzać kary wyższej niż ta, która była przewidziana w chwili popełnienia przestępstwa.

  Artykuł 12

  Nie wolno ingerować samowolnie w czyjekolwiek życie prywatne, rodzinne, domowe, ani w jego korespondencję, ani też uwłaczać jego honorowi lub dobremu imieniu. Każdy człowiek ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub uwłaczaniu.

  Artykuł 13

  1. Każdy człowiek ma prawo swobodnego poruszania się i wyboru miejsca zamieszkania w granicach każdego Państwa.

  2. Każdy człowiek ma prawo opuścić jakikolwiek kraj, włączając w to swój własny, i powrócić do swego kraju.

  Artykuł 14

  1. Każdy człowiek ma prawo ubiegać się o azyl i korzystać z niego w innym kraju w razie prześladowania.

  2. Nie można powoływać się na to prawo w przypadku ścigania wszczętego rzeczywiście z powodu popełnienia przestępstwa pospolitego lub czynu sprzecznego z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych.

  Artykuł 15

  1. Każdy człowiek ma prawo do posiadania obywatelstwa.

  2. Nie wolno nikogo pozbawiać samowolnie obywatelstwa ani nikomu odmawiać prawa do zmiany obywatelstwa.

  Artykuł 16

  1. Mężczyźni i kobiety bez względu na jakiekolwiek różnice rasy, narodowości lub wyznania mają prawo po osiągnięciu pełnoletności do zawarcia małżeństwa i założenia rodziny. Mają oni równe prawa w odniesieniu do zawierania małżeństwa, podczas jego trwania i po jego ustaniu.

  2. Małżeństwo może być zawarte jedynie za swobodnie wyrażoną pełną zgodą przyszłych małżonków.

  3. Rodzina jest naturalną i podstawową komórką społeczeństwa i ma prawo do ochrony ze strony społeczeństwa i Państwa.

  Artykuł 17

  1. Każdy człowiek, zarówno sam jak i wespół z innymi, ma prawo do posiadania własności.

  2. Nie wolno nikogo samowolnie pozbawiać jego własności.

  Artykuł 18

  Każdy człowiek ma prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje swobodę zmiany wyznania lub wiary oraz swobodę głoszenia swego wyznania lub wiary bądź indywidualnie, bądź wespół z innymi ludźmi, publicznie i prywatnie, poprzez nauczanie, praktykowanie, uprawianie kultu i przestrzeganie obyczajów.

  Artykuł 19

  Każdy człowiek ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.

  Artykuł 20

  1. Każdy człowiek ma prawo do pokojowego gromadzenia i stowarzyszania się.

  2. Nikogo nie można zmuszać do należenia do jakiegoś stowarzyszenia.

  Artykuł 21

  1. Każdy człowiek ma prawo do uczestniczenia w rządzeniu swym krajem bezpośrednio lub poprzez swobodnie wybranych przedstawicieli.

  2. Każdy człowiek ma prawo równego dostępu do służby publicznej w swym kraju.

  3. Wola ludu jest podstawą władzy rządu; wola ta wyraża się w przeprowadzanych okresowo rzetelnych wyborach, opartych na zasadzie powszechności, równości i tajności, lub innej równorzędnej procedurze, zapewniającej wolność wyborów.

  Artykuł 22

  Każdy człowiek ma jako członek społeczeństwa prawo do ubezpieczeń społecznych; ma również prawo do urzeczywistniania – poprzez wysiłek narodowy i współpracę międzynarodową oraz zgodnie z organizacją i zasobami każdego Państwa – swych praw gospodarczych, społecznych i kulturalnych, niezbędnych dla jego godności i swobodnego rozwoju jego osobowości.

  Artykuł 23

  1. Każdy człowiek ma prawo do pracy, do swobodnego wyboru pracy, do odpowiednich i zadowalających warunków pracy oraz do ochrony przed bezrobociem.

  2. Każdy człowiek, bez względu na jakiekolwiek różnice, ma prawo do równej płacy za równą pracę.

  3. Każdy pracujący ma prawo do odpowiedniego i zadowalającego wynagrodzenia, zapewniającego jemu i jego rodzinie egzystencję odpowiadającą godności ludzkiej i uzupełnianego w razie potrzeby innymi środkami pomocy społecznej.

  4. Każdy człowiek ma prawo do tworzenia związków zawodowych i do przystępowania do związków zawodowych dla ochrony swych interesów.

  Artykuł 24

  Każdy człowiek ma prawo do urlopu i wypoczynku, włączając w to rozsądne ograniczenie godzin pracy i okresowe płatne urlopy.

  Artykuł 25

  1. Każdy człowiek ma prawo do stopy życiowej zapewniającej zdrowie i dobrobyt jego i jego rodziny, włączając w to wyżywienie, odzież, mieszkanie, opiekę lekarską i konieczne świadczenia socjalne, oraz prawo do ubezpieczenia na wypadek bezrobocia, choroby, niezdolności do pracy, wdowieństwa, starości lub utraty środków do życia w inny sposób od niego niezależny.

  2. Matka i dziecko mają prawo do specjalnej opieki i pomocy. Wszystkie dzieci, zarówno małżeńskie jak i pozamałżeńskie, korzystają z jednakowej ochrony społecznej.

  Artykuł 26

  1. Każdy człowiek ma prawo do nauki. Nauka jest bezpłatna, przynajmniej na stopniu podstawowym. Nauka podstawowa jest obowiązkowa. Oświata techniczna i zawodowa jest powszechnie dostępna, a studia wyższe są dostępne dla wszystkich na zasadzie równości w zależności od zalet osobistych.

  2. Celem nauczania jest pełny rozwój osobowości ludzkiej i ugruntowanie poszanowania praw człowieka i podstawowych wolności. Krzewi ono zrozumienie, tolerancję i przyjaźń między wszystkimi narodami, grupami rasowymi lub religijnymi; popiera działalność Organizacji Narodów Zjednoczonych zmierzającą do utrzymania pokoju.

  3. Rodzice mają prawo pierwszeństwa w wyborze nauczania, które ma być dane ich dzieciom.

  Artykuł 27

  1. Każdy człowiek ma prawo do swobodnego uczestniczenia w życiu kulturalnym społeczeństwa, do korzystania ze sztuki, do uczestniczenia w postępie nauki i korzystania z jego dobrodziejstw.

  2. Każdy człowiek ma prawo do ochrony moralnych i materialnych korzyści wynikających z jakiejkolwiek jego działalności naukowej, literackiej lub artystycznej.

  Artykuł 28

  Każdy człowiek ma prawo do takiego porządku społecznego i międzynarodowego, w którym prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji byłyby w pełni realizowane.

  Artykuł 29

  1. Każdy człowiek ma obowiązki wobec społeczeństwa, bez którego niemożliwy jest swobodny i pełny rozwój jego osobowości.

  2. W korzystaniu ze swych praw i wolności każdy człowiek podlega jedynie takim ograniczeniom, które są ustalone przez prawo wyłącznie w celu zapewnienia odpowiedniego uznania i poszanowania praw i wolności innych i w celu uczynienia zadość słusznym wymogom moralności, porządku publicznego i powszechnego dobrobytu demokratycznego społeczeństwa.

  3. Z niniejszych praw i wolności nie wolno w żadnym przypadku korzystać w sposób sprzeczny z celami i zasadami Organizacji Narodów Zjednoczonych.

  Artykuł 30

  Żadnego z postanowień niniejszej Deklaracji nie można rozumieć jako udzielającego jakiemukolwiek Państwu, grupie lub osobie jakiegokolwiek prawa do podejmowania działalności lub wydawania aktów zmierzających do obalenia któregokolwiek z praw i wolności zawartych w niniejszej Deklaracji.

  źródło: http://k_sidorczuk.republika.pl/pdpc_onz.htm

 15. mgrabas Says:

  http://alterkino.org/wp-content/uploads/2010/08/ABC-okupacji.jpgABC-okupacji

  całość http://alterkino.yggdrasil.pl/occupation_101.rmvb

 16. mgrabas Says:

  ” Szanowni Państwo,

  14 grudnia 2012 r. to czarny dzień dla wszystkich pacjentów w Unii Europejskiej. Tego dnia w Polsce – tak jak w pozostałych krajach UE – zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nr 1924/2006/CE. Zakazuje ono producentom naturalnych środków leczniczych zamieszczania na opakowaniach informacji o ich korzyściach terapeutycznych.

  Jeśli nie odczuli Państwo jeszcze do dziś tej zmiany, sprawdzając choćby opakowania na półkach w supermarkecie, to dlatego, że producenci wyprzedają jeszcze swoje zapasy. Jednak już wkrótce niezwykle trudno będzie wybrać odpowiednie preparaty naturalne, gdyż na ich opakowaniach nic nie będzie napisane.

  Ta decyzja Unii Europejskiej stoi w sprzeczności z wolą jej obywateli, którzy wybierają leczenie za pomocą naturalnych środków, nie chcąc narażać się na potencjalnie poważne skutki uboczne leków chemicznych. Ingeruje ona w nasze podstawowe prawa. Pacjenci muszą mieć prawo wyboru sposobu swojego leczenia!

  Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego w dalszym ciągu prowadzi w większości krajów Unii Europejskiej akcję protestacyjną przeciwko temu rozporządzeniu. W 2012 roku Komisja Europejska otworzyła bowiem możliwość zaskarżenia tych regulacji w drodze referendum obywatelskiego.

  Jednak aby nasz głos został wysłuchany, potrzebujemy zebrać 1 milion podpisów w całej Europie. W Holandii udało się uzyskać poparcie rządu już po zebraniu około 25 000 podpisów. W Polsce mamy już niemal 50 000 podpisów. Ale to nie wystarczy. Podobnie jak w Hiszpanii, Francji i innych krajach Unii wciąż walczymy o jeszcze większe wsparcie tej inicjatywy.

  Dziękuję więc Państwu za dotychczasowe wsparcie, ale nadal jest ono potrzebne. Prosimy w dalszym ciągu o przekazywanie informacji na temat tej petycji członkom rodziny, przyjaciołom i znajomym. Aby podpisać petycję, proszę kliknąć ten link: http://www.iozn.pl/petycja/petycja.

  Życzę Państwu Szczęśliwego i Zdrowego Nowego Roku!

  Z wyrazami szacunku,

  Augustin de Livois
  Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego

  PS: Jeśli interesują Państwa naturalne środki lecznicze, ukazała się właśnie polska edycja bezpłatnego francuskiego newslettera poświęconego zdrowiu i medycynie naturalnej (newsletter Poczta Zdrowia http://www.pocztazdrowia.pl/ , rozsyłany przez Poczta Zdrowia Sp. z o.o. – naszego partnera). Jest on wysyłany emailem dwa razy w tygodniu – za darmo. Newsletter podaje informacje o najnowszych, najbardziej wiarygodnych metodach naturalnych terapii. Autorzy docierają do wyników najnowszych badań na temat naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom. Jeśli chcieliby Państwo go otrzymywać w języku polskim, można zarejestrować się za darmo tutaj. http://www.pocztazdrowia.pl/landing

  źródło: Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego info@newsletter-iozn.pl

 17. mgrabas Says:

  Pojawiły się plany wprowadzenia rządu światowego i to już w 2013

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pojawily-sie-plany-wprowadzenia-rzadu-swiatowego-juz-w-2013

  Chipowanie pacjentów polskich szpitali będzie obowiązkowe od 2013 roku

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chipowanie-pacjentow-polskich-szpitali-bedzie-obowiazkowe-2013-roku?page=1

  Wrocław zmusza dzieci do kart czipowych

  http://wolnemedia.net/edukacja/we-wroclawiu-czipuja-dzieci/

  Paralizatory bez kontroli. Dostaną je tysiące osób

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/729776,Paralizatory-bez-kontroli-Dostana-je-tysiace-osob

  Postęp technologiczny przyspieszy powstanie bezgotówkowego społeczeństwa pod całkowitą kontrolą

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/postep-technologiczny-przyspieszy-powstanie-bezgotowkowego-spoleczenstwa-pod-calkowita-kontrol

  Oenzetowski komitet chce zakazać istnienia Okien Życia

  http://marucha.wordpress.com/2012/11/28/oenzetowski-komitet-chce-zakazac-istnienia-okien-zycia/

  Narodowy Bank Polski przygotowuje się do wycofania z obiegu jedno- i dwugroszówek. Jeszcze w pierwszym półroczu bieżącego roku powstanie projekt ustawy wprowadzającej obowiązek zaokrąglania płatności.

  http://www.pih.org.pl/index.php/onas/aktualnosci/57-aktualnosci/816-express-ilustrowany-polska-izba-handlu-popiera-wycofanie-monet-1-i-2-gr

  Nowe przepisy w sprawie bankomatów to w istocie zniechęcanie do używania gotówki

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe-przepisy-w-sprawie-bankomatow-w-istocie-zniechecanie-uzywania-gotowki

 18. mgrabas Says:

  „ZIEMIA POLSKICH ROLNIKÓW KRADZIONA POD UPRAWY GMO!

  Szanowni Państwo, zapraszamy do obejrzenia i nagłaśniania poniższych filmów:
  1. “Zachodnie korporacje kradną ziemię polskich rolników na uprawy GMO” http://youtu.be/sF7wFCUQZxQ
  2. “ZIEMIA POLSKICH ROLNIKÓW KRADZIONA POD UPRAWY GMO!”
  http://youtu.be/HTls-n1HWX4 oraz nagłośnienia poniższej informacji.

  “Rząd RP w tajemnicy popiera międzynarodowe korporacje w ich zakusach na zawłaszczenie polskiej ziemi, z myślą o wielkoobszarowej produkcji GMO. Doprowadzi to do szybkiego zanieczyszczenia wszystkich upraw przez GMO!” – mówi Sir Julian Rose, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC.

  “Chcemy wytwarzać dobrej jakości żywność bez GMO. Pomóżcie nam w odbudowie współpracy MIASTO-WIEŚ. Rolnicy i mieszkańcy miast są od siebie zależni. Powiedzmy korporacjom, które chcą przejąć kontrolę nad produkcją żywności: STOP!” – mówi Edyta Jaroszewska-Nowak rolniczka z zachodniopomorskiego i namawia do zakupów bezpośrednich w gospodarstwie.

  Od grudnia trwają protesty zachodniopomorskich rolników. Popierają ich rolnicy z innych regionów Polski, organizując wspierające pikiety. Rolnicy domagają się zakazu sprzedaży ziemi obcym podmiotom, ustawowego zakazu upraw GMO oraz umożliwienia sprzedaży produktów wytworzonych w gospodarstwie. Nie ma porozumienia, są tylko ustalenia w sprawie obrotu ziemią. Protestujący rolnicy domagają się realizacji WSZYSTKICH postulatów!

  Uchwalona niedawno ustawa o nasiennictwie i rozporządzenia, które wejdą w życie 28 stycznia 2013, zakazują wprawdzie uprawiania GMO, ale BRAK jest ZAKAZU SPRZEDAŻY genetycznie zmodyfikowanego materiału siewnego (chodzi o kukurydzę Mon 810 i ziemniaki Amfora GM).
  Rząd okłamał opinie publiczną, która otrzymała przekaz, że zakazuje się GMO.
  Tymczasem badania profesora Seraliniego (z Francji) nad szkodliwością kukurydzy GMO, opublikowane w zeszłym roku, zostały potwierdzone! Dwuletnie obserwacje wykazały, że zarówno pasza z kukurydzą GM jak i dodatek Roundupu powodowały zaburzenia hormonalne, uszkodzenia wątroby i nerek, zwiększoną zachorowalność na nowotwory oraz większą śmiertelność zwierząt.

  Według Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej: “700 tys. polskich gospodarstw rolnych jest na skraju bankructwa”
  A 16 proc. polskich gospodarstw, które podobno skorzystały na wejściu do Unii Europejskiej, jest poważnie zadłużonych.
  “To wynik polityki, której celem jest zniszczenie małych i średnich rodzinnych gospodarstw w Polsce. To polityka prowadzona przez Komisję Europejską, wielkie korporacje i przez rząd RP, który współdziała z wielkimi korporacjami w ich próbach przejęcia całkowitej kontroli nad łańcuchem żywieniowym.” – komentuje Sir Julian Rose

  Kto kontroluje żywność ten kontroluje wszystko! Już obecnie ponad 70% nasion na świecie jest własnością kilku korporacji.

  “80% dotacji trafia do 20% właścicieli dużej ilości ziemi i wielkich przetwórni w tym jest wiele ponadnarodowych korporacji! Równocześnie doprowadzono do ruiny i zamknięcia tysiące małych przetwórni w całej Polsce. Polscy, dobrzy rolnicy pozostali bez możliwości sprzedaży swoich produktów. Dotacje w żaden sposób nie wyrównują galopujących podwyżek.” – dodaje Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)

  Więcej: http://www.protestrolnikow.pl http://www.icppc.pl

  Źródła:

  http://www.icppc.pl/antygmo/2013/01/toksycznosc-gmo-i-srodka-chwastobojczego-roundup-potwierdzona/

  http://www.agronews.com.pl/pl/4,1,14029,8,2,polskie_gospodarstwa_bankrutuja.html

  źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2013/01/21/ziemia-polskich-rolnikow-kradziona-pod-uprawy-gmo-2/

 19. mgrabas Says:

  Wpływ kreskówek

 20. mgrabas Says:

  Nowy Porządek Świata coraz bliżej… nie pozwólmy na to! Transmisja Awaryjna

  Kryzys finansowy wyjasniony w 3 minuty – musisz to wiedziec

  Janusz Palikot wzywa do likwidacji Państwa Polskiego

  Nowa Stolica Iluminatów.

  https://www.google.com/search?q=astana&hl=en&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=n1MjUYm7M-LK0QW4hYEQ&ved=0CGsQsAQ&biw=1280&bih=604

  obozy koncentracyjne FEMA

  https://www.google.com/search?q=astana&hl=en&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=n1MjUYm7M-LK0QW4hYEQ&ved=0CGsQsAQ&biw=1280&bih=604#hl=en&tbo=d&tbm=isch&sa=1&q=FEMA+concentration+camps&oq=FEMA+concentration+camps&gs_l=img.3..0j0i24l9.89291.94881.4.98325.5.5.0.0.0.0.1816.4137.3-1j1j1j1j0j1.5.0…0.0…1c.1.3.img.QzYHtpGRfAY&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42553238,d.Yms&fp=2407d591cb3c4b95&biw=991&bih=513

 21. mgrabas Says:

  Powrót psychuszek – zmiany w ustawie o ochronie zdrowia psychicznego

  Gazeta Polska Codziennie, WP.PL | dodane 2013-02-28 (08:29)

  Rząd Donalda Tuska forsuje nowe prawo pozwalające na przymusowe leczenie psychiatryczne osób, które nie popełniły żadnego przestępstwa – informuje „Gazeta Polska Codziennie”. Przeciwko projektowi zmian protestują psychiatrzy, prawnicy i opozycja. – To może oznaczać powrót psychuszek – uważa Stanisław Piotrowicz z PiS.

  Pomysł zmian wzbudza wiele kontrowersji w środowisku psychiatrycznym. Prof. Janusz Heitzman, prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wskazuje, że jeśli rząd wprowadzi przepis, będzie można „zamknąć człowieka, bo inaczej myśli i wznosi antyrządowe okrzyki”.

  „W myśl przepisów to państwo będzie decydowało, kto jest niebezpieczny i kogo trzeba izolować. W przyszłości może to doprowadzić do sytuacji, w której państwo będzie zamykać ludzi na wszelki wypadek dr Piotr Kładoczny”

  Z kolei zdaniem dr. Piotra Kładocznego z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, stworzenie nowych przepisów „daje pole do nadużyć”. – W myśl przepisów to państwo będzie decydowało, kto jest niebezpieczny i kogo trzeba izolować. W przyszłości może to doprowadzić do sytuacji, w której państwo będzie zamykać ludzi na wszelki wypadek – argumentuje Kładoczny.

  Podobnie uważa Stanisław Piotrowicz, poseł PiS, wskazując, że wprowadzenie takiego prawa może być wykorzystywane do usuwania osób niezgadzających się z władzą. – Psychuszki służyły do usuwania ze społeczeństwa osób z różnych względów niewygodnych dla rządzących – mówi.

  „Komuna dowodziła, że jestem chory psychicznieJan Rulewski”

  Jan Rulewski, senator PO, który w czasach komunizmu w Polsce był ofiarą psychuszki, zaleca ostrożność. – Komuna dowodziła, że jestem chory psychicznie. Lekarze skierowali mnie na obserwację, a następnie na oddział psychiatryczny w Grodzisku Mazowieckim. Usłużni lekarze bez badań wystawiali mi „żółte papiery”. Dzisiaj w demokratycznym kraju nad takimi decyzjami mamy kontrolę sądów, ale nie zawsze działa ona tak, jak byśmy chcieli – mówi Rulewski.

  (msz, mj)”

  źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Powrot-psychuszek-zmiany-w-ustawie-o-ochronie-zdrowia-psychicznego,wid,15370845,wiadomosc.html?ticaid=110269

 22. mgrabas Says:

  Janusz Palikot: zlikwidować powiaty i zmniejszyć liczbę radnych

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Palikot-zlikwidowac-powiaty-i-zmniejszyc-liczbe-radnych,wid,15399507,wiadomosc.html?ticaid=110345&_ticrsn=3

 23. mgrabas Says:

  „Nowy kodeks drogowy wzbudza emocje. Nie ma już np. „pieszych”

  Obowiązujący od poniedziałku w Niemczech nowy kodeks drogowy wprowadza do przepisów pojęcia neutralne płciowo, co ma zdaniem jego autorów zapobiegać dyskryminacji kobiet; osoby naruszające przepisy zapłacą wyższe mandaty.

  (…)

  Oprócz wzbudzających najwięcej emocji zmian terminologicznych nowy kodeks przewiduje podniesienie mandatów za niewłaściwe parkowanie. Za pozostawienie samochodu bez ważnego biletu z parkomatu „osoba kierująca pojazdem” zapłaci co najmniej 10 euro zamiast jak dotychczas 5 euro. Postój bez biletu trwający ponad trzy godziny kosztuje 25 euro.

  Nieostrożne wysiadanie z zaparkowanego samochodu, zagrażające bezpieczeństwu innych osób, grozi mandatem w wysokości 20 euro zamiast 10 euro. Za jazdę po zmroku bez świateł trzeba zapłacić 20 euro – dwa razy więcej niż dotychczas. Kodeks ogranicza też liczbę znaków drogowych, jednak początkowo ich ilość może nawet wzrosnąć, gdyż wkrótce pojawią się nowe, a wiele dotychczasowych będzie jeszcze obowiązywało do 2022 roku.

  Chociaż nowe przepisy nie weszły jeszcze w życie, niemieccy posłowie przygotowują już kolejną nowelizację kodeksu. Tym razem ma wzrosnąć z 40 do 70 euro mandat za telefonowanie podczas jazdy samochodem.

  Z Berlina Jacek Lepiarz”

  źródło: http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news-nowy-kodeks-drogowy-wzbudza-emocje-nie-ma-juz-np-pieszych,nId,950416

 24. mgrabas Says:

  „31.
  Jack powiedział/a
  2013-04-01 (poniedziałek) @ 03:35:00

  W ostatnim tygodniu marca kiedy to media amerykanskie zajmowaly uwage sprawa malzenstw homoseksualistow rozpatrywana w Sadzie Najwyzszym, Administracja Obamy i Kongres byli zajeci duzo wazniejsza sprawa tj, dali po cichu kabalistycznym Globalistom calkowita kontrole nad zywnoscia.
  Niestety w te smierdzaca sprawe wmieszana jest senator Barbara Mikulski.
  http://henrymakow.com/2013/03/Globalists-Grab-World-Food-Supply.html

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2013/03/30/obama-podpisal-monsanto-protection-act/#comment-242339

 25. mgrabas Says:

  „Monsanto vs. Matka Ziemia

  Jeremy Waiser – Avaaz.org

  Choć trudno w to uwierzyć to Monsanto & Co. znowu rusza do ataku. Te głodne zysku koncerny zdołały ‚przejąć’ coś co w rzeczywistości należy do nas wszystkich — naszą żywność! Usiłują opatentować nasze warzywa i owoce – ogórki, brokuły, melony – zmuszając farmerów do uiszczania dodatkowych opłat i grożąc karami jeśli tego nie uczynią.

  Możemy ich jeszcze powstrzymać przed wykupieniem naszej Matki Ziemi. Firmy pokroju Monsanto wynajdują luki w europejskim prawie, dzięki którym ich działania uchodzą im na sucho. Musimy więc pozamykać je teraz wszystkie bardzo szczelnie, zanim ten proceder przeistoczy się w globalny precedens. By tego dokonać wspólnie przekonajmy Niemcy, Francję i Holandię — gdzie opozycja rośnie już w siłę — by władze tych krajów zagłosowały przeciw planom Monsanto. Społeczność Avaaz już wcześniej przekonywała rządy do zmiany zdania, i tym razem możemy tego wspólnie dokonać.

  Wielu farmerów i polityków sprzeciwiło się już nowym propozycjom — teraz musimy wesprzeć ich postulaty by wspólnie upewnić się, że Monsanto będzie się trzymać z daleka od naszego pożywienia. Podpisz teraz i pomóż nam zebrać wielkie poparcie:

  http://www.avaaz.org/pl/monsanto_vs_mother_earth_loc/

  Kiedy prawo patentowe wchodzi w życie w jednym kraju, często umowy handlowe i międzynarodowe uzgodnienia wymuszają jego wprowadzenie w także w innych krajach. Dlatego patenty oznaczają zmianę całego naszego łańcucha pokarmowego: przez tysiące lat farmerzy swobodnie mogli wybierać nasiona z których korzystali nie obawiając się pozwu o naruszenie praw własności intelektualnej. Teraz jednak żyjemy w czasach gdzie wielkie korporacje, które wykupują podstawowe patenty zmuszają rolników do ponoszenia ogromnych kosztów licencyjnych. Monsanto & Co. twierdzi, że patenty są siłą napędową innowacji—ale w rzeczywistości wprowadza monopol naszego pożywienia.

  Na całe szczęście jednak Europejska Organizacja Patentowa kontrolowana jest przez 38 państw członkowskich, które mogą na zawsze skończyć z niebezpiecznymi patentami na pożywienie. Sam Parlament Europejski wydał oświadczenie w którym sprzeciwił się destrukcyjnym patentom. Teraz globalny sprzeciw może zainicjować ostateczny zakaz.

  Sytuacja jest już tragiczna — Monsanto jest już właścicielem 36% wszystkich pomidorów, 32% słodkiej papryki i 49% kalafiorów. Prosta zmiana w regulacjach może uratować naszą żywność, rolników oraz całą naszą planetę od korporacyjnej kontroli — teraz to w naszych rękach spoczywa odpowiedzialność

  http://www.avaaz.org/pl/monsanto_vs_mother_earth_loc/

  Społeczność Avaaz zawsze miała odwagę stawiać czoło wielkim korporacjom, od walki z mafią Ruperta Murdocha, po ochronę naszego Internetu. Teraz czas najwyższy uchronić nasze pożywienie.

  Z nadzieją i determinacją,

  Jeremy, Michelle, Oli, Dalia, Pascal, Ricken, Diego wraz z całym zespołem Avaaz

  ŹRÓDŁA:

  Conventionally-bred plants or animals should be exempt from patents, say MEPs (EU Parliament)

  http://www.europarl.europa.eu/news/en/pressroom/content/20120509IPR44733/html/Conventionally-bred-plants-or-animals-should-be-exempt-from-patents-say-MEPs

  President of the European Patent Office gives green light for patents on plants and animals (No Patents on Seeds)

  http://www.no-patents-on-seeds.org/en/information/background/green-light-for-patents-on-plants-and-animals

  Monsanto: All Your Seeds Belong to Us (Mother Jones)

  http://www.motherjones.com/blue-marble/2013/02/scotus-hears-monsanto-soybean-case

  Plant Patentability Questions Deepen In EPO Tomato Patent Case (IP Watch)

  http://www.ip-watch.org/2012/06/13/plant-patentability-questions-deepen-in-epo-tomato-patent-case/

  Tomato patent back before EPO’s Enlarged Board of Appeal (Europolitics)

  http://europolitics.eis-vt-prod-web01.cyberadm.net/business-competitiveness/tomato-patent-back-before-epo-s-enlarged-board-of-appeal-art336003-7.html

  Monsanto & Co.

  źródło: Avaaz

 26. mgrabas Says:

  zaprogramowana otyłość

 27. mgrabas Says:

  Multikulti To Anty-biały RASIZM!

 28. mgrabas Says:

  Paweł Chojecki: Służby specjalne a Kościół

 29. mgrabas Says:

  http://biznes.gazetaprawna.pl/tematy/u/uwlaszczeniu-dzialkowcow

 30. mgrabas Says:

  „Oburzeni obywatele” – neosolidarnościowa droga donikąd pod skrzydłami amerykańskich fundacji

  Referendum temat zastępczy 16 08

  Dożynki czy dorzynanie
  Przegląd prasy

 31. mgrabas Says:

  a2,11Czy kod kreskowy to chip? Elektronicznych paszportów nie wolno przyjmować! W tym celu na przestrzeni wieków wprowadzano fałszywe nauki (filozoficzne), herezje, magię, hipnozę, oddziaływanie różnego rodzaju promieniowaniem, znanym nauce, itd. W latach 60-tych i 70-tych XX wieku w ZSRR i na Zachodzie prowadzono intensywne badania w dziedzinie sterowania świadomością człowieka za pomocą oddziaływania na jego mózg, elektromagnetycznym, wysokiej i niskiej częstotliwości, promieniowaniem. Prowadzono przy tym zbrodnicze doświadczenia na ludziach przebywających w więzieniach, szpitalach psychiatrycznych a w ZSRR także na zwykłych obywatelach w ich mieszkaniach. W okresie pieriestrojki w Sowietach złożono do sądów kilka tysięcy pozwów przeciwko KGB, ze strony ludzi, którzy ucierpieli psychicznie z powodu przeprowadzanych na nich eksperymentów. I we wszystkich pozwach, na całym obszarze kraju, widoczna była jedna i ta sama przyczyna doświadczanych cierpień a mianowicie ekspozycja na promieniowanie wysokiej częstotliwości. Wyniki postępowań sądowych nie przebiły się do szerokiej opinii publicznej. Od ponad 40 lat w świecie wykorzystywana jest technologia wytwarzania obwodów elektronicznych i chipów elektronicznych nie metodą montażu oddzielnych części radiowych a metodą rysowania laserem na krzemowej płytce. Cały przemysł elektroniczny wykorzystuje tę, i bardziej zaawansowane, technologie optyczne w produkcji urządzeń elektronicznych. Jednakże druga strona medalu technologii elektronicznej jest mało znana. Mowa jest o nanoszeniu za pomocą lasera informacji na molekuły żywej komórki. W połowie lat 80-tych w czasopismach w ZSRR pojawiły się artykuły o pomyślnym eksperymencie uczonych amerykańskich w dziedzinie zapisywania informacji na żywych komórkach. A zatem chipem może być nie tylko urządzenie elektroniczne, wyprodukowane konwencjonalnym sposobem ale i całość żywych komórek w organizmie z naniesioną na nie informacją.

  To jest chip nowej generacji

  Możliwości tego chipu są nieporównywalnie większe w porównaniu ze zwykłym chipem:

  1-Nowy chip może być wytworzony metodą naniesienia laserowego tatuażu na skórę człowieka albo zwierzęcia. Taki chip nie wymaga zasilania energią ze źródła zewnętrznego ponieważ składa się z żywych komórek, które funkcjonują w sposób naturalny.

  2-Stosując naniesienie metodą kodu kreskowego, ten chip jest niewidzialny dla oka ale jest rozpoznawalny przez skaner.

  3-Przy naniesieniu kodu kreskowego na czoło albo na rękę człowieka odbywa się określenie indywidualnego algorytmu funkcji jego mózgu poprzez receptory skóry, identyfikacja i podłączenie do globalnego komputera BEAST za pośrednictwem satelitów na okołoziemskiej orbicie.

  4-Indywidualny algorytm funkcji mózgu to najważniejsza informacja, ze wszystkich danych biometrycznych, o człowieku, zapisana na sczytywanym maszynowo pasku magnetycznym w jego paszporcie i wprowadzana do bazy danych komputera BEAST w wyniku czego mózg nawiązuje bezpośrednią” łączność radiową” na wysokiej częstotliwości, chociaż termin „radiowy” w tym przypadku jest bardzo umowny.

  5-W odróżnieniu od zwykłego chipa implantowanego w ciało człowieka, daremne jest usuwanie znamienia (laserowego) ze skóry w celu uwolnienia się od kontroli. Po usunięciu zwykłego chipa można uwolnić się od łączności z kontrolującym urządzenie centrum (tak czynią uciekinierzy z więzień) a pozbycie się laserowego tatuażu nie przerywa łączności człowieka z komputerem, do czego sam tatuaż jest już niepotrzebny.

  Na satelitach umieszczone są najpotężniejsze źródła energii zapewniające możliwość przesyłania sygnału wysokiej częstotliwości na dowolne odległości. Jeszcze za rządów prezydenta Reagana w USA wystrzeliwano satelity z atomowymi elektrowniami na pokładzie. Oddziaływanie na dowolną część mózgu człowieka promieniowaniem elektromagnetycznym za pomocą systemu satelitów zapewnia najszerszą gamę możliwości. We wspomnianych powyżej eksperymentach z lat 60-tych i 70-tych osiągnięto następujące rezultaty:

  -możliwość wprowadzenia człowieka w stan stresu, melancholii, wysłuchiwanie audycji lokalnych stacji radiowych przy pomocy mózgu a nie za pomocą radioodbiornika

  -sugerowanie określonych działań, powtarzanie nieznanych wcześniej tekstów w nieznanych językach

  -doprowadzanie obiektu eksperymentów do samobójstwa

  Jednocześnie człowiekowi poddanemu eksperymentom, i jego rodzinie, sugerowano, że to wszystko jest halucynacją, wynikiem choroby psychicznej. Możliwe jest także doprowadzenie człowieka do wyższego poziomu euforii poprzez bezpośrednią stymulację części mózgu kontrolującego wydzielanie do organizmu dopaminy, substancji 50-krotnie przewyższającej działanie morfiny pod względem relaksującym i znieczulającym.

  a1,7

  Technologie te mogą być wykorzystywane do nakłaniania złożenia hołdu Antychrystowi, na przykład można wywołać euforię wśród narodów przy pojawieniu się go w telewizji. Przedmiot patentu Thomasa Heetera, opublikowanego przez media pt. „Naniesienie kodu kreskowego na ciało człowieka” jest tylko jedną z wielu możliwości szatańskiej technologii opieczętowania (oznakowania) ludzkości. Technologii, która jest w stanie ciągłego rozwoju. Metody kontroli świadomości rzadko znajdują się w opisie patentów i stanowią „know-how” wynalazku. Stanowią tajemnicę. Ale gama możliwości tych metod została ujawniona przez projektantów laserowego tatuażu w dokumentalnym filmie wyemitowanym na kanale „Discovery”. W tym filmie pokazano jak zgodnie z nową technologią elektroniczne znamię (kod kreskowy) było nanoszone na prawe przedramię żołnierzom wojsk KFOR przed wysłaniem ich do Serbii. Informowano o tym, że po naniesieniu kodu kreskowego, żołnierza można zlokalizować z satelity, nawet ukrytego głęboko pod ziemią, postawić diagnozę, w wypadku zranienia, na odległość i wpływać na procesy metaboliczne na poziomie komórkowym, powstrzymując, na przykład, krwawienie. Przyspieszenie procesu regeneracji (odbudowy) uszkodzonych komórek zapewniają pewne obszary mózgu kontrolujące procesy metaboliczne w komórkach. Osiągnięcie przyspieszonej regeneracji uszkodzonych komórek na odległość jest niemożliwe jeżeli nie będzie się wpływać na odpowiednie obszary mózgu bezpośrednio z satelity raz podłączając się do tego mózgu (w filmie zwracano uwagę na to, że pomoc medyczna może być zapewniona rannemu nawet jeżeli znajduje się w okrążeniu). W ten sposób z dostarczonej informacji wynika, że mózg działa jak odbiornik i nadajnik albo jest w istocie bio-procesorem a żołnierz (albo każdy człowiek, któremu naniesiono kod kreskowy jako urządzenie podłączające, modem) jest sterowanym cyborgiem. Nanoszenie kodów kreskowych laserem podczas skanowania wizerunku twarzy ludzkiej w celu wydania dokumentów biometrycznych to najwygodniejszy sposób, z punktu widzenia władz, ażeby cicho, szybko i bezboleśnie rozwiązać problem oznakowania ludzkości, którą można następnie zarządzać jak pokornym i apatycznym stadem bydła. Lasery obecnie są tak małe, że wbudowuje się je w aparaty fotograficzne. Na korzyść tego rodzaju znakowania luszkości przemawia ten fakt, że i biometryczne i ZWYKŁE paszporty zagraniczne na Ukrainie jak i identyfikatory pracowników INTERPOLU są wytwarzane przez jedną organizację na Ukrainie (firma EDAPS) przy czym wizerunki twarzy do każdego rodzaju paszportu są skanowane JEDNYM I TYM SAMYM TYPEM APARATU w centralnych OWIRach (oddziałach wizowych i rejestracji obywateli). Tutaj trzeba podkreślić, że w tych wypadkach kiedy człowiek nie ma możliwości, z powodu inwalidztwa, udania się do lokalnego OWIR, wtedy pracownicy tej instytucji przyjeżdżają do miejsca zamieszkania inwalidy właśnie z tym aparatem, który oni następnie „obrabiają” u siebie (a inwalida może znajdować się setki kilometrów od centralnego OWIRu). Wszystkim jest wiadomo, że w chwili obecnej istnieje mnóstwo programów komputerowych za pomocą, których można stworzyć plik potrzebnego formatu z fotografią wykonaną każdym aparatem fotograficznym albo kamerą cyfrową. Ale pracownicy OWIR-u wyjaśnili, że wykorzystują tylko specjalny aparat fotograficzny, który nie znajduje się w sprzedaży w sklepach a pochodzi z kijowskiego magazynu sprzętu specjalistycznego do którego ten sprzęt został przywieziony z USA. I cała wielomilionowa populacja regionu jest fotografowana tylko w regionalnym albo centralnym wydziale i nigdzie więcej. Czy nie prościej jest robić fotografię w rejonowych OWIRach ażeby uniknąć kolejek i nadmiernego przeciążenia pracą pracowników wydziału centralnego? Procedura wytwarzania dokumentów także różni się od tej, która była przy wydawaniu starych dokumentów. Wcześniej, na początku do wydziału paszportowego, przynoszono niezbędne do wydania paszportu dokumenty, fotografię i pokwitowanie uiszczenia opłat paszportowych albo formularz a następnie robiono paszport. Teraz na początku przyjmują pokwitowanie uiszczenia opłaty paszportowej, niezbędne dokumenty, w tym numer INN albo wewnętrzny paszport obywatelski z numerowaną pieczęcią o prawie dokonywania płatności bez INN a dopiero potem wyznacza się termin skanowania twarzy w OWIR.

  a1,8

  To znaczy, na początku tworzą kartotekę danych o właścicielu dokumentu, wprowadzają je do komputera żeby przetworzyć je w postać kodu kreskowego i następnie nanieść go podczas skanowania na czoło, w tym celu właśnie aparat fotograficzny połączony jest z komputerem ekranowanym kablem. Informacje o obywatelach, których paszporty zawierają notę (z numerem) o prawie dokonywania płatności bez posiadania numeru INN, z elektronicznego rejestru podatników nie są usuwane ponieważ podczas otrzymywania zapytań z inspekcji podatkowej w celu dokonania wzmiankowanych not, obywatele podpisywali się dwoma nuwerami, numerem INN i numerem zapytania inspekcji podatkowej, który odpowiadał numerowi noty. Tak więc i osoby, które mają noty, mają także numery INN, oprócz tych osób, które nigdy nie przyjęły numeru INN a otrzymały noty w trybie sądowym i te noty nie są ponumerowane. Ale od takich osób przy otrzymywaniu paszportu wymaga się ponownego przyjęcia noty ale już z numerem, w przeciwnym wypadku dokument nie będzie wydany.

  Wydawałoby się, że jest to wymóg absurdalny, świadczący o tym co było powiedziane powyżej. Człowiek nie zarejestrowany pod określonym numerem w rejestrze nie może otrzymać paszportu ponieważ podczas skanowania twarzy nie ma czego nanosić laserem na czoło. Oczywiście to samo w sobie nie wyklucza możliwości tworzenia kartoteki takiego obywatela w okresie poprzedzającym skanowanie w OWIR, przypisywanie mu numeru INN bez jego wiedzy i naniesienia znamienia laserem. Zarząd firmy EDAPS oficjalnie ogłosił, że paszporty są przez firmę wytwarzane zgodnie z normami międzynarodowymi jednolitej, nowoczesnej technologii stosowanej na całym świecie.

  Takie samo oświadczenie było praktycznie równocześnie wyemitowane przez kanał telewizyjny INTER o japońskich uniwersalnych dokumentach biometrycznych. Reklamując je jako „supercenne”, pokazano ogólny plan japońskiego lotniska i idących pasażerów. W prawym dolnym rogu ekranu pokazywano zbliżenie zeskanowanych twarzy pasażerów nad których lewymi brwiami widniał naniesiony kod kreskowy (bardzo duży, wyraźny i długotrwały obraz). A na marginesie, na wszystkich plastikowych paszportach zagranicznych na Ukrainie, widnieje niewyrazisty ale oczywisty wizerunek męskiej, brodatej twarzy i wszyscy pytają: „A kto to?”. Nikołaj Bogoliubow w książce „Tajne stowarzyszenia XX wieku” (Tajnyje obszcziestwa XX wieka) pisze: „Takie plany to już absolutnie nie utopia ale gorzka rzeczywistość. Laserowy tatuaż już od 15 lat jest wypróbowywany w Disneylandzie. Tym ludziom, którzy zatrzymali się tam na kilka dni, proponowano do wyboru albo stałą kartę albo laserowy tatuaż na ręce. W taki sposób sprawdzano jak ludzie będą na to reagować i czy do tego przywykną z biegiem czasu. Takie same międzynarodowe wstępne kwestionariusze z pytaniem gdzie ludzie chcą nosić tatuaże, F=forehead (czoło) albo H=hand (ręka), są już przygotowane. To są wszystko testy sprawdzające ażeby stopniowo przyzwyczajać ludzi do tego jak laserowe tatuowanie przekształci się w obowiązek. W Holandii już 7 lat temu rozpoczęto nanoszenie na czoło bezdomnym laserowego tatuażu. Ludziom mówi się przy tym, że takim sposobem można powstrzymać przestępczość, zwłaszcza w Amsterdamie. Już obecnie ten tatuaż laserowy jest często oficjalnie wprowadzany. Pod pretekstem szybszego załatwienia odprawy paszportowej biznesmenów na amerykańskich lotniskach już są ustawione urządzenia do sczytywania tego niewidzialnego oznaczenia naniesionego na prawą rękę. A liczba tych, którzy korzystają z tej usługi, stale rośnie ponieważ czas to pieniądze”. W 1974 roku (!) profesor Washington State University, doktor R. Keith Farrell, wynalazł pistolet laserowy, którym można nanosić liczby na ryby. Pistolet przeprowadza operację w czasie krótszym niż sekunda. Kiedy zapytano go czy można wykorzystać ten pistolet do nanoszenia tatuaży na ludzi, odpowiedział: „Tak, oczywiście, pistolet można wykorzystać w tym celu. Promień laserowy jest niemożliwy do wyczucia, liczba jest niewidoczna dla oka, tatuaż jest stały, tak jak wasze odciski palców”.

  W październiku 1980 roku (!) wydany był numer czasopisma „Advertising Age” firmy „TeleResearch Item Movement Inc.” (TRIM) w ktorym cała strona poświęcona była reklamie skanera komputerowego do użytku w supermarketach. W reklamie była umieszczona fotografia człowieka z numerem UPC (uniwersalny kod towarowy) wytatuowanym na czole. Doktor Ray Brubaker napisał w swojej książce „Is the Antichrist Now Here?” (Czy Antychryst jest już tutaj?): „W Cincinnati, stan Ohio, był przeprowadzony eksperyment, podczas którego na rękę klientów supermarketu był naniesiony numer, który był sczytywany skanerem supermarketu. Przy dokonywaniu zakupów system przekazywał informację bezpośrednio do banku tegoż klienta, który dokonał zakupów i jego środki automatycznie były zdejmowane z konta”. Ilustracja na całą stronę, która pojawiła się w 1993 roku w wydaniu „London Daily Mail” pokazała europejskie gospodynie domowe dokonujące zakupów poprzez unoszenie swoich rąk do skanera komputerowego przy kasie.

  a1,99

  Ponadto zamieszczam informację z rosyjskiego forum: „W obecnej chwili w świecie są stosowane dwa rodzaje znakowania: laserowy tatuaż i znakowanie izotopem. Znakuje się nimi wszystkich pragnących uzyskać nowe paszporty biometryczne. Umieszcza się te oznaczenia pod pretekstem skanowania „cyfrowej fotografii”. Twarz człowieka i jego dane biometryczne zmieniają się wraz z procesem starzenia i kształtowania się czaszki, jednakże tak zwana „fotografia biometryczna” wykonywana jest raz na całe życie, nawet w wieku niemowlęcym co potwierdzone jest przez szefa Federacyjnej Służby Migracyjnej miasta Kaliningradu, który zeskanował twarz swojej pięciomiesięcznej córeczki ażeby móc wyjechać za granicę. A na zapytanie korespondenta ORT: „A nie trzeba będzie robić fotografii jeszcze raz, przecież twarz dziecka nieprzerwanie rośnie i zmienia się?”, on odpowiedział, że „ta procedura jeden raz na całe życie, powtarzać jej nie potrzeba”. Monitor centrum nadzoru video na lotnisku skanuje nie całą twarz przechodzących pasażerów ale tylko ich czoła (widać to na wszystkich zapisach). Właściciele paszportów biometrycznych są bezbłędnie identyfikowani przez komputerowy program videokontroli i mają oni uproszczony tryb odprawy celnej. Doniesienia o komputerowym pomiarze odstępu pomiędzy źrenicami, które, jak oni mówią, są ściśle zindywidualizowane, to bajeczki dla naiwnych ludzi. Identyfikować odstęp pomiędzy źrenicami komputer może tylko w stanie statycznym (nieruchomo) i nie pod różnymi kątami a takich warunków na lotnisku nie ma. W oficjalnym zarządzeniu nr 311 z 7 sierpnia 2007 roku „O zatwierdzeniu strategii rozwoju przemysłu elektronicznego Rosji w okresie do 2025 roku” podpisanym przez ministra Christienko, na stronie 59 widnieje taki ustęp: „Wprowadzenie nanotechnologii powinno jeszcze bardziej rozszerzyć głębokość jej penetracji w codzienne życie ludności. Powinna być zapewniona stała więź każdej osoby z globalnymi sieciami informatyczno-zarządzającymi w rodzaju internetu. Nanoelektronika będzie integrować się z obiektami biologicznymi (tak oni nazywają ludzi) i zapewniać stałą kontrolę nad utrzymaniem ich czynności życiowych, polepszeniem jakości życia, i w ten sposób zmniejszać koszty socjalne państwa. Szeroko rozpowszechnione będą implantowane, bezprzewodowe, nanoelektroniczne urządzenia, zapewniające stały kontakt człowieka z otaczającym go środowiskiem intelektualnym, będą rozpowszechnione środki bezpośredniego, bezprzewodowego kontaktu mózgu człowieka z otaczającymi go przedmiotami, środkami transportowymi i innymi ludźmi. Wielkość takiej produkcji przekroczy miliardy sztuk rocznie ze względu na jej wszechobecne rozpowszechnienie…”

  Zacytowano z prawdziwej strategii, pobranej z oficjalnej strony internetowej MinPromTorg Federacji Rosyjskiej (Ministerstwo Przemysłu i Handlu, pełną wersję strategii można znaleźć poprzez wyszukiwarkę internetową). Słowa z przytoczonego tekstu, „implantowane, bezprzewodowe, nanoelektroniczne urządzenia, zapewniające stały kontakt człowieka z otaczającym go środowiskiem intelektualnym”, rozumiane są przez wszystkich jako zwykłe chipy, które nie są nanotechnologią. Z powodu kolejnych słów o miliardowych wielkościach takiej produkcji (co równie dobrze może odnosić się do miliardów sztuk właśnie zwykłych chipów, które także są powszechnie stosowane) nikt, z jakiegoś powodu, nie zwraca uwagi na słowa „urządzenia nanoelektroniczne”, to znaczy urządzenia stworzone za pomocą nanotechnologii opisanych powyżej. W Apokalipsie nic się nie mówi o implantacji czipów ale za to mówi się o naniesieniu znamienia-kodu kreskowego. Wzmożona reklama chipów i dyskusja nad nimi są wykorzystywane w charakterze manewru odwracającego uwagę. Tak więc pod dezorientującym ludzi paplaniem i trajkotaniem mediów o wszczepianych w ciało człowieka chipach (które rzeczywiście są wszczepiane, nikt z tym nie dyskutuje, ale które można usunąć z organizmu, wyciąć je) cicho i podstępnie odbywa się nanoszenie znamienia-kodu kreskowego.

  OGROMNE OSZUSTWO, TAK JAK I OGROMNE PIENIĄDZE, WYMAGA CISZY I SKUPIENIA.

  UWAGA! Chętni do poszerzenia wiedzy na temat nanoszenia laserowego tatuażu na czoło powinni obejrzeć zestaw video pod poniższym linkiem

  http://3rm.info/20090-videoroliki-o-lazernom-nachertanii-sudite-sami.html

  Za: http://protivkart.org/main/2157-shtrih-kod-i-est-chip-elpasporta-poluchat-nelzya-informaciya-k-razmyshleniyu-i-obsuzhdeniyu.html

  Data publikacji: 1.03.2013

  Przekład: RX

  źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-kod-kreskowy-czip-2014-01

 32. mgrabas Says:

  http://www.infowars.com/fema-preparing-for-motor-coach-evacuation-of-the-general-population/

 33. mgrabas Says:

  Indoctrination: UK Gov’t Suggests 10 Hours a Day School For Children From TWO Years Old

  http://www.activistpost.com/2014/04/indocrination-uk-govt-suggests-10-hours.html

  • mgrabas Says:

   „6.Fran SA powiedział/a
   2014-04-06 (niedziela) @ 12:44:49
   Zdaje sie ze nie wszyscy zdaja sobie sprawe, o co naprawde chodzi.
   Mianowicie, w Anglii ( i nie tylko) powstana wielkie kibuce; dzieci beda pod opieka panstwa, a rodzice … do roboty.
   Bo zamiast placic za przedszkola i szkoly, dziecmi zajmie sie panstwo – a rodzice beda pracowac za jedzenie i mieszkanie, no i za te dzieci pod opieka panstwa od pieluch po wiek pelnoletni – kiedy to beda sie nadawac do roboty w kibucu, a ich dzieci dorastac pod opieka panstwa. Naturalnie, zadne pieniadze nie beda potrzebne, bo to bedzie ‘cashless society’ – bez pieniedzy i bez zarobku.
   I na tym polega Nowy Porzadek Swiata.”

   źródło: http://marucha.wordpress.com/2014/04/06/dwulatki-w-wielkiej-brytanii-marsz-do-szkoly/#comment-339571

 34. mgrabas Says:

  http://interia360.pl/polska/warminsko-mazurskie/artykul/po-psl-odbierze-polakom-prywatne-majatki-projekt-ustawy,67666

 35. mgrabas Says:

  „(…) Gomułka (…) w swoim czasie prosto z mostu powiedział prawdę o zagrożeniach dla Polski ze strony międzynarodowego syjonizmu . Oto ten film , który wystawia Gomułce jako Polakowi jak najwyższe notowania :

  Władysław Gomułka walczy z żydowskim antypolonizmem

  W jednym Gomułka się pomylił i to grubo, a mianowicie twierdząc na 4:30, iż nacjonaliści żydowscy /syjoniści/ wcześniej , czy później opuszczą nasz kraj. Jak widać z autopsji oni ani przez moment nie mieli zamiaru opuszczenia naszego kraju. Oni go po prostu po rozmowach okrągłostołowych w 1989 r. w sposób bandycki całkowicie przejęli i podporządkowali. Z czym mamy do czynienia do dzisiaj. Żydowskie roszady typu : odejście Palikota i wejście w tę lukę Janusza Korwina Mike vel Ozjasza Goldberga przecież niczego nie zmienią. Mam wielki żal do swoich rodaków, iż tych prostych żydowskich politycznych machinacji nie rozumieją i za każdym razem dają się na nie nabierać. Dodatkowo umożliwiając swoim dzieciom , by wspierały te popieprzone żydowskie fanaberie polityczne działając w Kongresie Nowej Prawicy. (…)”

  źródło: Michał Jarzyński 30/05/2014 o 22:07 na http://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/29/blog-polski-zostaje-tymczasowo-zawieszony/#comment-80832

  „(…) To tak jakby rzucić kamieniem w drzewo na którym siedzą sępy, czy kruki. One wrócą na to samo drzewo , lecz zamienią się gałęziami. Jest jedna rzecz o której trzeba pamiętać : Żydzi mieli sukcesy , gdy działali w ukryciu pod kamuflażem , pod polsko brzmiącymi hasłami. Przejmując władzę bezceremonialnie, bezpośrednio nie mają większych szans. Żeby rządzić trzeba mieć elektorat. Żydzi /syjoniści/ w świecie mają złą opinię na którą w dużej mierze sami zapracowali. Nawet najlepsza , najnowocześniejsza technika nie pozwoli nikomu rządzić bez społecznego poparcia. Stąd załamanie pędu ku nowemu porządkowi świata nad czym niektórzy spośród nich nie mogą przeboleć / wypowiedzi Zbigniewa Brzezińskiego, spotkania grupy Bilderberg, będącą jedną ze struktur istniejącego już od wielu lat tajnego światowego rządu./”

  źródło: Michał Jarzyński 31/05/2014 o 07:29 na http://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/29/blog-polski-zostaje-tymczasowo-zawieszony/#comment-80854

 36. mgrabas Says:

  „(…) Unijne Google?

  Cenzura ma również to do siebie, że z reguły nie może objąć całego świata. Wystarczy przełączyć się na inną wersję Google i już widzimy inne wyniki! Trzeba pamiętać, że wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości dotyczył UE, a „prawo do bycia zapomnianym” to pomysł jak najbardziej unijny. (…)

  Doszło więc do tego, że europejczycy nie zobaczą wszystkiego, co Google może im zaoferować. Moim osobistym zdaniem jest to bardzo niepokojące. Obywatele UE będą musieli rozważyć korzystanie z innych wersji Google (albo innych wyszukiwarek), aby wiedzieć co naprawdę można znaleźć w internecie (…)”

  źródło: http://di.com.pl/news/50194,0,Zobacz_co_ocenzurowal_Google_dzieki_prawu_do_bycia_zapomnianym-Marcin_Maj.html

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s


Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

Dołącz do 29 obserwujących.